Skocz do zawartości
Snakecharner

Czy zdążysz się pożegnać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zginie 98% ludzi - zdążysz się pożegnać?

Czy to już naprawdę koniec? Czy mamy tylko kilkadziesiąt godzin na to, by pożegnać się z bliskimi lub spełnić ostatnie swoje marzenie - czytamy w "Super Expressie". Według Harolda Campinga, amerykańskiego badacza Biblii jutro o godzinie 18 nastąpi koniec świata.

21 maja ma zginąć 98% ludzkości. Najpierw potężne trzęsienie ziemi zniszczy wszystkie miasta, a eksplodujące wulkany spalą tych, co ocaleli.

Camping poświęcił znaczną część życia na badaniu, kiedy nastąpi koniec świata. W tym celu skrupulatnie padał Biblię. Kiedyś był inżynierem, lecz zrezygnował z pracy, bo usłyszał głos Boga i postanowił studiować jego nauki. Od lat jest szefem internetowego radia Your Family, które nadaje pieśni religijne.

21 maja przeżyje według niego jedynie 2% ludzi na całym świecie, ale nie będą mieli lekko. Już w październiku mają przyjść okropne plagi. Wtedy Bóg ma przeprowadzić Sąd Ostateczny.

Wszystko okaże się już jutro o godzinie 18.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to siup w ten głupi dziób :)


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na Dolnym Slasku ma byc spokojnie.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł wiem że znalazłem się w tych 2% :)


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem w sobotę mamy dwu osoby zlot u enigmy , może być ciężko :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o 18 jakiego czasu?


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to musze sobie wpisać do CV w zainteresowaniach "przeżywanie końca świata" ...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o 18 jakiego czasu?

Nie widziałeś animacji w TV , co godzinę o 18 w innej części świata dokładnie o 18 :-))

Będziemy przezywać koniec świata tak jak sylwestra .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w sumie nie wiem ile tych końców świata mam za sobą.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko prąd nie wysiadł bo nie mam generatora do akwarium angry.gif


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie tego zrobic dzisiaj :) ? Jutro z rana czeka mnie duzo roboty :)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest okazja spotkać się z kumplami i zapić ten ostatni raz....

Przez końce świata umrę na marskość wątroby wink.gif


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Do zainteresowanych:

Adrian,Robert,Jacek i inni chętni

Chłopaki, jutrzejszego grila u mnie zaczynamy o godz 15

do 18 powinno się udać osiągnąć stan nieważkości który z pewnością pozwoli nam przeżyć jutrzejszy koniec świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

muszę wam powiedzieć że ja przeżyłam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe jak ten misio,ktory robil kalkkulacje teraz sie wytlumaczy...zawsze znajdzie sie jakis prorok,postraszy tych emocjonalnie rozjechanych i nawet nie przeprosi...eeehhh,tak liczylem ze se z rybkami poplyne...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojaczek5 no miło widzieć że żyjesz i w ogóle miło widzieć :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe jak ten misio,ktory robil kalkkulacje teraz sie wytlumaczy...zawsze znajdzie sie jakis prorok,postraszy tych emocjonalnie rozjechanych i nawet nie przeprosi...eeehhh,tak liczylem ze se z rybkami poplyne...Pozdrawiam...

Jeśli jeszcze żyje, to pewnie się na nas wszystkich obrazi. Sztuczka polegała na tym że skoro koniec świata to zaczniemy się między sobą zabijać, a jak się już zaczniemy tak dobrze zabijać, to nic dziwnego że to koniec świata. Plan był taki fajny, tylko my tacy nie skorzy do zabawy...

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przegapiłem :)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przegapiłem :)

Spoko, to dziś na SB i piwko :) Zresztą w nocy Pudzian walczy w MMA :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Gotter,to gra silnych osobowosci,ktorzy w ten sposob jednaja sobie ludzi slabszych,nie potrafiacych sie odnalezc...wlasciwie zajecie takie mozna wpisac smialo w rejestr zawodow wykonywanych...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg - masz rację, ale śmieszne jest to, że tych prawdziwie bojących się jest coraz to mniej, "czekamy" na koniec świata w 2012, a tu po drodze zdarzyły się dwa mniejsze końce świata. Tyle już tych końców świata było że z każdym następnym coraz mniej ludzi bierze to na poważnie ... Z tego co pamiętam, koniec świata w 2000 roku był najlepszy...


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

ehh taka lipa a tak liczyłam na ten koniec, a teraz znowu podmianę muszę robić, a już myślałam że mnie to ominie :)

skoczek teraz to może zobaczycie w końcu co piszę bo tak bez awatara to troszkę pominięta się czułam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...cholera a ja mam dylemat,albo nowe akwarium albo...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz Twoje posty na pewno nie będą pomijane. A na pewno avatar :)


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoczek teraz to może zobaczycie w końcu co piszę bo tak bez awatara to troszkę pominięta się czułam :)

Kochana, teraz to pewnie będziesz oczkiem w głowie :):)

PS: Cholera i to zobaczcie wszystko dzięki nowemu silnikowi, nowa bryka i dziewczyny się ujawniają :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.