Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, też mnie kiedyś poniosło. Teraz bym nie zrobił, jak patrzę na ulicy na tych co świecą tatuażami to całkiem mnie zniechęca, niestety ale stało sie to modne w niektorych grupach społecznych a tym samym odrzucajace. Dla przykładu pomyśl sobie o pięknej naturalnej kobiecie z ładną cerą, i o takiej z dziarami i solarium z którą chciałbyś mieć dzieci?


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mądrzejszą :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahaaahahah grzegorz dlaczego tak piszesz? owszem rozumiem ze sa rozne gosta, ale sa i znam fajne laski ktore maja dziarki (i to calkiem spore) i to naprawde fajnie wyglada,to wszystkio zalezy jaka, i kto to robil,a to ze w niektorych grupach spolecznych ???co masz na mysli??

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mądrzejszą :)

Troszkę przesadziłem, chciałem powiedzieć przez to że na starość tatuaż nie wygląda ciekawie :-)


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj myślę Grześ że lekko się rozpędzasz i szufladkujesz.

Pewne kręgi ? Znam prezesów firm międzynarodowych którzy nie zajarali blanta a mają tatuaże.

I teraz co, walnę sobie tatuaż i ?????? będę z pewnych kręgów ?

Ty pewnie piszesz o dziarach....... wywalonych byle jak.

A co do kobiet....... solarium - nie podoba mi się.

Ale tatoo ? A i owszem, ale nie byle gówno wywalone z tyłu na tyłkiem albo kiedyś modny pasek dookoła ręki. Tylko faktycznie mistrzowsko wykonane dzieło przez profesjonalistę a nie popierdułkę ze smykałką bo malowania.

z mądrzejszą :)

Kmirko dałem CI plusa i mówię AMEN! Bo to prawda, co z tego że będzie mega d*pa z zaj...ciałem jak ...... tiktak będzie tylko dygał w głowie.... :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba kwestia gustu, każdy wyraża swoją opinie na prośbę Skoczka :-)

Nie rozwijam dalej tematu :-)


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek ale wiesz że gust i moda się zmienia, wczoraj szlaczek nad pupą czy tribal też był super a dzisiaj oklepane a właściciel za kilka lat nie będzie mógł patrzeć na siebie w lustrze. Prosze zobacz na youtubie filmiki ja usuwają tatuaże zanim zrobisz :-)


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisalem grzegorz :) kwiestia gustu:) znam naprawde duzo osob ktore sie podjely zrobienia sobie dziarki, i sa takie ktore owszem zaluja ,ale sa i takie ktore to wciaga :)dawniej kiedy projektowalem wzorki bylo jeszcze niewiele osob ktore chcialy ja sobie zrobic ,teraz rynek sie powiekszyl i coraz wiecej osob zaczyna je sobie robic,nawazniejsze zeby ktos trafil na dobrego tatuazyste ,i zeby sie do tego nie zrazil:) grzegorz jak juz sobie ja zrobiles to o nia dbaj lub jesli ci sie nie podoba to mozesz zakryc inna (to rowniez zalezy od wielu czynnikow) pamietajcie ze dziarka to blizna i najlepiej zakryc ja kolorem,sam to przechodze ale efekty sa naprawde wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

@grzegorz.k widzę że nie przepadasz za tatuażami no masz takie prawo.Co do Twoich poprzednich wypowiedzi,moja żona ma tatuaż i będzie mieć drugi i mam z nią dzieci jakoś mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie :thumbsup: po drugie nie wiem co ma solarium do dziary? To że kobiety mają tatuaże nie świadczy o tym że spędzają czas na lampach przeważnie wytatuowane laski unikają solari z wiadomych względów,a po trzecie piszesz że likwidują to też normalne,popatrz na forum jedni mają solniczki i je mieć będą a drudzy likwidują.

@kmirko fajny tatuaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, pierwszą żonę miałem bez dziary, teraz mam drugą, ma dziarę, takie byle gówno nad tylkiem, ale wiesz co? Podoba mi się to :harhar: A co do tego co ja se dziarnę to nie masz bladego pojęcia :welcome:

pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek, pierwszą żonę miałem bez dziary, teraz mam drugą, ma dziarę, takie byle gówno nad tylkiem, ale wiesz co? Podoba mi się to :harhar: A co do tego co ja se dziarnę to nie masz bladego pojęcia :welcome:

pozdrawiam

seb

Nie nie , oczywiście nie odbieraj tego jako mojego potępienia.... taka była moda i tyle. Są fajne gówna ale widziałem osobiście :harhar: tak zj..... tatooo nad pupą że ....... odechciewało się lookać. Dawaj zdjecie tatooo Ani :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbys :harhar:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbys :harhar:

Dobrze wiesz że bym chciał :harhar: "bracie" :smoke:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że ja osobiście cieszę się z różnorodności. To że mi się coś nie podoba to nie świadczy że jest brzydkie. Gdyby wszyscy byli tacy sami to nudno by było :-) Co do kobiet to tatuaż nie oznacza nic złego, lekki "pazur" też nie jest zły :-))

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, gusta też się zmieniają, kiedyś akwarium też nie było szczytem moich marzeń a teraz gapię się codzień w szybę jak dzieciak :-)

Pozdrawiam


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś akwarium też nie było szczytem moich marzeń a teraz gapię się codzień w szybę jak dzieciak :-)

Pozdrawiam

Hahahha a widzisz, bo jesteś teraz z pewnych kręgów :thumbsup: morskich kręgów :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek moge pokazac swoj tatuaz? Obiecaj ze nie usuniesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek moge pokazac swoj tatuaz? Obiecaj ze nie usuniesz!

cholerka boje się, bo coś czuję że .... coś jest z nim nie tak :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem sie nie udzielac w tym watku, bo tatuaz dla mnie jest czyms bardzo osobistym i nigdy nie pokazuje moich tatuazy na "zawolanie", ale nie do tego daze.

Pisze w szczegolnosci do Grzeska.Widzisz ja mam od malolata "problemy" z ludzmi ktorzy mysla w takich samych kategoriach jak Ty.Niewazne gdzie sie nie rusze to slysze katem ucha-"ty, widziales tego?jaki popapraniec,ten musial w pierdlu siedziec itd."

Mam 5 tatuazy,kolczyki w wardze,jezyku,uszach i moj ulubiony miedzy oczami(w sumie okolo 15) i to ze mnie robi kolesia nizszej kategori?A co niby jest nie tak z tymi ladnymi dziewczynami, ktore sa wydziarane?

Dla jednych jest to religia,sposob na zycie, a inni poprostu robia to na pokaz, ale czy to wazne?Nawet nie staraj sie tego zrozumiec bo nie dasz rady.

I tak na koniec.Co bys o mnie pomyslal widzac mnie wykolczykowanego z tatuazami, siedzacego na ulicy i grajacego na afrykanskim bebnie?

Zeby byla jasnosc, nie podburzam atmosfery, ani nikogo nie atakuje.

P.S Jednak daleko nam do europy pod wzgledem TOLERANCJI.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do tego co ja se dziarnę to nie masz bladego pojęcia

Jak to co Honde i Acre :thumbsup:

Kidult dawaj ! :thumbup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie staraj sie tego zrozumiec bo nie dasz rady.

Widzisz, piszesz o tolerancji, a sam kogoś nieco inaczej patrzącego na świat próbujesz obrazić.

Grzegorz.k wyraził swoje zdanie i ma takie samo prawo do krytycznej opinii nt. tatuaży, jak Ty do zachwytów nad nimi.

Nie wypowiedział się jakoś wybitnie radykalnie, nikogo nie zwymyślał ani nie starał się obrazić - ale jest zły, bo się nie zachwyca tatuażami.

Tolerancja chyba powinna działać w obie strony?

Podtytuł tego wątku to "za i przeciw", ale widzę, że jedynym akceptowalnym poglądem jest "za". Prezesa Dyzmę bardzo wzburzył post o zmienności gustów - Grzesiu, co jest w tej wypowiedzi tak strasznego, że aż zagotowało Ci krew? No panowie...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi rogalova, widzisz źle mnie zrozumiałeś, właśnie bardziej mi chodziło o to robienie na pokaz, ale mimo wszystko przeprosiłem jeśli kogoś uraziłem ponieważ nie chcę nikogo oceniać, nie ważne z jakiego powodu zrobił, jego sprawa i tylko jego!

Natomiast nie jest tak do końca jak piszesz o TOLERANCJI, bo robiąc tatuaże na całym ciele i kolczyki gdzie się da, OBIEKTYWNIE PATRZĄC, każdy sam na siebie ściąga uwagę i wystawia swoją osobę do publicznego opiniowania (chyba się zgodzisz?). Jednemu się to podoba inemu nie, jedni mają poglądy liberalne inni bardziej konserwatywne. I Ty również nie możesz oceniać tych konserwatystów za ich poglądy, bo wtedy sam nie masz TOLERANCJI. Wiesz co innego kolor skóry czy pochodzenie (na to nie mamsz wpływu) a co innego tatuaże czy kolczyki na całym ciele. Idąc tym torem możesz za chwilę powiedzieć że nie jestem tolerancyjny bo nie zgadzam się na to że ktoś mi okradnie chate (bo nie miał na jedzenie przecież, bo nie moze znaleźć pracy). Są na świecie w którym żyjemy jakies standardy i normy i każdy na własną odpowiedzialność odstępując od nich poddaje się pod ocenę. Nie miej więc do nikogo pretensji jeśli jej podlegasz bo sam się o to prosisz. Faktem jest natomiast że mamy u nas w kraju jeszcze sporo konserwatystów ale akurat to nie jest powód do wstydu. Sorry za ostre słowa ale niestety tak jest.

Mimo wszystko akurat ja nie jestem osobą której to przeszkadza, sam mam tatuaż, miałem kolczyki etc, poprostu "wyrosłem" chyba z tego i dlatego przestrzegam innych, poglądy się zmieniają, gusta też i tyle.


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym "złomiarza" do pracy nie przyjął, no chyba ze jako menedzera wezla sanitarnego :)

w Polsce na pytanie "jaki powinien byc prezydent" wiekszosc spoleczenstwa odpowiada ze "przystojny" i to samo tyczy sie postrzegania innych czlonkow spoleczenstwa. jak Cie widza tak Cie pisza, i wg mnie przesadzanie ze złomem na twarzy czy tam gdzie to jest tylko szkoda dla posiadacza, bo niestety tacy maja trudniej w zyciu.

Popieram wyroznianie sie, bycie oryginalnym, niepowtarzalnym, ale przeciez mozna to realizowac na inne sposoby, przy ktorych nabicie cwiekami twarzy to takie pojscie na latwizne, tak jakby wlasciciel chcial powiedziec "niczym innym juz nie zablysne w zyciu, wiec napakuje sobie kolczykow, moze ktos zwroci na mnie uwage". jest tak czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no KIDULT - odwazne slowa. Kapuhy mysle trafil w sedno. Jesli jestes "odwazny" i wkrecasz sobie kolczyki na twarzy to badz "odwazny" przyjac krytyke


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze panowie to lecimy :rambo:

Nie wiem co nie tak z cytowaniem innych, ale za kazdyn razem jak probuje zacytowac kogos, nie pojawia sie jego nick.

Kapuchy

Widzisz, piszesz o tolerancji, a sam kogoś nieco inaczej patrzącego na świat próbujesz obrazić.

Grzegorz.k wyraził swoje zdanie i ma takie samo prawo do krytycznej opinii nt. tatuaży, jak Ty do zachwytów nad nimi.

Gdzie byla jakakolwiek proba obrazy Grzegorza z mojej strony?To, ze napisalem, ze tego nie zrozumie?Panowie nie popadajcie w paranoje.

Nie wypowiedział się jakoś wybitnie radykalnie, nikogo nie zwymyślał ani nie starał się obrazić - ale jest zły, bo się nie zachwyca tatuażami.

No a teraz przeczytaj uwaznie slowa Grzeska.

jak patrzę na ulicy na tych co świecą tatuażami to całkiem mnie zniechęca, niestety ale stało sie to modne w niektorych grupach społecznych a tym samym odrzucajace.

Jakich grupach?Co jest odrzucajace?To, ze wygladam inaczej nie znaczy, ze smierdze i mam rzezaczke, a wolnych chwilach okradam starsze panie pod biedronka.Ja wcale nie boje sie krytyki, ale krew mnie zalewa jak jeden z drugim nie ma odwagi prosto w twarz mi powiedziec tego co mysli.Za plecami to kazdy jest bohaterem.

A co to sa standardy i normy?Zaraz sie okaze, ze jestem cpunem bo co roku odwiedzam przystanek woodstock.A tam przeciez jak wiadomo lamie sie ogolno przyjeste normy zycia w spoleczenstwie.

Kidult troche luzu.

Popieram wyroznianie sie, bycie oryginalnym, niepowtarzalnym, ale przeciez mozna to realizowac na inne sposoby, przy ktorych nabicie cwiekami twarzy to takie pojscie na latwizne, tak jakby wlasciciel chcial powiedziec "niczym innym juz nie zablysne w zyciu, wiec napakuje sobie kolczykow, moze ktos zwroci na mnie uwage". jest tak czy nie?

Zanim znowu zaczniesz uzywac tych Twoich madrosci poczytaj troche o "body piercing".Dla niektorych to jest ideologia, wiec zluzuj troche bo przeginasz.

Czy Ty myslisz, ze ja to robie zeby wzbudzic zainteresowanie?Czlowieku nie znasz mnie i nie masz pojecia o co w tym chodzi.A tak na marginesie to za zadne pieniadze bym dla Ciebie nie pracowal. ;)

I tak na koniec, niech kazdy napisze co mysli, ale bez obrazania ludzi, pamietajcie ze to jest forum publiczne.Mimo wszystko zycze milego dnia.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.