Skocz do zawartości
Raffy

gdzie kupić skałe??

Rekomendowane odpowiedzi

z powodu że jutro przyjdzie paczka z sprzętem i posole akwarium szukam sklepu/osoby która ma na sprzedaż żywą skałe polecicie kogoś??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każdy morski sklep internetowy(w realu też)

ma skałę lub Ci ją sprowadzi.Ostatnio dobre notowania ma Aquamedic,


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt sam też skalę kupowałem w Aquamedic . Maja tam indonezję w sporych ilościach a i Kenie ostatnio też mieli więc pomieszać można.


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Aqua medic to jedyne miejsce w polsce gdzie pośiadają żywą skałe z indonezi? poczym poznajecie że ta skała jest super?


Moje akwarium http://nano-reef.pl/...-blekitna-rafa/

i FILMIK mojego baniaka

1 zlot Nano-Reef w Egipcie http://nano-reef.pl/...zdziernik-2007/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grzesiu, ja mam w swoim zbiorniku, ale nie sprzedaję :)


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam skale z reefshopu i jestem zadowolony. Po doliczeniu przesylki wyszlo nawet taniej niz z Aquamedica.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a jak jest z przesyłką ?? ile sie płaci za transport 10kg skały ??


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzesyłka konduktorska ok 20 zł. Musi być bezposredni pociąg lub autobus.Ew firmy kurierskie a tu już róznie 20-40 zł


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociągiem 25PLN na 100% :) za odebranie (jak ty nie możesz 10PLN, za nadanie jak przychodzisz nie na pociąg a wcześniej 10PLN)


-- akwa 160L, Biostar Flotor, RO+DI, 6x24W T5, cyrkulacja 2000l/h, sól KENT Marine, LR 25kg Ophiolepis superba, 3x?limak, 9xpustelnik, Z.velifierum, 2xA.occelaris, E.bicolor, A.typicus, Xenia, Rhodactis indosinensis, Lobophyton, Clavularia,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo w czerwcu mam zamiar kupić żywą skałę i nie wiem gdzie i chciałem poznać wasze opinie gdzie mogę kupić ładna skałę z frachu???? oczywiście przesyłka wchodzi raczej w grę bo prawka nie mam i też pracuję do 16 wiec ciężko :/


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#350328 Wieczny :

Podepnę się pod temat bo w czerwcu mam zamiar kupić żywą skałę i nie wiem gdzie i chciałem poznać wasze opinie gdzie mogę kupić ładna skałę z frachu???? oczywiście przesyłka wchodzi raczej w grę bo prawka nie mam i też pracuję do 16 wiec ciężko :/

Skała to jeden z najważniejszych zakupów i warto poświęcić nawet cały dzień na jej zakup bo potem można żałować bardzo długo.Poza tym można osobiście wybrać odpowiednie kawałki do swojego zbiornika a to też ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.