Skocz do zawartości
ArT

Rada Osiedla i POpłyneliśmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie dostałem się całkiem przypadkowo do Rady Osiedla. Ordynacja wyborcza to była parodia. Największa parodią zaś jest to z owa Rada ma zostać wylęgarnią dla PO (ja jestem bez partyjny). Najgorsze jest to, że owo grono chce przejąć władzę i za pomocą Rady Osiedla promować swoje osoby (o zgrozo). Na dodatek nikt oprócz mnie nie chce temu przeszkodzić. Najbardziej zabolał mnie fakt, że zrezygnowano z zapisu niezrzeszony na niezależny na listach wyborczych. Tak się dzisiaj ośmiesza wyborców. Co ja biedny mogę z tym zrobić?

Pierwsze spotkanie dało mi dużo do myślenia, gdzie ja jako jedyny z pośród 15 osób sprzeciwiłem i nie dałem wybrać całego składu zarządzającego radą (rada osiedla nie jest jeszcze powołana przez miasto) .

Na koniec powiem wam że najprawdopodobniej będę albo w opozycji albo zrezygnuje ze statusu radnego.

Motywuje swoje postępowanie pewnym, acz brzemiennym w skutkach zajściem, kiedy to poszedłem do radnego miejskiego z PO i nie chciałem ryby tylko wędkę (witkę wiklinową), a dostałem przysłowiowego kopa w cztery litery. Najgorsze jednak jest to że całe bądź prawie całe PO z Gdańska wie o mojej sprawie z radnym.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko Ci bedzie, ja juz nic nie rozumiem :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z akwarystyką morską ? tutaj odpoczywamy od polityki i całego tego gnoju!! Proszę daruj sobie na przyszłość


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to forum, zdecydowanie!


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w off-topic moze pisac o czym chce. ArT ma problem i chce sie z nami nim podzielic tyle ze, masz racje, poza potencjalna klotnia polityczna porady tu nie znajdzie.

Trzymaj sie ArT i ku pokrzepieniu serca radze Ci obejrzec stary amerykanski klasyk z Peterem Fonda pt: "dwunastu gniewnych ludzi"

pozdro


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre stwierdzenie całkiem przypadkiem , albo ktoś sie zgłasza i kandyduje albo nie , a co to za struktura Rada Osiedla ?:) moze radny z PO nie jest akwarystą morskim i Cie nie zrozumiał tak jak ja który też nie rozumie twojego tekstu . Rozumiem ze sprawa jest na tyle głosna ze bedzie niebawem w TVN ( tv PO) bo jak piszesz całe PO z Gdańska to duża afera :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak: najgorsze dla czlowieka, gdy blokuje go strach przed tym "co ludzie powiedzą" (jesli wstąpisz do PO). Wiadomo, że w każdej parafii jakaś gnida sie znajdzie, ale Ty nie powinieneś brać wszystkich ludzi przez pryzmat tego co zrobil Ci krzywde. Jestes politycznie na dobrej pozycji. Postawiłeś kontre, a wiec jesli rada bedzie chciała się ułożyć/Cie kupić to cos bedzie mogla dac w zamian (stanowisko). I ja proponuje Ci sie właśnie ułożyć z tymi ludzmi. Z wywalczonego stanowiska nastepnie probowac robic cos dobrego dla ludzi ze swego podworka. Dymisja bedzie przejawem tchórzostwa i nie pomożesz ludziom, którzy na Ciebie postawili. Nieważne co beda mowić ludzie teraz (jesli wstapisz do PO), ważne jak rozliczy Cie historia. Niech moc bedzie z Tobą.

Edytowane przez luft (wyświetl historię edycji)

LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej daj sobie spokój z tym PO nie widzisz co się dzieje?

przecież jak to dziadostwo znowu wygra wybory to dopiero będziemy mieli pozamiatane


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre stwierdzenie całkiem przypadkiem , albo ktoś sie zgłasza i kandyduje albo nie , a co to za struktura Rada Osiedla ?:) moze radny z PO nie jest akwarystą morskim i Cie nie zrozumiał tak jak ja który też nie rozumie twojego tekstu . Rozumiem ze sprawa jest na tyle głosna ze bedzie niebawem w TVN ( tv PO) bo jak piszesz całe PO z Gdańska to duża afera :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Nie ma się z czego śmiać raczej płakać jak 22 latek bez doświadczenia ma kierować (doświadczenie mają jego koledzy z partii i pewnie dalej to oni sprawę poprowadzą).

Starałem się tylko zobrazować cała sprawę, ale widzę że nie którzy jeszcze nie dorośli. Stani, Tester, luft dzięki za słowa otuch. No nic będę starał się walczyć.

Na koniec coś dla nie niedowiarków lubię stawiać pewne sprawy jasno i nie boję się tego. Jestem bez środków do życia, mam niepełnosprawną żonę, mam kredyt na hipotece mieszkania w wysokości 100 000 tyś (mama dała się oszukać koleżance ja ratowałem mieszkanie przed komornikiem), pracuje obecnie sprzątając kościół aha mam magistra. To dla wszystkich niewiernych Tomaszów.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Nie to forum, zdecydowanie!

Tutaj dżentelmeni na solo się umawiają przy okazji dyskusji o lampie, a co dopiero w politykę wchodzić :)

ArT jedno jest pewne, rób to co musisz zrobić i nie poddawaj się. To kwestia czasu aż sobie wyrobisz pozycję w tym światku i nie musisz być w danej partii żeby mieć tam kolesi. Ale wiadomo, u nas partie chcą monopolu i odsuwają niezrzeszonych, media ich przemilczają.

Trzeba być po prostu cierpliwym, zobacz jakie głąby grają teraz pierwsze skrzypce w polityce (we wszystkich partiach), 10 lat temu nikt nie znał tych nazwisk, ale oni tam gdzieś byli i kombinowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej daj sobie spokój z tym PO nie widzisz co się dzieje?

przecież jak to dziadostwo znowu wygra wybory to dopiero będziemy mieli pozamiatane

Ta najlepiej niech wygra PiS i będzie różowo i wspaniale :wallbash: Znów powstanie kilkadziesiąt komisji śledczychi jedyne czym będa się zajmowac to kto jest komunistą a kto nie.

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Tomek piszesz, przecież Jarosław się zmieeenił...


pzdr

Michał

gallery_7670_2202_6981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArT: A gdyby tam działali panowie z PIS, to też byś napisał "wylęgarnia" ??

To chyba normalne ze w życiu publicznym masz do czynienia z polityka..

Jeżeli będa skuteczni w swych działaniach to co to za różnica czy beda z PIS, PO

czy innego ugrupowania- ważne aby robili jak najwięcej dla społeczności lokalnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele myślałem że młodzież jest mądrzejsza już ,a tu d..a :thumbdown:

oczywiście Tomuś że będzie lepiej

ja za PISu dostałem podwyżkę

a za PO obniżkę


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie siana z polityką i politykami.


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art przyjedz 10 pazdziernika na krakowskie przedmiescie (bedzie 18 miesiecznica Katastrofy Smoleńskiej) i powiedz zgromadzonym ze Cie gnoi i panoszy sie masońska platforma i tam na pewno sie ktos znajdzie kto pomoze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester, a co to niby za kłótnia? Zapraszam do medalikowa w czasie pielgrzymki baranów z radia co to ma ryja, zobaczysz jak rozróba wygląda.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

no i nie mowilem ze sie skonczy klotnia polityczna. Ech jakim my dziwnym narodem jestesmy

Bo to jest jeszcze post-komunistyczne myślenie. Za czasów PRL był jeden słuszny styl ubierania się, jedna słuszna fryzura, jedna słuszna partia, jeden słuszny światopogląd, a reszta była piętnowana. Lata propagandy i myślenia totalitarnego.

Za jakiś czas nauczymy się tego co mają w USA i ogólnie na zachodzie. A mianowicie że każdy ma swój światopogląd i sposób rozumowania. To że każdy ma swoją opinię i prawo do niej. I co najważniejsze to że to JA mogę się mylić.

Przecież i PiS i PO mają zalety ale też straszne wady, ja na przykład waham się między pewnymi dwoma partiami, ale tak naprawdę żadna z nich nie reprezentuje mojego światopoglądu i tego co ja bym chciał widzieć w programie i działaniu partii.

Zamiast dzielić się na POmatołów i PiSoszołomów lepiej porozmawiać na spokojnie i każdego wysłuchać. Wszyscy jesteśmy Polakami, nie ma gorszych i lepszych Polaków, są tylko różne recepty na przyszłość Polski.

W gruncie rzeczy przecież każdy idąc do urny i głosując chce jak najlepiej dla kraju, siebie i rodaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester - no widać nie tylko my, w USA "wojny" na tle politycznym to normalka, w ogóle rozmowa na temat polityki z osobą której sie nie zna to faux pas

Heh, właśnie w wypowiedzi Tomasza jest sedno, ja nie przepadam za politykami ogólnie, traktuje ich jako zło konieczne, muszą być to trudno. Ale są ludzie których nie lubie w szczególności, taką osobą jest między innymi pan prezes czy jego klakier pan hoffman. I takie jest moje zdanie i proszę nie przekonywać mnie jacy oni są dobrzy patrioci, katolicy i co najważniejsze wszystkim chcą dużo dać. Nie podoba mi się to jak strasznie wycierają sobie mordy katolicyzmem, oczywiście jedyną słuszną religią. W ogóle kwestia religii jest w mojej ocenie sprawą tak intymną że mieszanie jej z polityką czyni w zasadzie jej krzywdę, niepotrzebną. Nie lubię jak każdy kto myśli inaczej niż oni jest według nich żydem, masonem, złodziejem, bolszewikiem etc etc. Ale mam ta przewagę nad wielką rzeszą sympatyków PiSu że ja nie będę podniecał się na słowa pogardy w stronę ekipy Tuska i jego klakierów, bo zwyczajnie z nimi nie sympatyzuję. W ogóle nasze polskie społeczeństwo, zawsze jak widać mocno upolitycznione spolaryzowało się na praktycznie 2 bieguny, oczywiście PiS i PO. I dla fanatyków obu z tych obozów oczywistym faktem jest że jak się nie lubi jednych to się kocha drugich. No cóż, na świecie jest jeszcze szary...

Na koniec dodam że to są tylko i wyłącznie moje opinie, proszę więc o szanowanie ich tak samo jak ja szanuje Wasze zdanie i ani myślę na nie wpływać.

Pozdrawiam

Gott


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Gotek oczywiście rację. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy tej polaryzacji, w zasadzie nie głosujemy na ludzi czy poglądy które nam odpowiadają, tylko głosujemy tak naprawdę "przeciw komuś".

Dla mnie głosowanie na PO jest po prostu wyborem mniejszego zła.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Polak nie cieszy się z tego że ma lepiej od sąsiada - Polak cieszy się z tego że sąsiad ma gorzej.

:smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele myślałem że młodzież jest mądrzejsza już ,a tu d..a :thumbdown:

oczywiście Tomuś że będzie lepiej

ja za PISu dostałem podwyżkę

a za PO obniżkę

Najgorsze Waldi, że m.in. Ty poddajesz sie chwili i przesłaniasz "wielką" polityką problem autora tematu. Nie widzę chęci woli pomocy tylko promowanie swoich poglądów na apolitycznym forum słonowodnym :) Także przywołuję do pionu każdego kto chce dalej uprawiać wielką politykę w tym temacie


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają jakie to PO/PiS itp złe ,a i tak do urny wrzucą głos na jedną z dwóch ww. partii ,żeby jak ktoś wcześniej wspomniał wybrać "mniejsze zło" ,są partie które chcą i mogą zdziałać więcej (jak np.KNP) ,ale nie zagłosuje na nią bo "i tak nie wygra ,a tak przynajmniej PO/PiS nie wygra bo zagłosuje na to drugie" i tak będą się wymieniać co 4 lata.. Wasz wybór ludzie .

Ps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ArT otrzymał odpowiedź , myślę że warto już zamknąć temat.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.