Skocz do zawartości
tomasz

Jaki tablet wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie do użytkowników. Muszę jutro kupić tablet. Miał być kolejny laptop, jednak okazało się że do szybkiego prezentowania zdjęć, próbek filmów i czytania nano-reef i książek tablet wystarczy a będzie znacznie poręczniejszy. Wstępnie wybrałem Sony, ogryzka raczej nie chcę. Jakieś rady? Propozycje?


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się Asusowi Transformer. Ze stacją dokującą masz małego netbooka, bez niej typowy tablet na Androidzie. Mam ale prawdę mówiąc szukałem czegoś głównie do PDF ale coś nie mam szczęścia do czytników bo są powolne. Spodziewałem się lepszego działania w tym zakresie. Filmy, zdjęcia - spoko. Ale uwaga - ten model nie ma modemu 3G. Na jesieni (czyli pewnie wkrótce) wychodzi nowy model i podobno będzie miał modem wbudowany. Kolejna przypadłość: na stockowym ROM prawy głośnik gra wyraźnie głośniej niż lewy. Ale jak lubisz grzebać to nie jest to żaden problem - modyfikowane ROM nie mają tego problemu.

Zajrzyj tutaj:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1104


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tomciu tak, miałem Jabłko 2, teraz mam Samsunga Galaxy 10.1 na Androidzie........ masa :wallbash: :wallbash: Częste zwiechy i wolne działanie...

Osobiście niestety (niestety bo cena) ale jestem za jabłkiem. :unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony bleeee... Drogi... mały ekran... i tyle - od 4 miechów używam Acera Iconię na robocie - fajny jest :) Może być też najnowszy Asus albo Galaxy Tab 10.1, byle nie Sony :) Ciekaw jestem, czemu Galaxy Tab się tak wiesza... u mnie np. Acer wczytuje stony szybciej niż całkiem mocny laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus Transformer jest dla tych co maja internet w telefonie i moga go jednym kilknieciem ustawic jako hot spot by nie placic powtornie za dostep do internetu. Maszyna multi task.

Moze ten link pomoze

http://nano-reef.pl/topic/37802-ipad-2/page__st__40


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qlfon

Oglądałem Asusa. Jednak do Soniaka od razu wezmę klawiaturę - fajna, bezprzewodowa. A mogę jutro dostać Sony 3G, które wchodzi na rynek za kilka dni. A poza tym ten pilot... przynajmniej w domu się do czegoś przyda.

Skoczek

Właśnie jakoś do Androida mam większe przekonanie. Popularność systemu wpływa na jego dynamiczny rozwój.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony niestety ostatnimi czasy robi "sprzęt na komunie" czyli dobrze wygląda i dużo kosztuje. Tyle ze na tym się często kończy. (trochę się chyba chcą do Appla upodobnić)

Najwydajniejsze sprzętowo będzie Japko ze względu na dedykowany system dopasowany do podzespołów (mam nadzieje że nie zastane pozwany za zdradę Amazingu sprzętu Appla) ale po tylu wtopach i ściemach co ta firma ostatnio zalicza to chyba bym nie zaufał plus dochodzi gruba kasa za kable/przejściówki i aplikacje.

Osobiście celowałbym w Asus Transformer ze stacja dokującą.


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez wzialbym asusa transformera :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.