Skocz do zawartości
Szymon

Czasami takie cos tez jest potrzebne

Rekomendowane odpowiedzi

Burzliwa dyskusja, przechodzaca w klotnie, pozwala rozladowac emocje, napisac co sie naprawde mysli, ale i na nia przychodzi kres:D mi juz przeszlo i powracam do przegladania postow, wyciagajac reke do wszystkich, ktorych w porywie szalenstwa obrazilem:):):)pozdro


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Szymon , rowniez podaje wam reke , no i do nastepnego przyplywu fali :) hihi:D

Ps; Olek mnie jednak wkurzyl :) ale tak prawde powiedziawszy to smutno by tutaj bylo bez niego :/

Olus wroc :D hahahah


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze to calkiem mozliwe. Ale bylyby jaja jakby gdzies na swiecie jutro uderzylo znow potezne tsunami ...heh


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Szymon , rowniez podaje wam reke , no i do nastepnego przyplywu fali :) hihi

Ps; Olek mnie jednak wkurzyl ale tak prawde powiedziawszy to smutno by tutaj bylo bez niego :/

Olus wroc hahahah i bez Ciebie też Swirlej 2 tylko daj sobie czasami coś powiedzieć


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już skasowalam balast jak widzisz i przeczytaj to przeslanie jaszcze raz------Swirlej 2 ten dzieciak ma zaledwie 13-14L i to co on nrobi i czym sie. zajmoje jest o niebo leprze jak by się zadawal i wdawał Bóg wie w co i z kim to dobrz że znalazl takie ciekawe hobby to ze przedstawil swoje akwa tak czytaj /z fotografował/ zapewne można by to lepiej przedstawic -ciekawiej z fotografować . ale dziw bierze ze taki malolat zajoł się tym hobby . nie zrażaj go i innych .


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka burza jest zbędna i szkoda że 30latek kłuci się na tym samym poziomie z 13latkiem i chyba jednak 30latek powinien zastanowić się co pisze, bo jak to się mówi mądry głupiemu ustępuje

poczytajcie to forum i zobaczcie że coraz więcej jest durnych i niepotrzebnych dyskusji a jak ktoś potrzebuje pomocy to odpowiada 1 może 2 (max już 3) osoby - trochę chyba nie po to jest to forum, co ??


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Almastar Klubowicz olek powinien sie zastanowic co pisze i nie wyzywac od takich czy tez innych .

"KLUBOWICZ ", na takich samych zasadach jak inni tutaj klubowicze .

A to ze ma 13 lat w niczym go nie usprawiedliwia , tylko na jego nie korzysc swiadzcy o tym jak go wychowali , brak szacunku do starszych , rodzicow pewnie tez .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zgadzam się, ale skoro masz redaktora i możesz kasować posty, trzeba było skasować przekazać sprawę Przemkowi (dał by bana) i koniec a ty zacząłeś się w pyskówki bawić, według mnie niepotrzebnie zupełnie

znowu bijemy pianę spadaj pomagać innym na tym forum :)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobilem ... skasowalem , dzisaj tez obrazajace mnie posty skasowalem , ile moeg kasowac ? a Przemkowi duperelami glowy zawracac nie msuze , ma wystarczajaco roboty w sklepie :] przy okazji dostalem po lbie , za skasowanie posta , ale nie wazne , nie che tego redaktora niech sie zajmie ktos tym inny , nie zalezy mi wogole ani na tym forum , ani na byciu redaktorkiem , prosze bardzo sa chetni ?bo widze ze i to was w oczy kole .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale widzisz podchodzisz do tego za bardzo osobiscie (nie wiem czy to dobry wyraz)

olej to, kasuj, posty przekaż Przemkowi a sprawami DIY zajmuj się dalej


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede kasowal postow , nie bede tez wiecej pisal na tym forum , kiedys pokaze wam moj zbiornik :)

Zawistni ludzie tutaj sa bardzo , ale zycze wam jak najlepiej wszytkim .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej2 nikt niechce i nie ma zamiaru Cię i kogo kolwiek obrażać dobrze że jesteś i się realizujesz tu na tym forum . tylko bLagam Cię pozbadz się brzydkiego nawyku dopisywania niepotrzebnych tekstów. a wszystko będzie ok zobaczysz. to na prawde niejest taki trudne.


pozdrawiam Małgorzata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak , bo przeciez dopisuje sobie od tak bez przyczyny texty :] gowniarz mnie bluzga , staram sie nie zwracac na to uwagi , raz , drugi , trzeci ... kilkakrotnie robil podejscia , to nie bylo pierwszy raz dobrze o tym wiecie , Azmodan go upominal na gadu , ale on nawet nie reagowal , reszta tez miala to gleboko w ....... i jeszcze sie do mnie rzucaliscie trzymjac za wyrostkiem strone :/ ach jakze sie to wam podobalo jak mnie wyzywal .. ..jasne

ja na koniec dostaje jeszcze od Przemka po lbie , ktory nie za dokladnie sledzil cala sytuacje , ale nie wazne , zostawiam was , powybijajcie sie tutaj sami bez mojego udzialu . szkoda wam cokolwiek wogole pokazywac , nie ma "komu" poporstu , i juz mi nawet na tym nie zalezy .

Przemku nie zrozum tego zle , ale ja mam dosyc niektorych osob na tym forum , znajdz moze prosze kogos na moje miejsce , kto sie dalej zajmie dzialem DIY , ja wychodze z baru (przespalem sie z tym problemem , pomyslalem i postanowilem )

Milo bylo do tej pory , dziekuje , jak w czyms zawinilem to przepraszam .

pozdr...


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Swirlej2, a może jednak zostałbyś tym Redaktorem robił bys dalej to co potrafisz najlepiej (DIY) od czasu do czasu pochwaliłbys sie nimi i wszyscy by na tym zkorzystali.

A tak dajesz sie wrobić w niepotrzebne dyskusje, zniżasz sie do "niskiego parteru" a inni mają na tym pożywkę, miano "Redaktora" i 2426 postów daje naprawdę duże mozliwosci więc wykorzystaj je w dobrym kierunku, "połowa" tych twoich postów do zwykłe przepychanki z zwykłymi osobami a TY JESTEŚ NIEZWYKŁY.........

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman bardzo Ci dziekuje za mile slowa , postanowilem robic to dalej na moim Home Page i udostepniac osobom ktore na to zasluguja , nie bede marnowal wiecej materialu dla niewdziecznego "ogolu ", otrzymaja tylko dobrzy koledzy , Ciebie tam oczywiscie nie zabraknie :)

Bede mogl to robic na spokojnie , dokladnie , nie latajac w reku z czesciami , z aparatem do kompa zeby przelac fotki itd...z gory na dol jak ten "kretyn" :]

Wysuwam moja propozycje , zrobienia Ciebie jako nowego redaktorka dzialu DIY .( i nie zycze Ci , zebys sie narobil pokazal a w podziece otrzymal slowa ; pedofilu , debili czy tez innych typu lama :/ bo odrazu Cie checi opuszcza do dalszej pracy .

Najlepiej to proponuje zaszyc sie w dziale DIY i z tamtad nie wychodzic na powierzchnie , bo jak pokazesz cos fajnego to sie znajda zawsze tacy co pozazdroszcza i zawsze Ci jakies uszczypliwe slowo dorzuca na ogole , taka to juz niestety natura ludzka .

Zostan redaktorkiem , a ja przy okazji bede mial tez spokoj , zreszta juz mam .

pozdr...

Ps; nie robilem tego po to , zeby sie pochwalic , sprzet juz dawno stoi zrobiony , marnowalem moj czas i czesto tez material po to zeby Wam cos pokazac ...teraz widze ze bylem poprostu "glupi" , ale nie do konca , wcyoraj mialem pokazac kopie odpieniacza Deltec , ale poszedl pod buta az mu sciana oddala i wcale tego nie zaluje .

Nom i bede mial teraz swiety spokoj ....

"pokaz nam swoj baniak " :] ... heh , teraz juz pokaze napewno , ale innych rzeczy juz nie stety ale raczej nie .

(z niecierpliwoscia czekam az mi spadna te dwie cegielki z plecow i przestane byc redaktorkiem :) )


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to forum zagladam dla czytania merytorycznych postow i moze dlatego wczesniej nie zauwazylem tej dyskusji.

Powiem nie jako klubowicz-bo moje pewne doswiadczenie jest i tak znikome w porownaniu z np. Grzeskiem Wojtasikiem czy Krzyskiem Trycem,

ale odpowiem jak dorosly 32`letni czlowiek.

@Swirlej2, rozmawialismy sporo na GG. I na tematy powazne i na takie calkiem nie powazne :)

W moich oczach jestes facetem na poziomie, ktory przy okazji potrafi "zrobic cos z niczego" w temacie DIY akwa morskiego. Na tym forum wiekszosc DIY`owcow w zasadzie to Ciebie i Twoje pomysly tylko nasladuje.

Sam masz swiadomosc, ze jestes dobry w tym co robisz.

Co najmniej kilka osob na tym forum to bardzo mlodzi ludzie - w zasadzie to starsze dzieci,

ktore za pieniadze rodzicow maja komputer i dostep do internetu, ORAZ NADWYZKE PIENIEDZY wydaja na akwarystyke morska.

(zamiast na alkohol, narkotyki i nastepny wiekszy kij bejsbolowy)

12-14`latkowie, ktorzy trafili na "dorosle" forum, dzieciaki na ktorych posty sie normalnie odpowiada - i ktorym sie czasem od nadmiaru szczescia "przewraca w glowie" - jak to dzieciom.

@Swirlej, dzieci trzeba wychowywac a nie z nimi sie klocic.

Nie masz sie co obrazac ze jakis dzieciak Ci napyskowal (bo czuje sie bezpieczny i bezkarny siedzac we wlasnym domu przed komputerem)

Jak dzieciak pyskuje, to trzeba mu lanie na dupe sprawic (czyt. dac bana na okreslona ilosc dni-ale tak zeby wiedzial za co i ze nastepnym razem dostanie bana na dluzej).

I chyba kazdy rodzic by tak zrobil.

@Swirej chlopie - pomysl, czy jakby gdzies "na ulicy" jakis 12-14`latek zaczal z Toba polemizowac czy nawet Cie obrazac - czy podjalbyc dyskusje?

Na pewno nie. Albo bys odszedl,

albo go zignorowal dalej dyskutujac "ponad jego glowa" z innymi doroslymi.

A jakby sie tu przypadkiem (w co nie wierze) trafil jakis chamski dorosly czlowiek - pusc chama przodem.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ,siedzac po drugiej stronie nigdz nie wiemy z kim piszemy , na ulicy tak jak napisales .... odszedlbym i nawet nie sluchal dzieciaka , ale tutaj nie masz pewnosci nigdy z kim piszesz , osoba dorosla , plci meskiej czy tez zenskiej :wink , bo wiadomo jak to w necie rozni sie trafiaja .

Wynika na to , ze najlepiej poprostu ignorowac , jest jeszcze jedna alternatywa , ustawic tak pisanie postow zeby nie przepuszczalo wulgarnzch slow , wtedy nie bedzie tutaj bydelka .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

wiesz ,siedzac po drugiej stronie nigdz nie wiemy z kim piszemz (...) ale tutaj nie masz pewnosci nigdy z kim piszesz , osoba dorosla , plci meskiej czy tez zenskiej :wink , bo wiadomo jak to w necie rozni sie trafiaja .

Jak to nie wiesz kto pisze ... wiesz :)

Wystarczy przeczytac post, i juz wiadomo ze napisal to ktos calkowicie niewychowany o malym rozumie.

Czyli dzieciak.

Albo cham.

I zauwaz rowniez, ze znacznie wiecej osob czyta posty niz sie w nich wypowiada.

Te osoby tez oceniaja to co przeczytaja.

Oceniaja piszacych, zarowno Ciebie jak i Twoich oponentow.

A wystarczy pokazac klase i nie dyskutowac z "bydelkiem"

A co do filtracji wulgarnych slow ... to jest to glupi pomysl :)

bo jak zrobisz cos naprawde odlotowego :) to nie bede mogl powiedziec:

"o cholera Swierlej, toz to k**wa najbardziej odlotowo-za***ista rzecz na tym calym pieprzonym swiecie" :D

(a zamiast tego bede musial pisac: "o jejku Swirlej, toz to najfajniejszo-najmilsza rzecz na tym calym niemilym swiecie)

- no i sam zobacz jak to wyglada :D

P.S. W najblizszych dniach "zaatakuje Cie na GG w sprawie kalkreaktora" - doczytelem ze Jan Fitas uzywa reaktora bez Ph komputera - i mu dobrze dziala.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :)

Ps; Tak mozna tez uzywac i bez Ph komputera ale jednak jest o wiele wygodniej i troche bespieczniej :) z Ph/Co2 Kontrolerem , ni ewiem , no moze tez kwestia wprawy i praktyki napewno , ja sie nie odwaze bez kompa :) jezeli Janek uzywa bez kompa i sie nie boi , ma w tym praktyke , wie jak ustawic zeby bylo okey , to nalezy mu reke podac i poklepac po plecach :D:yes

A tak w sumie o ciekawei mnie jak to robi ..?:D_o moze jakos zegar czasowy , zeby nie przedobrzyc ..? przykladowo 4 godziny dziennie po wlonczeniu swiatel .

(Na gadu bede wieczorkiem )


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywanie kalkreaktora bez komputera to pewnie tak jak z lataniem szybowcem - trzeba miec duzo wyczucia,

zamiast "manetka gazu do przodu i jazda"


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie , no wiem ze to jest mozliwe i moze nwet nie tak ciezko , ale nie widzac Ph jakie jest , heh

nie wyobrazam sobie , kropelkowym testem sprawdzac na okrete nalezy lub papierkami lakmusowymi jak sie nie myle tak sie nazywaja , moze po pewnym czasie kosztowac wiecej od kontrolera :)

Ps; Ale tam Janek tylko wspomnail ze jest mozliwosc ustawienia , a sam uzywa Ph/Co2 kontrolera .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.