Skocz do zawartości
lukaszra

najelpsze sklepy online ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kapitan

Na szczęście na wyspach firmy kurierskie są sumienne, a w PL kierowcami są kolesie po 3 klasach podstawówki i to odbija się na usłudze.

Najgorzej ze wszystkich wkurzyła mnie "Siódemka", nie dość że koleś nie zadzwonił, a czekałem cały dzień, to kilka dni później jak osobiście musiałem jechać odebrać paczkę do ich magazynu dowiedziałem się że nie mógł znaleźć adresu i nikt nie odbierał telefonu LOL :D

A na magazynie burdel maksymalny, góra paczek usypana na palecie. Moja była gdzieś w środku góry. Jakiś matoł poszedł w tym grzebać, rozciął taśmę spinającą ten kopiec, rozsypało się to po całej podłodze... A w paczce lampa T5 i komplet świetlówek i dupna naklejka "SZKŁO".

Dobrze wspominam DHL i Fedex, potrafią dostarczyć coś z Niemiec do Irlandii w czasie poniżej 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, albo skasuj posta, albo napisz o jakim sklepie piszesz, bo w tej chwili to wygląda na "wiem, ale nie powiem" i każdy może sobie sklep do tego dobrac dowolny...

Pozdrawiam

seb

ps. choćby miało chodzić o reefshop to napisz, z góry napiszę, ze dziś mogłes mieć problem z dodzwonieniem :(


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze Marek dzwonil na Slask :) niestety serwery tepsy padly i sklep byl odciety od swiata :-/


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Hahaha :) Wszyscy czują się oskarżeni :)

Inmar nie chciałeś komuś podpaść, podpadłeś wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem :)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyzak

DPD - Dojdzie Paczka Dupku

:thumbsup: Korzystam z wielu firm kurierskich ale takiego burdelu i zbiorowiska ludzi o tak bardzo niskim IQ jeszcze w swojej karierze nie spotkałem jak właśnie w tej firmie.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Kyzak

:thumbsup: Korzystam z wielu firm kurierskich ale takiego burdelu i zbiorowiska ludzi o tak bardzo niskim IQ jeszcze w swojej karierze nie spotkałem jak właśnie w tej firmie.

Kiedyś chciałem zrobić zamówienie zagraniczne w eRybce, ale że nie wysyłają za granicę to powiedziano mi żebym zorganizował sobie kuriera we własnym zakresie (na przykład DPD która rybkę obsługuje) i żeby kurier odebrał paczkę ze sklepu. OK, no problem. To dzwonię. Parę minut później gdy podałem już przybliżoną wagę, gabaryty i szukałem karty kredytowej żeby zapłacić koleś zapytał czy jestem firmą czy prywatną osobą. Wtedy byłem "prywatną osobą", więc dowiedziałem się że sorry ale oni współpracują tylko z firmami...

I kto mi zapłaci za wyrwane bezpowrotnie minuty z życia stracone na rozmowy z jakimś przymułem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten który przybywa z K-Pax...

Pozdrawiam :D

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem czytając, za 10-30 funtów można dostać kurduplaste fragi które trzeba oglądać przez lornetkę :D A tu masz za 40 całkiem fajne kawałki.

No to zamow sobie i dolicz koszty wysylki i ciesz sie zyciem :harhar:

Troche sie juz nakupowalem przez internet zeby wiedziec za ile w trawie piszczy. :whistle:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ale domyślam się że linka nie będzie? :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopic, ale to co dzisiaj zrobiło DPD to Alfred Hitchcock się chowa :realmad: O 6 rano wstałem, widziałem na rozkładzie jak paczka wjeżdża do sortowni. Telefonów chyba z 8 i gadam z 8 baranami. O 10 dzwonię i chyba koordynator oddziału w Lesznie potwierdza mi że kurier zabrał paczkę, a ten Książę w Blaszaku o 15:30 stwierdził że to nie jego rewir i już zbija bąki na bazie, to mu podziękowałem i kazałem mu w poniedziałek nie przyjeżdżać. I teraz na rozkładzie widzę "Odmowa przyjęcia bez podpisu odbiorcy " i się czuję jakby mi nie zależało. Reklamacja poszła dosyć szczegółowa zobaczymy co wyjdzie. I tak wygląda moje pierwsze akwarium morskie :wallbash: Jak przyjedzie z nową paczką to zrobię taki strajk włoski, że będzie u mnie godzinę siedział i patrzył czy grzałka równo grzeje dupek jeden.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kapitan zamiast tracic czas na swoje 5 groszy w kazdym jednym temacie, poswiecilbys 5 minut w wyszukiwarce.

Byly pytania o sklepy na wyspach, sa tematy tu na forum. A nie podlinkuje Ci bo jestes NI a ja z UK, wiesz jaka zawsze byl historia :rambo:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Widzisz Kapitan zamiast tracic czas na swoje 5 groszy w kazdym jednym temacie, poswiecilbys 5 minut w wyszukiwarce.

Byly pytania o sklepy na wyspach, sa tematy tu na forum. A nie podlinkuje Ci bo jestes NI a ja z UK, wiesz jaka zawsze byl historia :rambo:

Taki spec od wszystkich zagadnień, a nie wie że Dublin to stolica ROI :)

Ot moje 5 groszy z geografii :harhar:

Pozdro :welcome:

Żeby nie było spamu. Korzystałem z kilku sklepów wysyłkowych na terenie Polski i ogólnie jestem zadowolony ze wszystkich, szybka wysyłka itd.

Ale wyróżnię eRybkę za stronę internetową, u nich przeglądanie towaru to przyjemność.

Kolejną zaletą jest to że mogę tam uregulować płatność od razu za pomocą karty kredytowej i nie tracić czasu na przelewy.

W Polsce nie jest to niestety standardem, chociaż Allegro od jakiegoś czasu (wreszcie) oferuje taką opcję.

I jeszcze Aquamedic - nie robią problemów z wysyłkami za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef shop the best !!! :thumbsup:


kostka 90 l + sump 35l,obieg New-Jet 1200,cyrkulacja 2xkoralia nano 900,lampa led 80w odpieniacz tunze 9002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Kapitan zamiast tracic czas na swoje 5 groszy w kazdym jednym temacie, poswiecilbys 5 minut w wyszukiwarce.

Byly pytania o sklepy na wyspach, sa tematy tu na forum. A nie podlinkuje Ci bo jestes NI a ja z UK, wiesz jaka zawsze byl historia :rambo:

To gdzie te linki do sklepów w UK z takimi koralami ale nie w "kosmicznych" cenach???

Hmmm.....???

Bo jakos nic mi do głowy nie przychodzi :rant:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi sie znalaz :clowning

Lenar przepraszam ze nic nie kupilem z Twojego sklepu. Korale ladne widzialem na zywo u kolegi ale jak uslyszalem TOTAL z przesylka to niestety. Dlaczego mam pisac ze lubie kiedy czegos nie lubie. Nie wiem jak wytlumaczyc konstruktywna krytyke. Wystarzczy przejchac sie po sklepach maidenhead aquatics, petsathome, reefstore. Czas spedzony spedzony z kolegami i radosc z zakupow bezcenna


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Grzegorz,

Poprostu zaskoczyła mnie wypowiedz że za tego typu korale w takich kolorach 40 funtów to dla Ciebie cena z kosmosu, bo osobiscie z niższymi cenami nigdzie sie nie spotkałem.

Oczywiscie że czasami znajdziesz cos tańszego ale nie sądze że można to nawet porównać do moich korali, nie będąc skromnym :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek jest o sklepach online. Dla mnie sklep to takie miejsce gdzie moge kupic oprocz zycia sprzet, akcesoria i wszystko co potrzebne do codziennej obslugi akwarium. Lizard wymienil Twoj slep nie z racji robionych tam zakupow a wykonania strony interentowej

Niestetety przyzwyczailem sie do tego luksusu ze jak zloze zamowinie przed 14ta to na drugi dzien z rana puka kurier. Zakupy powyzej 50F przesylka free. Zdazaja sie upsty, gratisy wiec co ja poradze ze nie ma lekko.

Lenar rusz sie na sklepy szcegolnie po dostawach z TMC


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy nie sprzedaje ladnych korali po przystepnych cenach.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dostawach z TMC? :rofl:

Jeżdże po wszystkich sklepach, petsathome i maidenhead aqua. nie mają nic do zaoferowania własnie dlatego że towar mają z TMC, więc chyba cos mi tu nie pasuje.

A co do zatowarowania, no cóż, jak ktos nastawia się na wszystko to już jego wybór, ja wolałem się nastawić na jedną dziedzine ale za to z najwyższej półki :thumbsup:

Jeju znowu nieskromnie :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.