Jump to content
Jacek56

Akwarium „BEZ" odpieniacza i zbędnych kosztów.

Recommended Posts

Ożeż Ty. Jestem z Ciebie dumny.:shock:


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Ironista napisał:

Ożeż Ty. Jestem z Ciebie dumny.:shock:

Dzięki, ja też.:bump


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=POHhgF3DcLs
 

taka ciekawostka


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby ktoś chciał to mam red dragon 3 na zbyciu na części, kontroler sprawny, wirnik lun blok "spuchł" poi 10 latach.

Edited by Jacek56 (see edit history)

Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały sukces, PO4 spadło do 0.4 :bump


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, Jacek56 napisał:

Mały sukces, PO4 spadło do 0.4 :bump

No fajnie, ale z ilu spadło? U mnie poszła wóda i z 0,59 na 0,11 w trzy tygodnie. NO3 z 15 na 2.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Ironista napisał:

No fajnie, ale z ilu spadło? U mnie poszła wóda i z 0,59 na 0,11 w trzy tygodnie. NO3 z 15 na 2.

Z 0.5 przez 5 miesięcy :) , NO3  bez zmian, różowy jest różowy :) 

Wódkę na biopellets zamieniłem. Z wielką frajdą czytałem wątki o kręceniu kulkami na NR. To już ponad 15lat temu.

 


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Jacek56 napisał:

Wódkę na biopellets zamieniłem. Z wielką frajdą czytałem wątki o kręceniu kulkami na NR. To już ponad 15lat temu.

Też się bardzo poważnie zastanawiam nad pelletkami w filtrze. Trzeba było lata temu posłuchać K Tryca i wstawić pelletki zamiast kombinować przez lata z refugiami, glonami, ceramiką i innymi wynalazkami. 


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat Tropic Creations 300, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt..  

Dozowanie: Modern reef. I nic więcej. 

Ryby i inne biegająco-pełzające: Zebrasoma flavescens, xantrurum, brzydal, Salarias ramosus, Pictochromis aldabrensis, chrysiptera hemicyanea, Labroides dimidatus, Chelmon rostratus. Lysmata amboinensis x 3, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, katani napisał:

Też się bardzo poważnie zastanawiam nad pelletkami w filtrze. Trzeba było lata temu posłuchać K Tryca i wstawić pelletki zamiast kombinować przez lata z refugiami, glonami, ceramiką i innymi wynalazkami. 

To jest hobby, bez tych eksperymentów nie byłoby całej frajdy.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.