Skocz do zawartości
lewy-a

jaka pompka?

Rekomendowane odpowiedzi

kupuje odpieniacz Weipro i nie mogę zdecydować jaką pomkę najlepiej dopasować do 2011. Najbardziej istotne dla mnie to wydajność jako całość, cicha praca i cena :D

Producent zaleca niby HAILEA HX 6530, ale chciałym z wirnikiem igiełkowym wieć nie wiem czy nie lepsza będzie Aqua Medic Ocea Runner PH 2000?

Na pewno ktoś ma takie zestawy, więc proszę o info


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to ja ci sie zaptam jak z weipro jest. Prubuje jużz miecha dowiedziećsie kto jest dystrybutorem w polsce i nie wiem. Wiem jedno są zestawy weipro razem z pompą za śmieszną cene. Np 200pln za 2014 z pompą czyli 30 pln za pompe 4 tysl/h. Ale na necie ich nie ma sątylko w cennikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może kupiłbym bym Beast 400P, od razu z pompą, z cihcą podobno, tylko że droższą. Tylko jest jedno ale, ja mam 200 litrów on przeznaczony jest na 400 litrów. Czy takie rozwiązanie się sprawdzi?

czym się różnią pompki Aqua Medic PH od OR, bo doczytałem że do Weipro zalecana jest OR...


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak odpieniacz może działać w akwa 400L to na 100% będzie działał w 200L - na odwrót będzie już gorzej, a nawet chyba źle. ja w swoim mam BiostarFlotora (do 250L) a mam akwa 160L

PH i OR - jedna ma wirnik igiełkowy (PH chyba) a druga zwykły

pogadaj z Przemkiem (albo poczytaj jego wypowiedzi o Beast) on sobie Beast bardzo chwali


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homan - nie ma w sprzedaży weipro raze z pompami - kiedyś były(ale moze z 2 lata temu). Teraz sprzedawane sa przez importera(aquanurt) tylko bez pomp - chyba że dokupisz oddzielnie, ale ta na pewno nie kosztuje 30zł ani też 70zł i na pewno nie bedzie to weipro. Kiedyś dystrybutor miał w ofercie pompy np. WH6000 - bardzo cichy i udany model pompy wipro(i energooszczędny)

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Beast ma regulację wydajności?

@AlMaster - wiem że będzie mi chodzić tylko czy warto, w ten sposób przedobrzać.

@homman - o jakich cennikach piszesz?


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.