Skocz do zawartości
dziuso27

Sklepy w Lublinie

Rekomendowane odpowiedzi

Olka szukaj tu bo na forum to chyba już nie ma czasu zaglądać. Zapytaj go tez o osmozę, pewnie coś pomoże.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlfon dziękuje za pomoc :clap:


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowości: zajrzałem dzis do King Zoo w Tesco i usiadłem z wrażenia: korali mało, ale ryb jak na taki sklep całkiem sporo: błazny, troche ustników, chelmon, pterapogonki, chromisy, jeden scopas. Jak komuś z miejscowych skończyły się pomysły na prezent to można się wybrać:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmos juz prawie dostepny przez ludzi a w murenie ceny to nie wiem skad oni biora ja poki co zaopatruje sie u Qłka ceny ma chociaz normmalne a do sklepow to zachodze sobie poatrzeć :w00t:


<a  href=6156_6259.png' alt='6156_6259.png'>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Murenie. Ceny raczej średnie, wybór ryb średni, za to korali multum. Warto zaglądnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy robił ktoś ostatnio rekonesans po sklepach w Lublinie? Będę w środę i chętnie odwiedziłbym najlepiej zaopatrzony sklep w tym mieście. Interesują mnie głównie zwierzaczki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy robił ktoś ostatnio rekonesans po sklepach w Lublinie? Będę w środę i chętnie odwiedziłbym najlepiej zaopatrzony sklep w tym mieście. Interesują mnie głównie zwierzaczki. Pozdrawiam.

Wyboru zasadniczo dużego chyba nie ma - w mojej opinii tylko i wyłącznie Murena

pozdrawiam

Paweł

edit:

a.. no i jeszcze coś tam zobaczyć można w tesco na ul Orkana - ale ceny trochę porażają.. - jeśli byś tam trafił to pytaj o Oskara - z nikim innym nigdy nie udało mi się sensownie na tematy morskie pogadać.

Edytowane przez SkoczekPL (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwa sklepy. Aquaelowski na Witosa, w Carefurze, oraz w nowej części galerii Olimp (spółdzielczości pracy) Kakadu.

W obu są po dwa - trzy zbiorniki, ale można wyhaczyć np. parę nemo, piżam czy pteropagonów. Lub inne "podstawowe" ryby. Plus skorupiaki. Ceny odrobinę niższe niż w murenie. Korale też się trafiają przyzwoite. Skała tańsza niż w murenie.

Ale jeśli chodzi o wybór, to murena jest nie do przebicia. W tesco, ostatnio odmówili sprzedaży ryb i korali z jednego ze zbiorników - czyżby jakieś problemy ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - dzięki Dale. Nie wiem ile będę mieć czasu. Na pewno zajrzę do Mureny do pozostałych jak zdążę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kakadu mogą ściągnąć sprzęt ,ryby, koralowce tak jak w Murenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwa sklepy. Aquaelowski na Witosa, w Carefurze, oraz w nowej części galerii Olimp (spółdzielczości pracy) Kakadu.

W obu są po dwa - trzy zbiorniki, ale można wyhaczyć np. parę nemo, piżam czy pteropagonów. Lub inne "podstawowe" ryby. Plus skorupiaki. Ceny odrobinę niższe niż w murenie. Korale też się trafiają przyzwoite. Skała tańsza niż w murenie.

Ale jeśli chodzi o wybór, to murena jest nie do przebicia. W tesco, ostatnio odmówili sprzedaży ryb i korali z jednego ze zbiorników - czyżby jakieś problemy ?

Kurcze, w Kakadu to chyba przegapiłem ten 2-gi i 3-ci zbiornik bo pamiętam tylko jeden taki stojący "centralnie" i ostatnio było w nim jakoś pusto - zdaje się że jeden jakiś koralowiec i 1-2 rybki..

Nie pamiętam już co to koralowiec był (euphyllia?) ale chcieli za niego 350pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o czym mowa... Nie jestem super fanem, ale w tym mieście liczy się tylko Murena. Przez chwilkę liczyłem, że na Witosa troszkę rozbuja temat Grzesiek ale coś go tam już nie widać a i morszczyzny coraz mniej.

W Murenie jakby nie patrzeć idą właśnie w tą stronę.. Warto się z chłopakami poznać, zajeżdżać, kawy się napić i pogadać.

Sprzętu mają dużo na półkach, resztę ściągną na zamówienie. Cena do dogadania.

Jestem za tym aby chłopakom się powiodło bo jak oni znikną to będzie już tutaj totalne zadupie w tym temacie,


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o czym mowa... Nie jestem super fanem, ale w tym mieście liczy się tylko Murena. Przez chwilkę liczyłem, że na Witosa troszkę rozbuja temat Grzesiek ale coś go tam już nie widać a i morszczyzny coraz mniej.

W Murenie jakby nie patrzeć idą właśnie w tą stronę.. Warto się z chłopakami poznać, zajeżdżać, kawy się napić i pogadać.

Sprzętu mają dużo na półkach, resztę ściągną na zamówienie. Cena do dogadania.

Jestem za tym aby chłopakom się powiodło bo jak oni znikną to będzie już tutaj totalne zadupie w tym temacie,

No to jutro akurat jest okazja ;) Mają być obaj. Btw. dzisiaj pojechali po towar to mogliby na jutro jakiś spis inwentarza ze sobą zebrać na zlot ;)

pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakadu odradzam- brak profesjonalizmu chciałem kiedyś kupić czerwonego grzybka , który był przyczepiony do szyby to nie sprzedali mi bo nie mogli go odczepić , a Chrysiptera parasema to chcieli mi wcisnąć za 55 zł ale kupiłem w Murenie za 25 zł


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twistman: Grzesiek pracuje znowu w Leclercu na Zana:) Zmienił się właściciel i z tego co z Grześkiem gadałem to morszczyzna niewykluczona, kwestia czasu. Właściciel podobno przy kasie więc może się nie będzie wykręcał.


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ściąganiem, to troszkę nie tak. Przez miesiąc mnie trzymali na telefonie z pompami hydrora 12 V. Ja rozumiem że to mój problem, że mają innych klientów, robiących grubsze zakupy. Rozumiem że przedstawiciel może zawalić sprawę. Ale wystarczył by jeden telefon.

Na kilkanaście moich. I parę słów: "Sorry, przedstawiciel zawalił, załatwimy sprawę w późniejszym terminie"....

Co nie przeszkadzało, w tym samym czasie, drugiemu sklepowi ściągnąć tych pomp. Ba, jak okazało się że jednak nie nadadzą się do mojego sterownika (ja mam DC, tam było AC), bez problemu wymieniłem na "życie".

Przy okazji, muszę przeprosić, ale z uwagi na fatalny zbieg okoliczności, nie mogę wziąć wolnego (zostało cofnięte), na dzisiejszy zlot :( A liczyłem że uda mi się Was poznać... Może następnym razem ?


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest ważne czy robisz zakupy za 10 pln czy za 1000 pln, każdy klient powinien być traktowany jednakowo, miło, profesjonalnie i z należytym szacunkiem

"Klient nasz Pan" bez względu na grubość portfela,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kulturę i poziom nie mogę złego słowa powiedzieć. Na cierpliwość także. Fachowości nie jestem w stanie ocenić bo za mało się znam na temacie. Ale skoro wychodzą na swoje, to i wiedzę muszą mieć. Na plus mogę dodać że realnie sugerują obsadę do litrażu.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam,

Czy coś się zmieniło w temacie??


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam,

Czy coś się zmieniło w temacie??

nic, chcesz mieć dobrze - Murena


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję reklamy tylko pytam czy jest coś nowego, wartego odwiedzin.


4710d00f94c099763084e78a6b3f3112u365a339.png?upd=20150324102053

Akwarium:60x60x50 panel, odpieniacz DIY na pompie Tunze 9410.04, obieg Tunze 1073.020, cyrkulacja Tunze 6015+6025, swiatło chińczyk 120W+2x24W T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję reklamy tylko pytam czy jest coś nowego, wartego odwiedzin.

to nie jest reklama - zrobiłem już u nich w sumie 4 zbiorniki. A Lublin jak to Lublin tu nic się nie dzieje i raczej nie zapowiada aby się coś nowego pojawiło


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.