Skocz do zawartości
Waldi

soczewki LED

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem kupic kilka soczewek do mojej lampy ledowej ,60stopni przeżroczystych,facet w MR electronik powiedział że nie ma przeżroczystych powyżej 10 stopni,tylko mleczne albo w paski

Sławek wcześniej pisał że tylko takie o 60 stopniach wchodzą w gre!!! a gośc w firmie że nie istnieją więc zgłupiałem

maritex tragedia pieciu kolesi którym ten sam wierszyk opowiedziałem o parametrach soczewek przełączało mnie do kolejnych kolegów ,wiec zakonczyłem rozmowe, jeszcze trochę to pudełko zapałek aby kupic bedzie trzeba sie zarejestrowac ,zalogowac i podać nr katalogowy O KYRJE ELEJSON ,następna firma RGB- lichting , tu już wogóle dramat nie ma telefonu żeby sie skontaktowac tylko cos w rodzaju zostaw wiadomość. i pytam JAK ŻYC PREMIERZE,JAK ŻYC!!! :w00t:

takie rzeczy tylko w Polsce chyba

może znacie jakieś normalne firmy z telefonem co potrafia wysłać kilka soczewek?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się noszę z zamiarem zamówienia w maritexie (hehe). Myślę (ale to opinia a priori) że po prostu to:

LL01CR-DF60L06-M2-T, 60°, na taśmie klejącej. Jak się zerknie w PDFa z opisem technicznym to nic tam o mleczności ani paskowatości nie ma, natomiast jest napisane że w odległości 100cm od źródła światła natężenie strumienia światła (czy inne coś :)) wzrasta o 150% , więc w sumie o to chyba chodzi.


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak tylko zadzwoń i zamów hehehehehe

pół godz rozmów i przełaczania,a szkoda gadać


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już u nich kupowałem. Wpisujesz ile czego chcesz (obok znaku koszyka przy produkcie).

Tu masz link do strony z tymi soczewkami:

http://www.maritex.com.pl/pl/shop/products/ggid/18336

Wcześniej trzeba się zarejestrować w sklepie, a po rejestracji do nich zadzwonić :) i powiedzieć żeby Ci aktywowali konto (fakt trochę łaskę robią, że coś sprzedają - może właściciel nie wie że pracownicy tak postępują albo wie i pochwala, w każdym razie mają dość tanio ten towar a że "pecunia non olet" :) .... ).

Można by jeszcze spróbować kupić w USA ale finansowo wyjdzie na to samo z przesyłką - chyba żeby dopaść tam soczewki 70° - o to byłby deal :), ale o nie ciężko od jakiegoś czasu. Jakbyś reflektował to możemy się zmówić :)


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w d*pie ich rejstracje logowania itp dramat to jest chore

żaden mail nie zastąpi rozmowy telefonicznej i wszystko wiadomo po 2 minutach

ale oni lubia utrudniać bez sensu


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, również w moim odbiorze robią łaskę, że coś sprzedają... no ale maja towar i jest jednak sporo taniej niż gdzie indziej.

Co do konkretnych soczewek, udało mi się do nich dodzwonić jakiś czas temu i się w miarę dogadać, stąd podesłałem Ci linka :).


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, również w moim odbiorze robią łaskę, że coś sprzedają... no ale maja towar i jest jednak sporo taniej niż gdzie indziej.

Co do konkretnych soczewek, udało mi się do nich dodzwonić jakiś czas temu i się w miarę dogadać, stąd podesłałem Ci linka :).

ok dzieki nanorafa

może znacie jakieś normalne firmy z telefonem co potrafia wysłać kilka soczewek?


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko ta + rgblighting (tu akurat same pozytywne doświadczenia :) ).

Ogólnie okres miedzy świętami a Nowym Rokiem jest strasznie słaby na zakupy bo wszyscy robią remanenty itp

i handel stoi ... a od nowego roku znowu będzie płacz że interesy słabo idą... Takie moje wieloletnie spostrzeżenie.

W USA jest np. rapidled, no ale telefon może być kosztowny :) - choć tu podejrzewam, że załatwiłbyś wszystko od ręki

i jeszcze by ci gorąco podziękowali że wybrałeś ich sklep :)


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Maritex naprawde laske robia,chcialem sie dowiedziec czegos chyba tez o soczewki chodzilo

czekalem na odp.3dni i niczego sie nie dowiedzialem.

Obsluga firmy niech ich szlak trafi :thumbdown:

chyba ze ma ktos tam plecy to mozna cos zalatwic

pozdrawiam

poczekaj na tomka moze on cos poradzi.


Akwarium wystartowalo

120x60x50 + sump.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Maritex naprawde laske robia(...)

To jest jedna z tych sytuacji, gdy przydają się polskie znaki :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z tych sytuacji, gdy przydają się polskie znaki :smoke:

:rofl:


Akwarium wystartowalo

120x60x50 + sump.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam w d*pie ich rejstracje logowania itp dramat to jest chore

ja jakoś nie rozumiem waszych problemów z rejestracją , to chyba typowa praktyka

btw . jak będziesz wiedział jakie konkretnie chcesz od nich soczewki to daj znać to ci przy okazji zamówię ....


a.jpg

jest: 30x30x30 opti ,lampka diy cree 20W ,koralia nano ,refugium na aquaclear ,dolewka diy

bedzie dodatkowo: skimmer hob na maxi jet , dozownik diy , komputerek diy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.