Skocz do zawartości
pio7

Przedłużacze z Biedronki z wyłącznikami gniazdek

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze jeden taki powinien wam wystarczyć :thumbup:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3236896916


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do inmara a to podświetlenie nie daje po oczach ? np w nocy ?

Wszystkie trzy są w szafce więc nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zna ktos moze namiary na przedluzacze ale z prostymi gniazdkami a nie jak to bywa po skosie. Ciezko jest podlaczyc np 3 zegary, jeden zakrywa 2 wejscia po bokach


Gdy wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić pojawia się ten jeden, który nie wie że się nie da i on właśnie to coś robi. Einstein

Moje 42l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jechałem przez wioskę jakąś i kupiłem kolejny przedłużacz w biedronce, bo w Krakowie to szybko ten asortyment schodzi.

edit

dodam jednak - bo uzywam od 2 lat tych przedłużaczy, abyście urządzeń o dużej mocy nie podłączali do nich bo można sobie popalić.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może miałem pecha, ale mi wystarczył odkurzacz i komputer i też zakończył swe żywota (mowa o tym z biedronki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez spaliłem 1, ale pozostałe (a jest ich ponad 5 działa bez zarzutu. Jedynie niektóre diody podświetlania włączników tracą moc i świecą bardzo słabo)

aha, dodam, że ten co się spalił to od razu (miał pewnie jakąś fabryczną wadę).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i naprawdę polecam, podobne ale z podświetleniem są w rossmanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutro znow dastepne w "kropkowanej" :D.

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój wszystko z Chin byle jak produkowane to chłam, jakiś czas temu powymieniałem wszystkie listwy na no właśnie nie pamiętam nazwy, jedynie co to za 5 gniazdkowe z 5m kablem dałem 49zł bo była jakaś promocja w Leroy Merlin. Moi rodzice mają listwy z przed jakoś 10 lat nie pamiętam firmy i nadal nieźle trzymają.

Jak skończę kompletować graty do baniaka to też coś porządnego kupię, nie ma co oszczędzać. Nie kupujcie niczego bez atestów lub z podejrzanymi atestami/certyfikatami.

Edytowane przez Androctonus (wyświetl historię edycji)

Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Nie kupimy, prowadź nas dalej ;)


140x70x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Nie kupimy, prowadź nas dalej ;)

Tsss...

A SC1455 w końcu sprzedałeś? :turned:


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie :ninja:


Kiedyś będzie 500L w obiegu na Deltec AP702, Giesemann Matrix II i Profilux 3.1A :]

Pytanie tylko kiedy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany tymi przedłużaczami to mam do nich dostęp cena ok 30-40 zł sztuka + koszty wysyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pr...4489528761.html

Tutaj w sumie ta sama listwa a dużo tańsza niż Daniel pisze.

Cena w biedronce: 25,99

Cena na allegro: 23,35 (pierwsza lepsza aukcja jaką znalazłem)

Edytowane przez Bartol (wyświetl historię edycji)

Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem w biedronce Mielec (os Smoczka)z 3 metrowym kablem 25,66 ostatni hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Baszurek wszystkie wykupił i teraz będzie sprzedawał na forum,więcej z Nim już piwa nie będę pił :clowning

Chcialem zaprotestowac i zdementowac te ewidentne pomowienia.

I tak:

1)Nie wykupilem wszystkich,tylko dwa,

2)Nic nie bede sprzedawal,

3)Piwa ze mna i tak sie napijesz,bo nie bedziesz mial wyjscia :p.


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,nie ma w biedronce to kupię na allegro a moja Inga dziś trafiła w innej i teraz mam dwa a właściwie pięć z wcześniejszymi :thumbup:

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką listowe i wady jakie posiada:

- wtyki proste typu Tunze maja lekki luz przez co mogą się nie załączyć

- wyłącznikiem czasowe zasłaniają sąsiednie wtyki gdyż są pod skosem gniazda

I to jedyne rzeczy które mi przeszkadzają. Najlepszą robotę robią osobne wyłączniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zielonej Górze na Zaciszu są do kupienia Biedronce zakupiłem 3 szt. i sporo jeszcze zostało. :scooter:


160x60x60; pompa obiegowa AM2500; SUMP 80 litrów; oświetlenie 2 x HQI 150 + aktynika; cyrkulacja 3 pompy 12000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.