Skocz do zawartości
adam1203

KSW - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

No..... cyrku ciąg dalszy :D

http://sport.wp.pl/k...ml?ticaid=1d765

bleeeeeeeeeeeee co za żenada


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja godna PZPN... widać nie tylko tam zasiadają "inteligenci"


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko pudzian poprawił znacznie kondycje

co nie zmienia faktu że walka była wyrównana


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma co im się dziwić... Obejrzeli jeszcze raz całą walkę w TV i uświadomili sobie, że Pudzian leżał na łopatkach przez 8 min z 10 min walki :D :D :D


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czemu aż tak naciągają wyniki, czyżby byli by aż tak ślepi że nie widzieli by walki jak wyglądała... Na punkty wygrał anglik.. ale dla mnie zwycięzcą i tak jest Mariusz...

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podoba mi się tłumaczenie:

Jeden sędzia przyznał się że głównemu dał kartkę z ocenami innego zawodnika .............. ;) ;) :lol::ice:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to tłumaczenie jest jak z kawałem o zepsutym autobusie i dziecku z zespołem downa, ktore cały czas mowiło kierowcy: "Panie kierowco, ja wiem co sie zepsuło" :D... bezradny kierowca po 3 godzinach grzebania pod maską w koncu pyta no co sie zepsuło? "autobus sie zepsuł panie kierowco" :D

Miała byc trzecia runda, bo to sie miesciło w granicach smacznego show, ale bali sie ze Pudzian nie ma sił. Podjeli taka decyzje i juz. Nie ma co sie tłumaczyć (zwlaszcza w ten sposob) bo to nie poprawia wizerunku "federacji" ksw.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ta walke z Lizardem i po drugiej rundzie mowie: "patrz, ma byc teraz trzecia runda, albo od razu Pudzian dostanie zwyciestwo"

Lizard: - no co ty

ehehehe i tak to jest. Nawet Mamed dla ksw jako kapitał przyciagajacy kasiore nie jest w połowie tyle wart co Pudzian. Kazdy z nas przed tv i na arenie chcial zeby Pudzian wygrał. Takie wydarzenia czasami niewiele maja wspolnego ze sportem, a jedynie zaspokojeniem rynku na sukces :) Jakby nie bylo my Polacy kupilismy swoja miloscia Pudzianowi to zwyciestwo :D Moze pojda po rozum i kolejnych przeciwnikow Pudzian bedzie miec slabszych do swoich mozliwosci kontraktowanych.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w KSW: przegrywasz ale wygrywasz, a następnie się okazuje, że jednak nie walczyłeś :thumbsup:


d4de0a021b7dcb2f19d2db8c778d364fu426a393.png

Wreszcie zdymisjonowana.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kazdy z nas przed tv i na arenie chcial zeby Pudzian wygrał.

Proszę mi tu nie uogólniać :p

Ja tam się cieszę, że Pudzian poznaje swoje miejsce w szeregu. Straciłem do niego zupełnie szacunek za krytykowanie i wysyłanie na emeryturę Małysza - a tu się okazuje, że samemu nie ma co pokazać i wychodzi na leszcza. Co ciekawsze, Pudzian sugerował, że Małysz może zacząć jechać na wspomagaczach - co w ustach tego mister naturel brzmiało wyjątkowo zabawnie.

Jak jeszcze troszkę spokornieje, podszkoli się, nie będzie zgadzał na zwycięstwa za wszelką cenę i Adasia przeprosi, to pogadamy o kibicowaniu.

A na razie ni hu hu.

Rekin, piękne podsumowanie :thumbup:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja już chyba nie będę oglądał KSW. Pojechali po prostu za bardzo ;) Teraz cały cywilizowany świat mówi że w Polsce wszystko jest ustawione.

Zobaczcie choćby walki Mammeda :) kolesia na siłę lansują na jakiegoś przegiganta i mistrza, a też naciągane są te jego walki. Wszędzie tam gdzie po prostu przerżnął ogłaszali remisy, tam gdzie wygrywał też nie zawsze to było takie oczywiste.

No i te jego ściemy, jak walczy u nas to mówi jakim jest wielkim Polakiem i wali się w serce pokazując patriotyzm. A jak jedzie walczyć na wyjeździe to wyskakuje z szatni z czeczeńską flagą.

Po prostu wszystko w tym polskim KSW/MMA to ściema.

A Pudzian niech się nie wypowiada o Małyszu, bo za wysokie progi... Męczy mnie megalomania i arogancja tego faceta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo..nie wiedziałem ze ten Mamed to taki "polok". Szczerze, facet walczy spoko ale narazie podstawiają mu kelnerów, jak wygra albo chociaż stanie do walki z kimś kto faktycznie jest dobry...pogadamy.

Jak można go nazwać najlepszym zawodnikiem MMA! Sory ale mimo porażek jednak najlepszym zawodnikiem jest Nastula...Jedyny chłop który rzucił się od razu na głębokie wody.

Edytowane przez nika
pkt. 8 Regulaminu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety "walka wieczoru" była klęską :thumbdown: jak już jesteśmy przy autorytetach MMA to spójrzcie na Fedora Emalienko.... facet jest dla mnie jedynym autorytetem w MMA... spokój na Jego twarzy i w oczach jest wręcz zabójczy...

http://www.youtube.com/watch?v=20-o3pIqRlI


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............ i coś jeszcze jest u niego. Nie świruje i nie wywlił całego ciała w dziary - po prostu jest wojownikiem a nie klaunem :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to że ktoś ma dziary to nie znaczy że ma z głową coś nie tak... albo jest klaunem.... nie dajmy się zwariować...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garden, piękny film i piękne skwitowanie, to jest prawdziwy fighter, do tego dochodzi doświadczenie i brak strachu i mamy idealną maszynę do zabijania :thumbsup:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garden, piękny film i piękne skwitowanie, to jest prawdziwy fighter, do tego dochodzi doświadczenie i brak strachu i mamy idealną maszynę do zabijania :thumbsup:

Pozdrawiam

seb

hehehe i troszkę rosyjskiej chemii :rambo:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee tam, wojownikiem wszech czasów MMA jest Rickson Gracie! To on pokazał całemu światu

co się tak naprawde liczy w realnej walce. Pierwsze jest on, potem długo długo nic...

Po tym jak pozamiatał ringi, wszyscy zeszli na ziemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie styl Emalienenki bardziej przemawia, mniej agresji a więcej techniki. Co kto lubi.

PS.

Naprawdę, nie "na prawdę". Już z 90% ludzi pisze z błędem, potęga internetu...


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.