Skocz do zawartości
Stani

dla innych wazne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien projekt racjonalizatorski, ktory zapewne i jak zwykle, znajdzie swoich zwolennikow jak i przeciwnikow. :realmad:

Czy tematy, absolutnie nie zwiazane z naszym hobby, moznaby umieszczac w osobnym dziale i zeby ten dzial nie byl zwiazany z Portalem ?

Jest ogolny i off topic, to moze ten off topic by tak wylaczyc z Portalu  i wszytkie te dyskusje o telefonach, obiadach, urodzinach szwagra tam pakowac, ale nie na reprezentacyjnej stronie forum ?

Kto chce, moglby sobie dzial otworzyc i dyskutowac a reszta nie musialaby tego czytac .. :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jakby byl taki guzik -klik- i nie widzisz offtopow. ale ja bym nie umial takiego czegos zrobic i nie wiem czy to z technicznego punktu widzenia jest mozliwe. tyle co moge powiedziec, jako ten co mu nie przeszkadzaja offtopy.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie :smoke: poza tym, przeciez nie trzeba wszystkiego czytać :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech sie guru Admin wypowie :) on umie klikać tu i tam :)

PozdrT

P.S.

ale pewnie cienki jest i nie da rady tak zrobić

Edytowane przez tomiooo (wyświetl historię edycji)

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać Seb. Obowiązku czytania nie ma, a nie tylko solą człowiek żyje.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staszek, musisz od czasu do czasu swojego wewnętrznego Niemca pomęczyć trochę wewnętrznym Polakiem - nie da się takiego porządku jak za miedzą u nas wprowadzić ;)

Ew. znieczulaj go naszym napojem narodowym :thumbup:


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Luft po kropce używamy dużej litery :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kropce chyba? :harhar:

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani choc bysmy uzbierali 100tys podpisow to projekt i tak by nie przeszedl

Statystyki czyli ilosc odslon, odwiedzin ma zachecac sponsorow. Forum ma robic pieniazki. A to ze statystyki sa zasilane glownie z tematow co jecie na obiad, mam szary telefon czy targowisko, to juz nie ma wiekszego znaczenia.

Mysle ze dla Wladcy guziczkow zrobienie opcji pokaz/schowaj offtopic, czy targowisko nie stanowi problemow jednak Wielka Lapa podejmuje decyzje.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli Cię coś Grzesiu? :)

Jeśli uważasz że forum składa się głównie z tematów "jaki macie telefon" czy "co jecie na obiad" - masz "wybór" - możesz czytać drugie forum w którym zapewne treści merytorycznych - jakich jak się domyślam szukasz - nie brakuje..

Skoro powstają takie tematy - to znaczy że ludzie mają czasem ochotę pogadać o czymś innym niż akwarystyka morska - ale w granicach forum.

Jeśli nie interesują Cię te tematy - po prostu ich nie czytaj - tak moja prywatna rada..

Forum właśnie dzięki reklamodawcom zarabia na siebie - na serwer dedykowany, na updaty, modernizację - na licencję(te koszta to kilkaset złotych miesięcznie). Czy widziałeś KIEDYKOLWIEK ogłoszenie o organizowanej "zrzucie" na forum? Nawet by mi to do głowy nie przyszło aby coś takiego zrobić - szczególnie że przez pierwsze lata forum utrzymywane było z prywatnych pieniędzy - i były to koszta kilku tysięcy rocznie.

Jeśli masz inną filozofię - i uważasz że jest coś prowadzone nie tak - żyjemy w kapitaliźmie - załóż podobny serwis - i pokaż jak powinno to być prowadzone dobrze - bez sponsorów, bez statystyk, bez ściep..

Rozczaruję Cię - ale z prowadzenia takiego serwisu niestety nie da się wyżyć - i nie jest to ŻADNE źródło utrzymania dla właściciela serwisu..

A co do Wielkiej Łapy - widzisz - po raz kolejny wracasz na pewne tory "dyskusji" w której tle przewija się dziwnie nie zrozumiała dla mnie niechęć - lub zawiść..(?)

Szkoda tylko, że w sytuacji spotkania "live" - nie masz ochoty(bo zapewne nie odwagi) tego tematu poruszyć..

Może następnym razem... :)

Do zobaczenia.

pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wybacz gdybym nie odpisał - po prostu idę spać.

Dobranoc.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytasz co ty chcesz , piszesz co ty chcesz , nikt nikomu nic nie nakazuje wiec co to komu przeszkadza to co kto pisze ja nie wiem :)

Pozdrawiam

bahama


135/70/43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku nic mnie nie boli i zadna zawisc. Kazde forum, blog ma sponsorow. Czytuje www.reefbuilders.com, www.advancedaquarist.com itd.

Nie problem i tam zuwazyc ciagle wyskakujace banery reklamowe nawet pomiedzy akaptami publikacji. Magazyn Koral polowa to reklamy.

Tlumaczac merytorycznie Stanislawowi ze jego fajny pomysl nie przejdzie nie dodalem zarabiac na siebie po robic pieniazki.

Przydomek Wielkiej lapy nadales chyba sobie sam jeszcze na starym silniku i jakos tak mi zostalo.

Tak czy inaczej peace and love. Milej nocki

P.S. Prywatnie mysle ze opcja pokaz/schowaj offtopic czy targowisko w indywiduanych ustawieniach wcale nie zmnieszy statystyk czy ilosci zakladanych tam tematow.

Natomiast dla tych co chca cos poczytac i napisac znacznie ulatwi przebicie sie przez strone glowna przy porannej kawie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.