Skocz do zawartości
lukasz.s4

Kto je zrozumie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Pewna sytuacja:

Mówię mojej dziewczynie:

-muszę wymienić świetlówki!!!!

-a po co przecież jeszcze świecą...!!!!!

kilka dni później moja do mnie:

-muszę kupić nowe buty

-a po co przecież Twoje jeszcze są całe....!!!!!

iiiiiiiiii dostałem bana na ... i pewnie jeszcze kilka rzeczy i kto je zrozumie :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Dlatego najlepiej mieć swoją kasę, a nie wspólną... komuna nigdzie się nie sprawdziła :D

A jak czegoś nie ma w domu to znajdziesz poza domem, mamy XXI wiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - nie przyłożyłeś się do tresury wstępnej :clowning A odpowiedź jest prosta "Kochanie, oczywiście, kup sobie - sama zarób, sama kup"

hahaha tresury wstępnej dobre :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo już przywykłem do tekstu typu po co kupujesz sól na allegro za 200 zł skoro w tesco jest kilogram za 0,99 zł :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie pojechałem z pierwszym wpisem... Ale prawda jest tylko jedna, Panowie... jeśli wybieracie kobietę, to musicie wybrać tak, aby byście we dwoje:

1. Patrzyli razem w jedym kierunku, a nie tylko na siebie

2. Byli nie tylko kochankami, ale również przyjaciółmi, partnerami

3. Akceptowali nie tylko swoje zalety, ale i wady

4. Kochali nie za coś, ale pomimo wszystko

5. Mimo wspólnoty dusz i ciał mieli - każde z osobna coś dla siebie

6. Umieli tłumaczyć potrzeby i konieczności oraz potrafili przydzielać działaniom priorytety

Wtedy wszystko będzie grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie pojechałem z pierwszym wpisem... Ale prawda jest tylko jedna, Panowie... jeśli wybieracie kobietę, to musicie wybrać tak, aby byście we dwoje:

1. Patrzyli razem w jedym kierunku, a nie tylko na siebie

2. Byli nie tylko kochankami, ale również przyjaciółmi, partnerami

3. Akceptowali nie tylko swoje zalety, ale i wady

4. Kochali nie za coś, ale pomimo wszystko

5. Mimo wspólnoty dusz i ciał mieli - każde z osobna coś dla siebie

6. Umieli tłumaczyć potrzeby i konieczności oraz potrafili przydzielać działaniom priorytety

Wtedy wszystko będzie grać :)

hehehe chyba... "kobieta @Radka Ch" przeczytała jego pierwszy wpis w tym temacie... i przeprowadziła tresurę wstępną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj nie rozumie, że kurtka zimowa przetrwała 5 lat to przetrwa dalej, a bez pompy się nie obejdę


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mówisz, że musisz kupić? :nono po prostu idziesz i kupujesz, ona i tak nie zauważy różnicy, a ty będziesz miał święty spokój i nowe świetlówki.


Sygnatura;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubek

dobra,szybka oraz blyskotliwa wypowiedz :thumbsup: :thumbsup:

A po co mówisz, że musisz kupić? :nono po prostu idziesz i kupujesz, ona i tak nie zauważy różnicy, a ty będziesz miał święty spokój i nowe świetlówki.

dokladnie taak jak kolega mowi:)

moja zona to nie zauwarzyla tomatusa przez miesiac, nawet jak jej powiedzialem ze mamy nowego lokatora w akwa to i tak nie potrafila go znalesc (nawiasem mowiac 300L to nie znowu ocean zeby to jakies trudne bylo:)


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe chyba... "kobieta @Radka Ch" przeczytała jego pierwszy wpis w tym temacie... i przeprowadziła tresurę wstępną ;)

Hehe - chyba moja kobieta i ja po prostu stosujemy te punkty :p już trochę lat po prostu... Niepotrzebna złośliwość (tak, złota rączka - Ciebie też to dotyczy...) - nie moja wina, że dobieracie sobie niewłaściwe kobiety. Trzeba myśleć właściwą głową :p

A po za tym nie róbcie z dziewczyn na siłę idiotek - te mądre widzą więcej, niż się Wam wydaje - tylko dla Waszego dobra się nie odzywają i tyle... A jak bardzo chcecie wiedzieć, jak się zachowuje normalna żona przy zakupach akwarystycznych, to zapytajcie seba, tomioo albo Przemka o moją i tyle... Kolejna durna dyskusja, jak oszukać partnerkę na zakupach - żałosne i tyle. Nie oszukujcie, to nie będziecie oszukiwani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba @Radek,ale nieraz mania morszczakow jest tak duza ze wlasnie tak kombinuja , oszukuja "byla promocja itp. itd." ale takie to hobby i jezeli sie nie przelewa z kasa to wiadomo ze kobieta , ktora to hobby wcale nie interesuje woli wydac kase na swoje zachcianki --krótko -- jedyny problem to kasa i jak jest jej dostatek to nikt nie zauważa jej wydania i nie trzeba kombinowac "moja teoria" a chyba nikomu sie nie przelewa :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie mogłem zrozumieć kiedy moja pożyczyła mi kasę na lampę, a po tygodniu jak chciałem jej oddać (w sumie niemało, bo prawie 2 tys.) powiedziała, że nie muszę .... i co z taką zrobić??


c4ca4238a0b923820dcc509a6f75849b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z ta tresura nie przesadzajcie panowie :) moja zona walczyla ze mna dwa lata, a teraz po kryjomu szczepki kupuje i robi mi przemeblowania w akwarium jak mnie nie ma.... :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z ta tresura nie przesadzajcie panowie :) moja zona walczyla ze mna dwa lata, a teraz po kryjomu szczepki kupuje i robi mi przemeblowania w akwarium jak mnie nie ma.... :D

no to są już jaja :D:clapping


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoją zawsze zabieram na zakupy i jeśli jej coś nie wpadnie w oko i to ona chce kupić,to mówi"dobra bierzmy to i chodźmy już stąd" :thumbup:


100x50x50(przód opti)+sump 72l,odpieniacz APF600,obieg nj2300,cyrkulacja jebao wp40+koralia3+koralia4,oświetlenie led cree 144w diy,auto dolewka diy,25kg LR,18kg LS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - chyba moja kobieta i ja po prostu stosujemy te punkty :p już trochę lat po prostu... Niepotrzebna złośliwość (tak, złota rączka - Ciebie też to dotyczy...) - nie moja wina, że dobieracie sobie niewłaściwe kobiety. Trzeba myśleć właściwą głową :p

A po za tym nie róbcie z dziewczyn na siłę idiotek - te mądre widzą więcej, niż się Wam wydaje - tylko dla Waszego dobra się nie odzywają i tyle... A jak bardzo chcecie wiedzieć, jak się zachowuje normalna żona przy zakupach akwarystycznych, to zapytajcie seba, tomioo albo Przemka o moją i tyle... Kolejna durna dyskusja, jak oszukać partnerkę na zakupach - żałosne i tyle. Nie oszukujcie, to nie będziecie oszukiwani.

albos młody, alboś... co do złośliwości - inaczej się Twoich wypowiedzi nie da skwitować... ;) spod pantofla się wychyliłeś w pierwszym poście...

co do mojej żony (bo to żona a nie "kobieta") ani razu nie napisałem, że... a ci co nas znają wiedzą co i jak ;) hehehe

dodam, bo Ty nie znasz sytuacji i wyciągasz jakieś przedziwne wnioski - to ostatnio przez nią nie mogłem wyjść ze sklepu akwarystycznego!

@pol kasa to nie problem jeżeli racjonalnie podchodzimy do jej wydawania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubek - o dobieraniu i oszukiwanu pisałem już ogólnie, to raz. Dwa - pierwszy mój post z samej góry był w żartobliwym tonie, to dwa. Drugi zaś wynikał z prawie 20to letniego doświadczenia małżeńskiego. A co do wychylenia spod pantofla - dodam - bo Ty nie znasz sytuacji i wyciągasz jakieś przedziwne wnioski... Brzmi znajomo? EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie bo po co kupować coś lub wymieniać skoro tamto jeszcze działa :D


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to i ja sie zgodze. Po drugie czasami awaria sprzetu wyrzadza wieksze szkody niz jego brak od samego poczatku.

Wymiane oswietlenia najlepiej kobiecie wtlumaczyc na przykladzie wymiany opon. Jezeli tego nie zrozumie to watpie zeby zrozumiala jakiekolwiek hobby nizaleznie czy to znaczki, czy hodowla golebi czy motoryzacja. Nie zastanawialbym sie ani minuty. Wyciagam walizki i papa. Szkoda zycia, szkoda dzieci.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to i ja sie zgodze. Po drugie czasami awaria sprzetu wyrzadza wieksze szkody niz jego brak od samego poczatku. Wymiane oswietlenia najlepiej kobiecie wtlumaczyc na przykladzie wymiany opon. Jezeli tego nie zrozumie to watpie zeby zrozumiala jakiekolwiek hobby nizaleznie czy to znaczki, czy hodowla golebi czy motoryzacja. Nie zastanawialbym sie ani minuty. Wyciagam walizki i papa. Szkoda zycia, szkoda dzieci.

oj też o tym myślałem :)


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.