Skocz do zawartości
Nemezis

(S) Zoanthusy Aztec sunwater,Ring of fire,Clown Paint,Eagle Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie wezmę wszystkie , oprócz tego zielono żółtego bo ten mam .(emeral forest)

Blue sky 5 polipkow

Aztec 5 polipkow

Clown paint 5 polipow

Rastas 5

Ten bez nazwy tez 5

Nemezis bywasz może w Wawa ? , mogłabym odebrać wtedy osobiście , a jak nie to ja poproszę o nr konta i dane na priv.


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Blue sky i Eagle Eye po 5 polipów kazdego. Proszę o nr konta i wszelkie dane do transakcji na prv.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za paczuszkę :unworthy:

Zoaski suuuper!! Duże podziękowania za gratisy!!

Wszystkie już pokazują swoje kolorowe mordki także radość wielka :thumbsup:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie

Wysyłka pocztą 11zł

Aztec sunwater cena 6zł za jeden polip bez skały

Clown Paint cena 5zł za jeden polip bez skały

Eagle Eye cena 4zł za jeden polip bez skały

??? (szukam nazwy) cena 2zł za jeden polip bez skały

Aztec sunwater i Clown Paint

gallery_356_64_40018.jpg

Eagle Eye

gallery_8293_1279_77640.jpg

??? (szukam nazwy)

gallery_356_64_50394.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dostałem paczuszkę. Zoa od raz sie otworzyły jak zobaczyły światło. Dzięki za gratisy również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje też dotarły w świetnej kondycji i pootwierały mordki. Przy okazji chcę podkreślić niespotykanie uczciwe i rzetelne podejście Nemezis'a do handlu żywym towarem :)


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy jescze aktualne chodzi mi o bez nazwy i clown paint pozdrawiam karina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do pytania "czy aktualne?" Jestem zainteresowany, ale muszę jeszcze poczekać do przyszłego tygodnia. Czy obecnie są dostępne tylko te z pierwszego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paczka dotarła, wszystkie zoa są już w baniaczku i się pootwierały. Dziękuję za gratisy.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do pytania "czy aktualne?" Jestem zainteresowany, ale muszę jeszcze poczekać do przyszłego tygodnia. Czy obecnie są dostępne tylko te z pierwszego posta?

Tak tylko te z pierwszego posta


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przesyłkę wszystkie zoa dotarły całe i zdrowe pootwierały się od razu.

Dziękuję z dużo gratisów.

Polecam wszystkim.. :thumbup:

Dzięki :Winner Nemezis.


800L w obiegu

200x60x60cm; sump; swiatlo: HQI 450W i T5 2x80W; odpieniacz: H&S 200-1260; cyrkulacja Tunze 6100.10 2szt; obieg Aqua Bee 2000; reaktor Ca;

4212_4217.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. Przesyłka dotarła. Połowa już się otwarła, na resztę czekam :)

Pozdrawiam


220x80x60 (ok 1000 l), obieg AN 10000, cyrkulacja 2 x Tunze 6105 + 2 x Jebao WP 40

odpieniacz made by Gienek (na walcu 30 cm) + AN10000+tunze silent, reaktor Ca Deltec zmodyfikowany by Gienek, FR 509 na węgiel, Profilux, lampa ATI 8x80W T5 + led 4x75W, od 19.02.2014 zeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się mogę pochwalić, że już mam Nemezisowe zoa, przyklejone do skałki, otwarte i śliczne. Chcę więcej!!! A przy okazji - pewnie to znacie, ale ja ostatnio odkryłem: http://neptunescove.net/Zoas_pages1.html Mają tam tak odlotowe kolory i taki wybór, że w głowie się kręci. Niektóre po 50 dolarów za polip! Proponuję żebyśmy złożyli się na kilka polipków dla Nemezisa, on je rozmnoży i sprzeda na forum po 10 zeta za polipka i wszyscy będą szczęśliwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zamówienie na pw.

Pozdrawiam.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Już Ci Nemezis pisałem że wszystko dotarło i jest ok,ale jestem Ci winiem publicznego komentarza:-)

Panowie i Panie!

Jestem w szoku że w tych czasach są jeszcze tacy ludzie jak Nemezis! 100zciwości i 100% słowności! Prawdziwy pasjonat!Zamówiłem razem 22 mortki Zoa a przyszło 27,zapakowane w karton o wymiarach 35cm x 20cm x 20 cm szczepki przyklejone do podstawek od Spsów(specjalnie tak chciałem bo sam jeszcze nie umiem kleić Zoa) Szczepki w pojemniczkach plastykowych z zakrętką w woreczku,obłożone gazetą,znowu woreczek ,gazeta,folia bombelkowa,wszystko zaklejone taśmą,gazeta,folia,i dopiero karton zaklejony szarą taśmą!!!

Dziś otwarły się całkowicie,piękne czerwone Zoa o Eagle Eye...

No polecam,szczerze polecam Kolegę Nemezis...

Pozdrawiam i do następnego razu!


...ryby,góry i stare motory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zoa sa jeszcae aktualne jakiekolwiek bo nie mam zadnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka profesjonalnie zapakowana, dostałem 2xwięcej mordek niż zamawiałem :D POLECAM !!! (jeszcze sie nie otworzyły całkowicie ale już widać Eagle Eye obwódkę jest zarąbiście fluo)


12litrów- było,28 grudzień 2011- ‎9 ‎lipca ‎2012 216+36sump- było, ‎9 ‎lipca ‎2012 160litrów- było, ‎22 ‎lipca ‎2013-wiosna 2014 23litry- 05.01.2015-01.08.2015 60litrów 01.08.2015-15.06.2016

240litrów + 112sump- 15.06.2016-01.04.2018

360+240 sump- 01.04.2018

98+64  sump-13.12.2018

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

priv


600 litrów , w obiegu 750 l, , LR 70 kg, PS Hyperion , Franek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.