Skocz do zawartości
sofstorm

Skąd towar ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam trochę się nudze w domu ponieważ moja praca pozostawia mi dużo czasu wolnego wpadłem na pomysł otworzenia sklepu z akwarystyką morską.Obecnie w moim mieście nie ma takiego a napewno by się przydał.Posiadam na własność parterowy lokal w ścisłym centrum Słupska jakieś 60m2.Obecnie stoi pusty opłaty mam naprawde małe chętnie bym otworzył sklep z morszczyzną dla zabicia czasu tylko pytanie skąd brać ryby i korale ewentualnie jakieś akcesoria.Szukałem w necie jakieś hurtowni ale niestety nic konkretnego nie znalazłem.Może ktoś z forum mi pomoże ?? lub ma jakiś kontakt byłbym bardzo wdzięczny.

pozdrawiam.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci zaraz tak dla jaj urlop przywale, może się ockniesz.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k..... nie dość że dwa posty takie same założył, to niedawno jako smutny "klijijent" obsmarował inny sklep w Słupsku ...... co to ......... Mamy Cię ?

Tester.... dziś mam taki humor że będzie na ostro, bo takie zachowania mnie dobijają :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"k..... nie dość że dwa posty takie same założył, to niedawno jako smutny "klijijent" obsmarował inny sklep w Słupsku ...... co to ......... Mamy Cię ?"

"Mamy Cię"??????????

sklep Exbio to porażka i mam prawo wyrazić swoją opinie na ten temat.Na marginesie gdyby w Słupsku był dobry sklep to nie myślałbym o założeniu kolejnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUP reklamę na forum i działaj powodzenia. A na razie zachowujesz się jak nie powiem kto.

:close:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.