Skocz do zawartości
J@cekWro

Wawa - jak dojechać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy ze stolicy pomóżcie zaoszczędzić czasu i podpowiedzcie jak skutecznie i bezstresowo dojechać komunikacją miejską / podmiejską czy dowolną inną ... z okolic Al. Jerozolimskich do sklepu eRybki w Markach :huh:

Dzięki,

Jacek


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleje Jerozolimskie ciągną się przez kilka kilometrów.

Sprawdź sobie na serwisie jak dojadę.pl . Wpisujesz nazwę ulicy na , ktorej jesteś i ulice docelowa . Wyświetli Ci sie krok po kroku jakimi srdokami komunikacji miejskiej dojedziesz i ile czasu to zajmie .( na czas weź poprawkę )

Przygotuj sie na bardzo długie stanie w korkach . Na tej trasie w ciagu tyg. jest dramat, szczególnie popołudniu , w samych markach tez jest mega korek.


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak z Alej musisz dojechać na dworzec Wileński, z stamtąd autobus 805,718,738.Przystanek Rejtana,potem kawałek musisz się przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw musisz dojechać do Centrum Handlowego w Markach (czyli media mark itp) przechodzisz przez jezdnie (jest tam chyba LeroyMerlin). Drugi krok kupujesz bilet jeszcze raz do Marek (za niego płaci się drożej niż w mieście po prostu to taryfa podmiejska) i do Marek się udajesz. Wysiadasz na przystanku koło urzędu Miasta Marek :) potem kierujesz sie na ulicę Lisią. Najlepiej pytaj się o ulice Generała Zajączka bo o lisiej mało tubylców wie :). Ja przerabiałem ten temat około miesiąca temu i powiem ze na 10 tubylców 2 osoby wiedziały gdzie znajduje się ulica Lisia (nie milić z ulica Lisa Kuli :) ) Uważaj na opisy ulic. Opis Lisiej jest zniszczony ale jak się przypatrzysz to zauważysz. Sklep znajduje się prawie na samym jej końcu. Życzę miłego spaceru :p .


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki ... zobaczymy co mi z tego wyjdzie :)


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznać e-rybka jest na takim wypiździejewie, że szkoda gadać.

Nawet dla osób z W-wa jest to wycieczka (mam na myśli tych niezmotoryzowanych jak ja :) )

Do M1 (centrum handlowego, gdzie musisz się przesiąść jedzie np. 112)

Najlepiej zrobisz jak poszukasz dojazdu na www.ztm.waw.pl

Powodzenia


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznać e-rybka jest na takim wypiździejewie, że szkoda gadać.

Nawet dla osób z W-wa jest to wycieczka (mam na myśli tych niezmotoryzowanych jak ja :) )

Do M1 (centrum handlowego, gdzie musisz się przesiąść jedzie np. 112)

Najlepiej zrobisz jak poszukasz dojazdu na www.ztm.waw.pl

Powodzenia

W tygodniu to i dla zmotoryzowanych jest to wycieczka . Myśle , ze poprawi sie jak oddadzą drogę do użytku , natomiast w samych markach to nic sie nie dzieje , tam to dopiero będzie korek, zreszta już jest.


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję się wybrać we wtorek lub środę po 16:30 ... aktualnie siedzę w hotelu na Towarowej więc z tej okolicy chciałbym jakoś do nieszczęsnych Marek dojechać


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 16:30 to zapomnij ;) hehehe wszyscy z roboty jadą do domu... i chyba ta lokalizacja to jakaś... byłem 2 razy i już chyba więcej nie pojadę ;) teraz mam ursynów z aquamedikiem i acroporą już... jeszcze fajnie było do korali pojechać tylko oni się gdzieś przenoszą ;( i sklep stacjonarny nie działa ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż dzięki jeszcze ... a wydawałby się że to tylko 15 km z miejsca, w którym jestem :whistle:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek - aż takiego dramatu to nie ma.

Dojedź sobie tramwajem do al. Solidarności i później przesiadka na drugi tramwaj tak żeby dojechać do dw. wileńskiego.

Nie pchaj się autobusami bo utkniesz w korkach (chociaż na moście śląsko-dąbrowskim jest buspas więc dramatu nie powinno być).

A z dw. wileńskiego masz 3 autobusy jadące do Marek (718, 738, 805) - przystanej Rejtana i dalej z buta.

Musisz się liczyć z tym, że całość dojazdu zajmie Ci trochę ponad godzinę.

Szczegóły co i jak możesz sprawdzić tutaj:

http://warszawa.jakdojade.pl/

albo

http://www.ztm.waw.pl

przy czym te wyszukiwarki polecają jazdę 190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatu może i nie ma ,ja w sobotę samochodem jechałem ( :rant: ) z Bielan do tego sklepu 1 godzinę 21 minut, a czas liczę tylko od korka przed mostem Grota i zaznaczę jeszcze raz że to była sobota i nie chcę myśleć co tam się dzieje w tygodniu.Miejscówka jak na sklep słabiutka ,raczej miejsce pod hurtownię.Tak jak pisali poprzednicy do wileniaka i dalej podmiejskim a potem kawałek z buta.Pozdrawiam.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dojazd tam w ciągu dnia i powrót z 30zl kosztuje.

Regularne zakupy są nieoplacalne.

Inna sprawa gdyby zrobili sklep 24h wtedy kowalski by dojechał w 20-25min.

Ja się chyba nie przełamię by tam jechać a ceny kowalski ma podobne a jak się poszpera to i lepsze.

Jacku jeśli nie znasz zbytnio warszawy od strony warunków na drodze to odpuść bo się pochlastasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, nie pochlastałem się ... nigdy w to nie wątpiłem i okazuje się, że w Warszawie są dobrzy ludzie którzy nie znając człowieka, dzieląc wspólną pasję pomogą i zawiozą.

Powrót komunikacją też nie był tak straszny :whistle:

Oczywiście podziękowania dla kolegów i za podwiezienie ... i za zaproszenie :thumbsup:


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My na zlot jechali z Jastrzębia 8 godzin a w tym 3 staliśmy w Warszawskim korku.Powrót był w niedzielę więc poszło o te 3 krócej.Straszyli nas,że z miejsca zlotu do Marek będziemy jechać godzinę a tu,ups 15 minut.Pooglądaliśmy,ale nic nie kupiłem bo nie było akurat tego co chciałem,z resztą w Zabrzu też nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dwa razy i za erybkę dziękuję ;) heheehhe (pierwszy raz na otwarciu- było nawet pozytywnie, drugi raz za jakiś czas po otwarciu - nie było pozytywnie tylu trupków w zbiornikach to dawno nie widziałem... )

ceny- żadna atrakcja, jakość- żadna atrakcja, dojazd - wielka atrakcja ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kubek_77

Napisano 27 September 2011 - 22:31

byłem dwa razy i za erybkę dziękuję ;) heheehhe (pierwszy raz na otwarciu- było nawet pozytywnie, drugi raz za jakiś czas po otwarciu - nie było pozytywnie tylu trupków w zbiornikach to dawno nie widziałem... )

ceny- żadna atrakcja, jakość- żadna atrakcja, dojazd - wielka atrakcja ;(

J.W :coffee:


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.