Skocz do zawartości
robi

Wybory 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Palikot powiedział przed wyborami-świeckie państwo i odsunięcie Kościoła od polityki i gospodarki.

Z wyjątkiem Korwina -Mikke była to jedyna partia która obiecuje coś konkretnego- a nie obniżenie podatków, żeby było lepiej, tu rodzinny, tam becikowe, podwyższymy emerytury... chyba na to już niewiele osób da się nabrać.

Oczywiście niewiele tozmieni bo przecież większości nie ma- ale jakaś jaskółka...

Chociaż część kandydatów typu Biedroń jest dla mnie mocno kontrowersyjnych.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie komedia przez kolejne 4 lata bo Kaczor będzie jak zwykle miał problem do PO :fish:


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z wyników :thumbsup: . Oprócz PSL :thumbdown:


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż nic się nie zmieni, w sumie to dobrze bo mogłoby być gorzej :question:


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem zadowolony z wyników :thumbup:


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ! Prawdopodobnie tym razem świenie przy żłobie się nie zmienią... ale uwaga - inne sondaże mówią coś innego..


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wynik raczej sie nie zmieni;

zakladajac, ze prawda jest wielkosc proby reprezentatywnej TNS OBOP, przy takiej frekwencji, blad moze wyniesc +-2%;

Palikot nie jest zaskoczeniem, grajac anty-klerykalnie "zabral" mandaty SLD oraz czesciowo pociagnal za soba lewicowy elektorat PO;

PSL, coz niezatapilany poker-face Waldemar :) wiele mozna pisac, heh, ale zobaczcie ZAWSZE sa na wierzchu...

ciekawym bedzie natomiast, znowu zakladjac, ze zabraknie wiekszosci PO+PSL, z kim obecna koalicja sie "dogada", z Palikotem raczej nie - zbyt radyklany i bedzie chcial zbyt wiele w rzadzie; z SLD, moze byc "grubo"...

moze kolejny rozlam w PIS i pozyskanie przez PO kilku poslow...

no chyba, ze puszczajac wodze fantazji, w koncu ktos odusnie Jaroslawa od wladzy i zmieni nastawienie PIS do PO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.zegardlugu.pl/

Grecja tez do niedawna byla zielona wyspa :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben_sage ale to nie twój temat, więc dlaczego chcesz go zamykać.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubliża mi i wielu innym.

Poglądy religijne i polityczne to sprawa prywatna.

Nie każdemu epitety i cytaty muszą się podobać tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście on nie przeszkadza. Denerwuje mnie tylko to że po raz kolejny do sejmu weszło PSL. Partia-flaga, której wszystko jedno z kim zawiera sojusz - byleby być w rządzie. Zaznaczam że to moje osobiste zdanie i sam sie z nim nie zgadzam.

Zgadzam się w 100%, i nawet dosadniej określiłbym to co cyklicznie robi PSL z kim popadnie ;)


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat polityki zawsze był śliskim tematem, a że większość na forum ma widać wspólne zdanie, to nie znaczy, że wszyscy :whistle:


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Teraz każdy będzie pisał, a jakbym zapytał o Kalkwasser to by zbojkotowali temat :)

Panowie powiem wam co będzie - VAT 26% i inne podatki też w górę, a od 2017 roku stopniowe obniżanie - słowa premiera. Ropa droższa od benzyny na dniach - cud na skalę światową :)

To jest ważne, a nie walki z kościołem i legalizacja używek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są wybory to jest okazja żeby o polityce pogadać, merytoryczna dyskusja nikomu jeszcze nie zaszkodziła.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikot chyba ma tu jakiś biznes albo uraz z dzieciństwa ewidentnie bo to igla w stogu siana

Już przysunęli kościół pod sejm? :w00t: jak bardzo są blisko to nie wiem, chyba w dzieciństwie matka go zmuszała do kościoła w mundurku albo inne jego zbliżenia być może bardziej dogłębne... boli :crybaby:

obniżenie podatków, żeby było lepiej, tu rodzinny, tam becikowe, podwyższymy emerytury...

Bardzo ciekawy program dla poprawy bytu.

Obniżenie podatków? :lol:

becikowe ? a za co ?

Emerytury ? młodzi wcześniej do szkoły i do pracy robin hood was dopadnie.

Mnie kasy nie brakuje ale to nie znaczy że muszę wylewać ją w rynsztok.

To jest ważne, a nie walki legalizacja używek.

Na legalizacji straci mafia,naturalna selekcja kretynów których nie potrzeba,oszczędność policji w miliardach i podatników za tych co siedzą w pudle za niewinność.

Skalkuluj swoją wypowiedz na spokojnie <_< , ale to nie jedyna partia która była za legalizacją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś w pamięci utkwiły takie fakty:

http://www.youtube.c...h?v=HEl_8eBXmtI

Oczywiście nie podpisuję się pod negatywami dotyczącymi Lecha Kaczyńskiego.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikot - hym jeden z nielicznych który ma sałaty jak dobrze zmrożonego lodu wiec za kasą moze sie tam nie pchał moze faktycznie cos chce zdziałac oby mu sie udało a przy okazji mowi co mysli chociaż nie jest to zawsze rozsądne (Dodam ze kazdy ma swoje zdanie) I tak na koniec cofajac sie wstecz zeby nie było tak jak z PPP (Partia Przyjaciół Piwa) kabaret Januszek to potrafił zrobic ale z mównicy w sejmie to sie napocił pamietacie?


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najważniejsze jest dobro wszystkich i to że oddaliśmy swój głos:) Moim zdaniem dyskusja o poglądach politycznych oddali nas od siebie. A nas łączy jedno hobby więc po co to????

Nie ważne kto na kogo głosował ważne zeny było lepiej tym bogatym i tym biednym :)

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikot - hym jeden z nielicznych który ma sałaty jak dobrze zmrożonego lodu wiec za kasą moze sie tam nie pchał

żeby napędzać biznes trzeba mieć wpływ na ludzi obracającymi duża $$$ Ustawy dają dochody na konta prywatne.

biznesmeni mrożą grycane nie pieniądze.

Zresztą ciągnie za sobą smród jak całą banda czworga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te wybory miałyby być demokratyczne skoro część obywateli zostala pozbawiona swoich konstytucyjnych praw wyborczych przez zupełnie kuriozlne i bezprawne zablokowanie list wyborczych Nowej Prawicy ?

Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ben_sage! za bardzo politykujesz.(czyli twierdzisz że napisałam coś czego nie pisałam} Nie wiem jak zrobiłeś moje cytaty-ale nigdzie nie pisałam niczego takiego!!

Napiasałam jedynie że na "obniżenie podatków, żeby było lepiej, tu rodzinny, tam becikowe, podwyższymy emerytury... " nikt już się nie daje nabrać i wszyscy wiedzą że to takie obiecanki których nikt nie spełni bo nie ma z czego

Zgadzam się,że Palikot nie idzie po kasę- jako jeden z baaardzo nielicznych. No i jeszcze ma pojęcie o prowadzeniu biznesu.

Ja głosowałam na Korwina :) Ale wynik Palikota mnie cieszy. Niestety jestem ze starego pokolenia i kandydatka typu transseksualista jednak mnie odstraszyła


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale najskuteczniejszym politykiem obecnie jest Pawlak, kolejne 4 lata bedzie rządził.

Pan Panie Waldku, Pan sie nie boi, 2/3 sejmu za Panem stoi... i tak jeszcze kolejne 3-4 kadencje, az odejdzie na emeryture :)

Niestety zawsze musi sie znaleźć jakiś populista, jak nie Lepper to inny Palikot. Młodzież zaglosowala, bo obiecał że ganje bedzie legalizował, już wczoraj wieczorem się rakiem z tej obietnicy wycofał :)

Nie glosowalem, po pierwsze mieszkam na stale za granicą więc nie w porządku byłoby, żebym Wam wybieral, kto będzie Wami rządził, po drugie nie ma na kogo, naprawde nie ma na kogo....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.