Skocz do zawartości
pio7

Przedłużacze z Biedronki z wyłącznikami gniazdek

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys miałem przy kompie wyczesaną listwę tylko, że wyłączałem ją nogą :) zepsuła sie

w domu mam z 5 listw biedronkowych, naciskam delikatnie palcem dłoni i wszystko gra

w poniedziałek dokupie... do tv i na zapas. nic nie jest na wiecznosc.

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie szkoły.

Jeden ma 1 listwę z Biedronki i 10 w zapasie.

Drugi jedną droższą ale niezawodną.

Pierwszy, zdenerwuje się jak listwa się zepsuje, ale pocieszy się –przecież mam następną w zapasie, potem jeszcze następną i jeszcze. Byle tylko nie psuły się podczas mojej nieobecności to będzie OK.

Drugi zapomniał o tym że ma listwę i śpi spokojnie.

Ten drugi kupił kiedyś Porsze - jeździł bezpiecznie i dalej jeździ bo jest pewny tego co ma i śpi spokojnie.

Ten pierwszy kupił kiedyś malucha ..............................................powinien mieć dzisiaj dziesiątego ?

W którą stronę idzie postęp ?

Czy bez sensu wydłuża się serie czy tworzy coraz sprawniejsze przedmioty?

Panowie i panie zalewa nas tandeta (często żółta.)

A teraz będzie trochę politycznie – trzeba się zdecydować, trzeba iść i wybrać.

Pozdrawiam.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie 10 razy oglądam "okazje" w biedronce bo czesto sprzedawane sa buble. odpukac ani jeden biedronkowy zasilacz mi sie jeszcze nie spalił. Niemniej urzadzenia o wysokim poborze mocy nie podpiąłbym pod ten zasilacz. I tyle. Jak wspomnialem wczesniej - te drogie też sie palą!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie,kto w biedronce kupuje takie rzeczy?? to prędzej czy póżniej będzie :ouch: raczej prędzej,

od tego są odpowiednie sklepy

w biedronce to można kupić majonez czy kawę a nic innego,po telewizor też lecicie do biedronki?

:lol: a i nawet te tam były ehhh


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jedzeniem z biedronki tez uwazam. niska cena poparta czesto jest tablica mendelejewa w produkcie. taki develey robi 10 groszy tansza biedronkowa musztarde tyle ze slodzona aspartamem, sledze lisnera chyba guma arabska zageszczane. no diabel tkwi w szczegole. tak samo z tymi zasilaczami. mam nadzieje ze Wasze proroctwo mnie nie dopadnie. Pozdro!!!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi kupił kiedyś Porsze - jeździł bezpiecznie i dalej jeździ bo jest pewny tego co ma i śpi spokojnie.

Szczęścia zdrowia jak myślisz ,że "porsze" rzadziej się psuje od np.Lanosa ;) to samo jest ze wszystkim :)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam te listwy, mam ich trochę często włączam i wyłączam woda na nie chlapie , czasami się na nich skrapla i nic sie nie dzieje tfu, tfu

może jakaś partia poszła lipna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga - cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Producenci są raczej nastawieni na to, żeby klient kupował jak najwięcej, droższa listwa nie koniecznie oznacza lepszej, może się zepsuć nawet szybciej niż taka z biedronki. Ale nie musi.

Więc uważanie, że producenci tworzą coraz wytrzymalsze produkty jest trochę naiwne, jakościowo lepsze bo konkurencja robi swoje, ale na pewno nie długowieczne, w końcu jaki to biznes?

Nie zmienia to faktu, że jednak lepiej kupić taki przedmiot w sklepie specjalistycznym a nie w portugalskiej biedronce :D Bo nawet ona nie jest nasza :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa lata w wilgoci.

Pracuje 24 na dobę i nic mu się nie dzieje

http://images49.foto...c992c8e72a3.jpg


REAKTYWACJA z 120 na 250L 28.04.2010

w przyszłości 170x70x60

250L , 4x39w 2x24w , sump 100L , 29kg LR, 18kg LS , odpieniacz Wave Beast 1200 po przeróbce na ala deltec , Pompa Obiegowa NEW - JET 3000l/h , Cyrkulacja 2 x 5000L/h 1 x 12000L/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo zamontowaną jak kolega Domator pokazał

często pstrykam i nic się nie dzieje, pomimo pracy w dużej wilgotności

nie wszystko co tanie jest do d*py :)


160l+40l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listwa jak listwa. Wazniejsze jest jaki prad przez nia poplynie czyli co do niej podlaczymy - gdzies w specyfikacji powinna byc podana wytrzymalosc. Co do budowy - wszystkie ktore mialem - od najtanszej chinszczyzny po najdrozsze modele Lestara jesli chodzi o budowe nie roznily sie niczym specjalnym :) Co najwyzej w niektorych byl dodatkowo warystor (VDR - voltage dependent resistor ;P) albo jakis filtr pz - co i tak nie tlumaczylo wzrostu ceny ;) Ja w poniedzialek sie wybieram do dyskontu ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam u siebie w pracy kilkanaście sztuk i absolutnie nie mogę im nic zarzucić, działają już ponad rok i jest ok


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem z ciekawości dzisiaj w pingo doce ( nazwa portugalska biedronki ) i nie widziałem tych listew.


350 l + sump 140l, LED DIY 240w+ 2x39w actinic T5, odpieniacz Black Pearl by Sebastek, 2x Tunze 9045, LR 35 kg ,LS 18 kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było, bo trzeba dokładnie czytać ulotki w necie... Nie odzywałem się, bo byłem cholernie ciekawy, kto wreszcie odkryje, że nie będą od dzisiaj (10.10), tylko od czwartku (13.10)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze ze nie piatek 13 :D

bo wtedy na mur beton cała seria do smieci ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużacze będą od czwartku 13 pażdziernika.

Co do czytania to Radek weż zobacz w ofercie na przyszły tydzień czy jest podana informacja kiedy co będzie.


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było, bo trzeba dokładnie czytać ulotki w necie... Nie odzywałem się, bo byłem cholernie ciekawy, kto wreszcie odkryje, że nie będą od dzisiaj (10.10), tylko od czwartku (13.10)...

No to ja odkrylem. Teraz. Na ulotke nie patrzylem, 4 objechalem - zeby nie wracac z pustymi rekami wrocilem z:

http://www.biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.10.10/01/02_b.jpg

przynajmniej teraz wieczorem nie bede musial kombinowac aby odczytac pomiar z TDS w szafce pod zlewozmywakiem ;P

Jak na chinszczyzne i 3,3zl za sztuke to calkiem niezle wykonanie ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się nad tym waham :p


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do czytania to Radek weż zobacz w ofercie na przyszły tydzień czy jest podana informacja kiedy co będzie.

Zobaczyłem - Artykuły przemysłowe - Już za tydzień - Niezbędne doddatki 17.10 - Wygoda na kazdy dzień 20.10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to punkt dla ciebie, bo ja się nie przyjrzałem :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dzis zone do biedronki wyslalem a tu zonk :whistle: tez sie nie przyjrzalem heeheh :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.