Skocz do zawartości
siwy811

kupie szczepki tylko w UK

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie, wiem ze jest tu kilku forumowiczow z uk, i jesli ktos ma szczepki lps lub sps z mila checia kupie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd konkretnie Jesteś bo nie mogę się doczytać z profilu?

Poszperaj trochę w necie np. tu Aquarist Classifieds można coś fajnego kupić za nie wielką kasę.

Pozdrawiam


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Skąd konkretnie Jesteś bo nie mogę się doczytać z profilu?

Poszperaj trochę w necie np. tu Aquarist Classifieds można coś fajnego kupić za nie wielką kasę.

Pozdrawiam

hej,

jestem z newcastle upon tyne, szukalem na tej stronie co mowisz, jest tam kilka ogloszen i adresow pod ktorymi moge kupic szczepki, ale chcialem zobaczyc czy moze rodacy maja cos na sprzedasz.

pozdrawiam

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

jestem z newcastle upon tyne, szukalem na tej stronie co mowisz, jest tam kilka ogloszen i adresow pod ktorymi moge kupic szczepki, ale chcialem zobaczyc czy moze rodacy maja cos na sprzedasz.

pozdrawiam

Ja mieszkam w okolicach Londynu i tutaj jest kilku fajnych posolonych polonusów ale raczej wymieniamy lub oddajemy sobie za darmo lub pomoc, o handlu nie słyszałem żeby ktoś sprzedawał.

Poszperaj w dziale użytkownicy może kogoś znajdziesz w swojej okolicy i będzie git.

Pozdrawiam


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy weekendzie wybierz sie na wycieczke na polnoc, do szkocji ;) odwiedzisz mnie i kolege stancora, i szczepek nabedzisz wiecej niz planowales ;)


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj wiesz, są tu i tam :)

A na serio to zapowiada się super, aż Wam zazdroszczę, bo właściciele są z polski- świetni ludzie, dostawy już lecą, szkoda tylko, że jakoś u mnie nikt nie chce niczego otwierać :p Ale ciesze się, że mogę mieć w tym jakiś swój udział, choćby w stopce strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jest ktoś w okolicach stoke ?

ja dostalem moje pierwsze szczepki w sklepach zoologicznych.

w jednym pan zamykał dział morski

w drugim pan dostawe miał i dostal kilka polamanych korali wiec mi dal male kawaleczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce będziecie mieć na wyspach nowy sklepik www.coralfarm.net :welcome:

U mnie niestety sklepik bez adresu czy telefonu nie budzi zaufania.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety sklepik bez adresu czy telefonu nie budzi zaufania.

słusznie, podobnie jak u mnie :)

ale czy sklep internetowy nie musi posiadać adresu i nr telefonu na stronie? choć może w UK jest inaczej.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy weekendzie wybierz sie na wycieczke na polnoc, do szkocji ;) odwiedzisz mnie i kolege stancora, i szczepek nabedzisz wiecej niz planowales ;)

Tu chodi ma racje,jeśli masz ochote wpadaj a baniak napewno wysadzisz ładnymi koralami, ja jestem na etapie łamania większych koloni bo kroi sie nowy zbiornik i wole miec mniejsze korale do wprowadzenia niż duze jak prawie 30cm hystrix kturego nie ma jak chwycic żeby go wleic nie łamiąc mu gałązek.

Pozdrawiam Grzegorz.

ps. tu jest link do mojego akwa więc moze coś wypatrzysz co cię interesuje i się skusisz na wycieczke na połnoc. :welcome:http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety sklepik bez adresu czy telefonu nie budzi zaufania.

słusznie, podobnie jak u mnie :)

ale czy sklep internetowy nie musi posiadać adresu i nr telefonu na stronie? choć może w UK jest inaczej.

Strona w powijakach :) spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard a mozesz podac tak z grubsza lokalizacje, miasto gdzie sklep bedzei sie miescil. Moze oprocz promocji na otwarciu bedzie tort z wisienka :unworthy:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce będziecie mieć na wyspach nowy sklepik www.coralfarm.net :welcome:

Zapowiada sie niezle, i napewno skorzystam ;)

przy weekendzie wybierz sie na wycieczke na polnoc, do szkocji ;) odwiedzisz mnie i kolege stancora, i szczepek nabedzisz wiecej niz planowales ;)

heh, do szkocjii wybieram sie juz od kilku miesiecy i jakos dotrzec nie moge, ale teraz jak wiem ze jest tam ktos z kim bede mogl porozmawiac na tematy jakie mnie interesuje i zdobyc cos nawego do baniaczka to napewno szybko ta wycieczke zorganizuje... dzieki za zaproszenie, napewno skorzystam

pozdrawiam :)

Edytowane przez nika
pkt. 6 i 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.