Skocz do zawartości
lewy-a

użytkownicy soli Aqua Medic - Reef Salt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Sol Mozna zieniac. Wazne jednak zeby, jak masz mozliwosc, przejsc powoli na nowa, np: do nowej podmianki uzywasz 50:50 starej i nowej, albo jak juz nie masz starej soli to robisz mniejsza podmianke.

Swoja droga, aleś wykopalisko znalazl :waving Dobrze, dobrze, przynajmniej widac ze szukasz informacji :waving


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje nie łączyć ,ze sobą różnych soli ,jak skończy się wiadro a masz smak na inna to sypiesz i tyle łączenie albo stosowanie na zmianę może doprowadzić do kumulowanie się zbyt dużej ilości tych samych składników a jest ich co nie miara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#332070 Tester :

Swoja droga, aleś wykopalisko znalazl :waving Dobrze, dobrze, przynajmniej widac ze szukasz informacji :waving

no szukam szukam...chce na inna sol przejsc.z kentem (podobno b.dobra) w niemczech ciezko i szukalem cos o aqua medic-mysle ze moze lepsza od sery bedzie,a i latwo ja kupic...


Kostka 70x70x55(270L)+sump 112L,LED 120W+4*24W T5,NewJet 2300,Tunze 7096+2x6055,Dolewka Zajac,Grzalka Eheim 150Watt,Bubble Magus 155Pro na igle AquaBee,Multi Kontroler made in china,dozownik Marine Magic,Resun 250g Ozonator

4966_4997.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Medic - Reef Salt pomiary z reefcentral

Ca 450 mg (Salifert nowa wersja)

Mg 1260 mg (Salifert nowa wersja)

KH 10,6 (Salifert)

PO4 0,03 (Hanna Photometer)

Si 0,00 (Salifert)


LPS-ZOA http://nano-reef.pl/...894-nano-rafka/ <> http://reefcentral.c...d.php?t=1639117

Schuran Jetskim-100,Aqua Medic Nanoprop 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#332099 dziuso27 :

no szukam szukam...chce na inna sol przejsc.z kentem (podobno b.dobra) w niemczech ciezko i szukalem cos o aqua medic-mysle ze moze lepsza od sery bedzie,a i latwo ja kupic...

Aqua Medic - Reef Salt

ja używam tej soli, całkiem nieżle się sprawdza ale tylko zimą, latem gorzej bo nie ma śniegu :waving

A tak poważnie może Ta będzie bardziej dostępna i jest OK.

Aquarium Systems - Instant Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja syoie tą sól i uważam że jest git. Może tak jak napisał Nemezis nie jest to sól z górnej półki ale co dla mnie ważne parametry z kilku opakowań były identyczne.


New project 75×60×60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.