Skocz do zawartości
evilcyc

tuning JVP - 102

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :)

1. fakt jestem nowy

2. mam falownik JVP - 102 i jestem z niego zadowolony prawie go nie słyszę tylko ma 1 mankament kupiłem oba na allegro i kupiłem wersje z 3 przyssawkami niestety nie zdały egzaminu z czasem i zaczynają się odklejać w jednym szczególnie często czy znacie jakiś prosty magiczny sposób by się nie odlepiały lub jakoś by przerobić zaczepy przy akwarium magnesy czy jakoś ??

będę wdzięczny za pomoc

ps. co do magicznych to abrakadabra i czary mary nie działają :lol:

pozdrawiam Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

jak znajde w wiadomosciach to podam Ci linka gdzie mozna dokupic magnesy jesli Cie to interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajde w wiadomosciach to podam Ci linka gdzie mozna dokupic magnesy jesli Cie to interesuje...

pewnie ze tak dzięki wielkie :lol: ale tez jestem ciekaw czy są inne możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się odklejały,ale po dłuższym czasie.Ugotuj przyssawki w wodzie a będą lepiej trzymały.

czyli zalać wrzątkiem czy do gara z woda na kuchenkę i czekać aż się zagotuje woda mieszając by nie przywarły do dna :lol:

ile czasu w wrzątku trzymać ??

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie zapomnij posolić wody :lol:

Wystarczy polać wrzątkiem.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gotowałem kilka minut i starałem się by nie przylegały przyssawką do dna garnka.Takie odnawianie starcza na jakiś czas tylko.Niedawno zamówiłem na necie przyssawki z dobrej gumy na próbę,ale są przezroczyste co dziwne,ale bardziej się rzucają w oczy i już raz mi pompa z nimi zjechała więc chyba się nie nadają.

Dlaczego tak ciężko zamówić oryginalne przyssawki do konkretnych urządzeń ?

Ma ktoś na sprzedaż magnes do JVP 202 ,102 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG : 2442402

tel. kom. : 604207207

SPED-WIN

ul. 17 Stycznia 52 , 02-146 Warszawa

Myślę ze jak odbierze mężczyzna to jak np kobieta z nim porozmawia i bardzo poprosi to pewno może i da się załatwić taki uchwyt magnetyczny albo kupić u nich nowa pompę za 39zł z magnesem :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

ciekawe bo ja kupiłem kiedyś tą pompę i w zestawie były i przyssawki i magnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gotowałem kilka minut i starałem się by nie przylegały przyssawką do dna garnka.Takie odnawianie starcza na jakiś czas tylko.Niedawno zamówiłem na necie przyssawki z dobrej gumy na próbę,ale są przezroczyste co dziwne,ale bardziej się rzucają w oczy i już raz mi pompa z nimi zjechała więc chyba się nie nadają.

Dlaczego tak ciężko zamówić oryginalne przyssawki do konkretnych urządzeń ?

Ma ktoś na sprzedaż magnes do JVP 202 ,102 ?

Inmar- magnes możesz wykorzystać z głośnika mam kilka takich podaj namiary na tego maila to ci podeśle

axela1@wp.pl

ciekawe bo ja kupiłem kiedyś tą pompę i w zestawie były i przyssawki i magnes

Jesteś w domu?-zadzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się,że magnes,który jest metalem nie powinien być w wodzie,chyba,że część znajdująca się w wodzie byłaby jakoś zabezpieczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się,że magnes,który jest metalem nie powinien być w wodzie,chyba,że część znajdująca się w wodzie byłaby jakoś zabezpieczona.

Możesz włożyć do małego pudełka po kremie albo poprostu do condoma spoko wytrzymuje.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

No ciekawy pomysł już widzę minę znajomych jak widzą dyndającego condona w akwarium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.