Skocz do zawartości
Peniek

Zarabianie prze internet

Rekomendowane odpowiedzi

http://zakazanatechnikazarabiania.pl/

Zna ktos ten system,da sie zarabiać w tym kase?


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek, juz sie kapke znamy, odsun sie od takich ofert. Tu w Niemczech sa identyczne. Jedna otworzylem to byl opis, jak latwo ktos zarobil grajac w internetowa ruletke. Sam wiesz, gdyby to bylo takie proste, to juz bysmy wszyscy "pracowali". :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jasne pracujesz godzinę dziennie i zarabiasz 5 tysięcy na minutę... Takie rzeczy to tylko w erze były. Chyba że masz kapitał jak Pan bill to wtedy zarabiasz do pierwszej kawy milion i nie pracujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

nie dawaj nawet takich linkow bo ktos sie faktycznie natnie na to g.....no

myslisz ze ktos kto zarabia duza kase zdradzi ci o co chodzi itp itd.....

buhahahhah wole ta kase na szczepki wydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego spama dzisiaj na poczte,domyslam sie ze w 1 godzine dziennie ciezko zarobic 2 srednie krajowe.

Od jakiegos czasu interesuje sie marketingiem internetiowym i wiem ze trzeba miec bardzo duza wiedze w temacie i trzeba sporo zainwestowac kasy i czasu zanim sie zacznie zarabiac,a i to nie gwaranruje sukcesu.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za te 97zł zleć komuś zrobienie takiej strony :) a na pewno zarobisz więcej niż ten dawidek :D

ps przecież to moje czinkłaczento !!! :o


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny render jego mieszkania tam gdzie pracuje .

Nie wiem z jakich powodów kolega Peniek szuka tego typu pracy.

Ale sam się zastanawiam czym się zająć wieczorami , być może to brak po likwidacji akwarium .

Może ktoś z Was ma pomysł czym zająć pustkę :-) Uwielbiam handel ale nie mam pomysłu czym .


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michalfa

Po tym co tam pisze mozna stwierdzic, ze jest leniem i oferma zyciowa. Jedyne co mi sie nie zgadza oprucz ciekawych zdjec to to, ze od gogle przychodza troche inne przelewy niz ten co tam pokazal. BFS FINANCE LTD... ewentualnie w tytule przelewu czasami napisza GOOGLE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem na czym to polega,dowiedzialem sie od znajomka,system opiera sie o reklamie w google adsense,problem w tym ze google paci za 1 klikniecie w reklame 50gr,to znaczy ze trzeba by miec wlasna strone/bloga o niesamowitej liczbie odwiedzin(tylko 10% odwiedzajacych klika w reklame) zeby zarobic 5000zl./miesiąc.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy ktośsie na to da nabrać? To typowa strona jak schudłam dzięki czemuś tam, gwarantowany zwrot pieniędzy. Jako potwierdzenie Beata lat xx pisze itp itd.

A dlaczego oszustwo? bo takie szczególiki np

KTo zgodził by się na umieszczenie swojego zdjęcia imienia i nazwiska na takiej stronie?

Rozumiem,że facet nie pacuje,jego żona też, Jeśli nie mają załozonej na to działalnosci gospodardzej(ZUS, PODATEK) To Urząd Skarbowy naliczy chyba 75% podatku -bo dochód nieujawniony+jakieś grzywny. A skad Urząd bedzie wiedział--Jak się kupuje dom to US sobie prześwietla.jak ma watpliwosci to każe wykazać skąd pieniadze.

Załuzmy ze mają działalność gospodarczą więc 5775zł -850(zus_ -ok 1000 podatek czyli zostaje ok 4000 zł Utrzymanie domu- ogrzewanie itp samchód benzyna ubezpieczenie (nowy i markowy)

nie wiem ile ale pewnie wszystko razem z basenami ze 3000. Na jedzenie zostaje 1000 - czyli wyjść do knajpy nie liczymy- a jeszcze ubrania, kosmetyki ,Golf chyba nie jesttakim drogim hobby?, pieluchy dla najmaoszego bo widzę 3 dzieci.

Hm... tylko gdzie te Szeszele?

Tydzień dla 1 osoby to 8000-20 000zł... .dla dwóch osób dorosłych i 3 dzieci 2 tygodnie to ...więcej niż jego roczny zarobek


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peniek ja Ci ten system oddam calkiem za darmo -- ogolnie to po zaplaceniu kasy za ten magiczny super hiper system mozesz otrzymac mniej wiecej taka odpowiedz "stworz swoj wlasny system zarabiania pieniedzy pod super przyciagajaca nazwa i rob dokladnie to samo co ja - widzisz jakie to proste ?" ;) Druga opcja - dostaniesz info "zrob bloga jak ja, pisz duzo, umiesc reklamy google adsense, reklamuj swoj blog aby bylo jak najwiecej odwiedzajacych, mozesz rowniez stworzyc kilka blogow i "wymieniac" sie linkami, im wiecej osob tym wiecej szans ze ktos kliknie reklame i zarobisz kase"

ITD ITD ;) Nie licz na cuda ;)

P.s spotykalem sie jeszcze z opcja "napisz poradnik, e-booka na jakis temat, zacznij go sprzedawac za niewielkie pieniazki "np. jak poderwac laske w 5 minut, chetnych do kupna za 5zl bedzie wielu - pomysl 100osob i juz masz 500 stowek - jak dobrze zareklamujesz to w ciagu miesiaca smialo mozesz sprzedac 1000 osobom. Tworz PDF ze znakiem wodnym per uzytkownik, jak ktos pusci w siec bedziesz wiedzial komu wytoczyc sprawe o zlamanie praw autorskich" ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz już może kolesiowi starczy na te seszele jak to po 100 sprzedaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jeśli chodzi o wytaczanie spraw to żeby w Polsce coś w sadzie wygrać to trzeba mieć kasę i dużo czasu na wycieczki do sądów...

Jeśli chodzi o książki to mam kolegę, który wydał już z 4 i jak narazie nic na tym nie zarobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie ze realne zarobki w tym systemie to 200-300zl/rok.

A gosciu pewnie na ten dom zarobil sprzedajac lipny system nie w google adsense.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam dobrą pamięć wzrokową i jestem prawie pewien, że zdjęcie pt. "ja z rodziną na wakacjach" już widziałem, wszystko to - domek, samochód itd. to pic na wodę i zdjęcia ściągnięte z netu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie ze realne zarobki w tym systemie to 200-300zl/rok.

A gosciu pewnie na ten dom zarobil sprzedajac lipny system nie w google adsense.

hehe właśnie o tym myślałem :) że gość liczy sobie również zysk ze 'sprzedaży' xtra poradnika do mc zarobków.

Za darmo to można czasami wpier... :] ale na to też trzeba przeważnie zasłóżyć :) pzdr


65x35x40h~85L, 10kg LR, 4x24w, kaskada i odpieniek DIY :D11.12.11r pękło dno :(((

100x40x50h~200L, kręci się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak sexkamerka :smoke:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seszele, seszele .... Crab z Leonim czekają jeszcze na kilka zaliczek i bez cudownych poradników "jak zarabiać..." tam jadą :D


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wytaczanie spraw to żeby w Polsce coś w sadzie wygrać to trzeba mieć kasę i dużo czasu na wycieczki do sądów...

Jeśli chodzi o książki to mam kolegę, który wydał już z 4 i jak narazie nic na tym nie zarobił...

agencje antypirackie zyjace z takich spraw zrobia to dla Ciebie. Popatrz na allegro na e-booki sprzedawane po 5zl i ilosc chetnych ;) ;) Pracujacy na "rumunska pande" zarabiaja nie male pieniazki. Duze pieniazki robi sie rowniez sprzedajac tanio ale w setkach tysiecy egzemplarzy ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę powiedzieć że jestem milionerem :w00t:

tyle SMSów dostałem z informacją że wygrałem kase zawsze ok 150 000

i piszą że dziwią sie bardzo że nie chcę odbierać nagród,czemu ?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.