Skocz do zawartości
luft

Rzucenie palenia przez morszczyznę :)

Palenie vs. morszczyzna  

126 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uda?o Ci si? rzuci? palenie papierosów?

    • Tak, ale nie przez morszczyzn?
      29
    • Tak, przyczyni?a sie ku temu s?ona woda
      6
    • Pal? bo lubi?
      13
    • Zamierzam rzuci? palenie
      10
    • Próbowa?em rzuci?, ale nawet morszczyzna mi w tym nie pomo?e
      8
    • Nigdy nie pali?em
      32
    • Nie pal?
      15
    • Pal? okazjonalnie
      4
    • Inne
      1
    • Przerzuci?em sie na e-papierosa
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tydzień temu rzucałem :) Po 26 godzinach żona wywaliła mnie po fajki bo nasze małżeństwo wisiało na włosku gdyż byłem nie do zniesienia :welcome:

Teraz pale i mam święty spokój :whistle:


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan, Tabex już niestety jest na receptę :(, ale zgadzam się z Tobą, polecam każdemu chcącemu kompletnie bez bólu rzucić palenie. Ja na Tabexie rzuciłem dwa razy, niestety po kilku miesiącach wracałem, z głupoty w zasadzie. Po raz pierwszy w nichlubnej historii z rakiem płuc w tle, bez żadnych wspomagaczy próbuję rzucić, póki co powiem jak anonimowy alkoholik - dziś nie zapaliłem...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jak się nie pali to kac na zlotach jest mniejszy, chciałbym to sprawdzić... :smoke:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paliłem 18 lat i już od 5 lat nie pale ,mi pomógł tabex!!!

ale za to wszystko smaczne jest dzisiaj mmmmmmm :ice:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłem 10lat dwie paki mocnych nie wystarczały na dobę :thumbdown: 12 lat temu rzuciłem z dnia na dzień, bez żadnego dopingu :thumbsup: Próbowałem rzucić ze 100 razy i dałem rade, trzeba próbować i nie odpuszczać. :welcome:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faceci może nie ale sporo dziewczyn argumentuje palenie i niechęć do rzucenia palenia właśnie z powodu skoku apetytu i w następstwie wagi. Osobiście przybrałem dwa razy tyle co kapitan bo już mam 25kg więcej odkąd rzuciłem palenie. Styl życia i lenistwo też ma na to spory wpływ ale nie wróciłbym do papierosów za cenę spadku i utrzymania niższej wagi.

Takie popalanie uważam za kompletny bezsens. Skoro nie palisz na co dzień to po co Ci ten papieros raz w miesiącu albo nawet raz na dwa? W ten sposób nigdy nie oczyścisz organizmu z tego syfu.

To zamiast nieboraczka załatwi cię nadciśnienie albo zawał :) Myślę że te 25 kilo więcej zrobi znacznie więcej szkody niż okazjonalny papieroch raz na miesiąc. Zamiast opierniczać kolegę zacznij ćwiczyć :).

Osobiście mi się udało rzucić, bez plastrów i przybrania na wadze, ale to pewnie indywidualna kwestia organizmu. Trzeba wytrzymać pierwszy tydzień, potem już z górki.

Córka mnie poprosiła, więc mam motywator, żeby nie wracać do nałogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś równiez nie zapaliłem, czyli dwa dni :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 lat nie pale.

2 osoby w rodzinie pozegnaly sie zyciem przez fajki(48 i 49lat) rak pluc i rak krtani,ja dziękuje za takie zakonczenie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

a ja nie palę od niedzieli :)

a paliłam ponad paczkę dziennie, ale ja zawsze rzucam z dnia na dzień bez niczego najlepiej, testowałam już kilka razy :p ale jakoś zawsze wracam do palenie, oczywiście z głupoty, najdłużej nie paliłam przez rok, oby teraz udało się na dobre ;) życzę wszystkim powodzenia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie palę od niedzieli :)

Aniu :thumbup: 3mam kciukasy :clap: (sprawdzę :smoke: )

Może kiedyś i ja odstawie, kto wie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 4 dzień ,bez szlugi ,ale koledzy z pracy cały czas kuszą :smile_evil: ,ja dalej jestem twardy :pizza: i pociskam co się da


4429_4437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie ten wątek i Wasze wypowiedzi! To b budujące!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sześć dni... :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh to i ja się pochwalę i chyba jestem niechlubnym rekordzistą . Wstyd się przyznać ale paliłem przez 34 lata . Od około 9 lat po 1,5 do 2 paczek dziennie . :popo: Koledzy to nie z biedy , nie ze strachu . Nie pale bez żadnych wspomagaczy od 01.11.2011r. :yes:harhar::thumbsup: Dziwna data i to nie pic . Ja żyję i pisze do was nie z zaświatów .

Seb miałem okazję 25 listopada nawalić się do zaniku tętna . Kac niewspółmiernie mniejszy , a wręcz brak .To potwierdzam w 100% przetestowałem . Zobaczymy jak długo wytrzymam . Trzymajcie kciuki . :waving


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodziu :clap:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę :thumbsup:


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek trzymaj,trzymaj :thumbsup:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Włodziu!!! :) Ja dziś 12 dzień, dziś rownież nie zapalę :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę :-))

pod moim nikiem są dwie daty

http://23.08.2009 NP//17.07.2011

pierwsza nie paliłem 8 miesięcy , druga data trzymam się do dziś :-)

ps. teraz zobaczyłem że w nowej wersji forum się nie wyświetla ,a le jest w moim profilu :-)

PS.2 ogólnie rzucam wszystkie nałogi tylko co zostanie wallbash.gif


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę podpowiedzieć , to w moim przypadku okazało się to dziecinnie proste .

Wszystko siedzi w naszych głowach , pierwszym razem męczyłem się ze 2 miesiące .

Teraz wystarczyło dwa dni , bez żadnych leków itp.

Szybka decyzją , powiedzenie sobie że to głupota i po bólu :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorszy był smród . śmierdziałem ja,ciuchy ,ręce,w domu wszystko żółte . rano w gębie jak w trampku :( postanowiłem od tak, w sylwestra , nie pale i niedługo mija 11 lat :) teraz stojąc w kolejce jak stanie jakiś palacz w pobliżu to smród, że pawia można puścić . nie czułem jak paliłem . polecam wszystkim którzy palą ! i trzymam kciuki za tych którzy próbują . można bez problemu i wspomagaczy, tylko zasada nr 1 ANI JEDNEGO SZLUGA PODCZAS KURACJI ! EW BEZ ZACIĄGANIA :)i ważę 20 kg więcej :) tak chciałem :D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak sie tam Qba25 trzymasz od sylwestra w niepaleniu :D ?

gallery_11089_1422_15216.jpg


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.