Skocz do zawartości
Przemek

To już trzeci rok..

Rekomendowane odpowiedzi

.. gdy rozpoczęła się działalność naszej firmy w dziedzinie oświetlenia LED. Dokładnie będzie to 17 września - kto był na pierwszym zlocie NR - to pamięta nasze wspólne rozmowy - także w niedzielę po zlocie.

Od tego czasu dużo się zmieniło - w zasadzie wszystko :)

Z dumą zawsze podkreślamy, że jesteśmy firmą Polską - w całości zbudowaną z polskiego kapitału, zatrudniającą polskich, wykwalifikowanych pracowników, firmą która 100% swojej produkcji wykonuje w Polsce(wszystkie aktualnie produkowane lampy).

Cały czas udoskonalamy swoje produkty - i pilnie wsłuchujemy się w rynek. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim naszym Klientom, użytkowników którzy zaufali naszej marce Pacific Sun - i którzy pomogli nam udoskonalać nasze produkty,

Okres ten zbiega się również z premierami 3 produktów - dosyć długo oczekiwanymi przez rynek - a anonsowanymi już dużo wcześniej.

Z przyjemnością pragnę więc poinformować, że do oferty trafiły trzy kolejne lampy - Pandora XM 1650mm(4 panele z diodami XM-L oraz 4 świetlówkami T5) która jest większą "siostrą" lampy Pandora XM 1250mm , Metis Hyperion(8 kanałowy panel LED) oraz oczekiwane Galileo - które z powodu dużego "poślizgu: - doczekało się pewnych modyfikacji - i w wersji takiej jak byśmy chcieli trafi na rynek już październiku tego roku(szczegóły opiszę w oddzielnych postach w tym wątku).

Nowością jest także lampa HQI Pacific Sun Kore - jest to gotowy do zawieszenia zestaw typu Lumenarc z elektronicznym balastem z regulacją natężenia mocy żarnika(4 tryby pracy).W całości wykonana została z tych samych materiałów co odbłyśniki Lumenarc/Lumenbright(elektrolitycznie anodowane aluminium o wysokim współczynniku odbijania światła - ponad 98%!) - jednak kształt i rozmiar odbłyśnika został przez nas zaprojektowany od podstaw(obsługuje żarniki 250W i 400W SE). Obiecuję że produkt ten będzie dostępny w naprawdę bardzo atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. :)

Dlatego też, jak co roku w podobnym okresie - przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich akwarystów w naszym kraju.

W dniach od 15 do 30 września pełna oferta naszych lamp będzie dostępna w specjalnych, obniżonych cenach.

Dotyczy to zarówno modeli najnowszych(z serii XM - jak BP XM, Metis XM czy Pandora) - ale także lamp już obecnych na rynku od dłuższego czasu - jak lampy serii Black Python CRP.

Wszystkie te lampy będą możliwe do obejrzenia w naszej nowej siedzibie/biurze Pacific Sun w centrum Gdyni(niedaleko siedziby sklepu ReefShop) - będzie można je tam obejrzeć "na żywo"(szczegóły otwarcia - wkrótce, jesteśmy w trakcie przeprowadzki do nowego biura)

Promocyjne ceny pojawią się w sklepie ReefShop w nocy z 14 na 15 września - i promocja będzie trwała do 30 września 2011 roku.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z doborem lamp/pytania techniczne - proszę o zadawanie ich mailem na info@pacific-sun.eu - lub w tym wątku.

Serdecznie pozdrawiam

Przemysław Cybulski

Pacific Sun


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i dalszych sukcesów życzę, co prawda raczej nie zaopatrzę się w żaden z Waszych modeli ale miło będzie jeżeli znajdę taki na pułkach w Wielkiej Brytanii i będę mógł powiedzieć że oprócz białych niedźwiedzi Chłopaki z Polski produkują takie cuda.

Powodzenia

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

"Pozwolić przywiązaniu, by odeszło z jego życia, Jedi musi."

JODA

http://fishhunter.webnode.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie znam żadnej firmy która produkuje białe niedźwiedzie :) - ale w UK nasze lampy już są dostępne (ze stanów magazynowych).

Po szczegóły zapraszam na priva.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dozo ludzi czyta - ale boi się coś napisać :)

ja również czekam na moment aż ledy będą tańsze ale co najważniejsze da się na nich poprowadzić ładny zbiornik - do tej pory w to wątpię...

ale wracając do 3 urodzin... mega wielki szacunek i gratulacje, ze temat się rozwija i idzie zapewne w dobrym kierunku... a dezajnersko to już majstersztyk :)

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co najważniejsze da się na nich poprowadzić ładny zbiornik - do tej pory w to wątpię...

Ajtam ajtam, tu to teraz obrażasz ludzi :) m.in Jacka z Rumii który ma super baniak i to bez dopalania :coffee:

A dla PS :clap: :clap: :clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam historii i przypadku zbiornika Jacka...

ale jakbyś nie patrzył na temat przez pryzmat dystrybutora to byś zobaczył też mnóstwo innych zbiorników... którym nie zadziałały... ale może z innych przyczyn... to tylko moje zdanie...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to takie przedsiębiorstwa powodują że Polska jakimś cudem idzie do przodu. Mimo ch... warunków prowadzenia firmy oraz tradycyjnej Polskiej nieżyczliwości jakoś dajecie radę i się rozwijacie.

Gratuluje firmy, samozaparcia i odwagi oraz życzę powodzenia.

Mam pewien pomysł mogący urozmaicić waszą produkcję i przynieść potencjalnie spore zyski, ale odezwę się kiedy stwierdzę że to będzie działać i ogarnę prawo patentowe. Pewnie parę miechów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

".. gdy rozpoczęła się działalność naszej firmy w dziedzinie oświetlenia LED. Dokładnie będzie to 17 września - kto był na pierwszym zlocie NR - to pamięta nasze wspólne rozmowy - także w niedzielę po zlocie."

Pierwszy zlot NR był w Oceanarium w Gdyni i Harnaś miał prelekcje ale oczywiście wszyscy o nim zapomnieli bo się nikt nie upił zbyt mocno , to co tu pamiętać :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze polskie firmy zajmujace sie morszczyzna znacza coraz wiecej na rynku europejskim a moze i swiatowym :) pogratulowac :czapki z głów:) i czekajmy jak niedlugo bedzie temat: to juz 10 lat......pozdr. :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z swoich lampek jestem zadowolony,nie będę ukrywał,że się psuły bo i mercedesy za 200 tyś po wyjeździe z salonu się psują,ale serwis jest na wysokim poziomie i ekspresowo działał a piszę,że działał bo już od dawna nie gościły tam więc nie wiem czy jest tam tak dalej :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i życzenia ;) Przekażę je do całego działu PS.

Swoją drogą - dlaczego ktokolwiek miałby się bać odzywać? Ja naprawdę po bliższym poznaniu nie jestem taki straszny - i nie zjadam owiec i dziewic :)

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do UK to mam pytanie czy jest jakiś przedstawiciel handlowy czy można gdzieś w sekretnym miejscu :ph34r: zobaczyć i organoleptycznie oblukać lampki.

Czy jest dostępna cała oferta firmy?

Jakie ceny czy po prostu przeliczać dolce lub złotówki na funty.

Pozdrawiam

Robert


Baniak 121x61x61 front i lewa strona opti 435l. sump 170l, dolewka 35l, odpieniacz Darek B30 , powrót jebao 6000l, 1x Tunze 6065 jebao wp40, Maxspect Gyre 150, światło hybryda 6x54w +196 led Leszek, dolewka tunze osmolator,

Mój baniaczek. http://nano-reef.pl/...-650l-w-obiegu/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.