Skocz do zawartości
polek

RGB Lighting Andrychów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przed chwilą odnalazłem namiary na w/w firmę, a jest za późno żeby się do nich dodzwonić to może tutaj zapytam, czy ktoś używa ich lampy, albo ma na ten temat jakąś wiedzę. Chętnie poczytam opinie.

Edytowane przez polek
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściciel to trochę "dziwny" gość mieszkam 12 km od Andrychowa ( firma jest z Czańca chyba ale to 2 km od Andrychowa)musiałem odbierać raz Pocztą a innym razem w w sklepie spożywczym . Ale ogólnie pełna profeska :)

pozdrawiam JD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

A napiszcie mi jeszcze jak wysoko nad lustrem wody wiszą wasze lampy? Potrzebne mi to jest w projektowaniu wysokości korony. I drugie pytanie. Czy w lampie konieczne (tutaj akurat diody)jest oświetlenie UV? Bo ta firma takim światłem lamp nie dopełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokość sam dostosuj,może wisieć wysoko lub nad samym lustrem.O zależności im dalej tym gorzej na pewno wiesz.Ja mam teraz 10cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium, które stawiam ma wym 55 gl, 70 szer, 50 wys + 5 nad grzebieniem. Chciałbym lampę led 100W z mozliwoscia regulacji mocy swiatla, osobno biale i niebieskie, moze byc?

I co z tym UV, a jeszcze slyszalem, o dodatku czerwonego, podpowiecie mi cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lampę w reefmaxie i w dużym. Lampy są ok, ceny też ale kup sobie jeszcze drivery i jeden zasilacz bo te elny są jakieś trefne mi już dwa padły.

Nad dużym baniaku mam dwa panele jeden 160w i chłodzę je trzema wiatrakami fi 120mm i przepływie ok 60m3/h i przy pełnym powerze radiator ma 40 stopni a drugi to już ok 240w z XML ami i tam mam już 3 wiatraki po 100m3/h i temperatura podobna. polecam xml bo wychodzi trochę taniej.

radiator 12cm szeroki i 3,5cm wysoki oraz długi na 80cm

Facet robi lampy fajnie i nie robi problemów z gwarancją lecz powiedz mu żeby nie frezował radiatora po płytki/ Mam jeden panel wyfrezowany i wydaje mi się że spada wydajność chłodzenia.

Jeśli bardzo chcesz trochę czerwonego zrób sobie w koronie jedną t5 na aktynikę albo purpurę

Moje lampy wiszą jakieś 5cm nad wodą i ma to wady jeśli chodzi o grzanie wody i czasem na najwyższej skałce widać odbisie jednego koloru a nie mieszanki barw. No i brudzi się pleksi od przykrywki ledów. Mam zamiar sprawdzić 10cm i dam znać.


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam ale ok 1000,-


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.