Skocz do zawartości
denonik

kupie wode z podmiany 25-40litrow z lubelskiego

Rekomendowane odpowiedzi

info priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denonik - wody z podmiany się nie kupuje :blink: wodę się dostaje w najgorszym wypadku za browara :lol:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denonik - wody z podmiany się nie kupuje :blink: wodę się dostaje w najgorszym wypadku za browara :lol:

PozdrT

ostatnio widzialem na forum jak ktos chcial kupic? inni sprzedaja wszystko takie czasy? ale za browara bardzo chetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to ja juz bym musiał być milionerem :) Jak można brać siano za coś co wylewa sie do kibla, albo za glony których nadmiar się wyrzuca?

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomioo ma racje - wode z podmianki sie daje - ot takie honorowe dawstwo solanki. Jak ktos bedzie Cie chial skasowac za wode to mu powiedz ze jest Pazdzioch i menda spoleczna


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to ja juz bym musiał być milionerem :) Jak można brać siano za coś co wylewa sie do kibla, albo za glony których nadmiar się wyrzuca?

Pozdrawiam

seb

wszystko mi jedno taka jest potrzeba chwili czy kupie czy za browara po przedawkowaniu grotechem napewno sie przyda i to bardzo szybko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to ja juz bym musiał być milionerem :) Jak można brać siano za coś co wylewa sie do kibla, albo za glony których nadmiar się wyrzuca?

Pozdrawiam

seb

Dokładnie jak pisze seb. Oczywiście na Allegro była swego czasu oferta kupna 100 l za bodajże 100 zł. Rozumiem, że sól też kosztuje, ale bez przesady. Mam nadzieję, że znajdziesz dawcę :). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kiedy Ci ta woda bedzie potrzebna ?? Co prawda z Radomia jestem ale na weekendy bywam w Lublinie. Akwa niestety dopiero zalane, choc parametry azotowe ok - okrzemki schodza, zielone wyzeraja no3. ( No2-0, no3-2,5, PO4-0, mg-1350, ca-500, kh-10.2, ph-8.2). Jak nie znajdziesz nikogo to za jakis czas moge Ci dowiezc baniaczek jakis.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.