Skocz do zawartości
arian98

Przyjme wszystko od skaly po zycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby mial ktos cos do oddania wielkie dzieki. Jak mozliwa przesylka pokryje koszty nawet dwo krotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ci dla jaj zaraz bana na miesiąc dam :wallbash::crybaby:

Bo to drugi wątek - o takiej samej treści - skup się.

PS: Tamten wykasowałem, a TY zamiast prosić o życie - doczytaj o morszczyźnie bo po wczorajszej akcji - jak nie wiedziałeś co to zasolenie..... widać że kulejesz jeśli chodzi o wiedzę.

My Ci i owszem pomożemy ale musisz dać też coś od siebie.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej admin a jak nazywa sie odpieniacz z pleksi wieszany na scianie akwarium bo gdzies widzialem i niewiem jaki to rodzaj t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba zbierasz na wakacje :)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpieniacz wieszszany :)

PS: zewnętrzny..... i nie ej admin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej admin, to jest pleksowy odpieniacz wieszszany... :rofl:


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ej" chłopaki nie nabijajcie się :)


Pozdrawiam

Mariusz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku....... mamy tu forum a nie klatkę pod blokiem, wychodzisz człowieku do ludzi......

@SkoczekPL osobiście bym dal bana za "ej" trochę kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej hopy nie przesadzajta przynajmniej jest śmisznie :thumbsup:

ps post specjalnie napisany nie gramatycznie co by sie wstrzelic w towarzystwo poza tym sprawdzam refleks P Moniki :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

A tu psikus, przylazłem ja :harhar:

mintaj


zapomnialem na zlocie dac Monice zaswiadczenie o dyslekcji :D

sry za ortografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Jak pokryjesz dwukrotne koszty wysyłki to mogę Ci wyslać xenii szczepkę za dajmy 40zł :harhar:

Potem też Cię mamy wspierać?? może rachunki za prąd Ci opłacimy?

Poczytaj tematy dla nowicjuszy bo narazie to sobie jaja z nas robisz

Na dzień dzisiejszy minus ode mnie za tekst do SkoczekPL

"ej admin"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zainteresowanych akwarystyką morską aby dostać soś za darmo najpierw dajesz 2 razy tyle :harhar: a potem dostajesz ,resztę sobie kup i szykuj się do bróbe wydatki , to nie gupiki i nigdy tak nie będzie ,kolegom na forum z długim stażem pamiętajcie o jednym rozdawanie to zła nauka dla początkującego ,potem TOTM nam za 2 zł wyjdzie i będziemy się zachwycać :thumbdown:


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile urlopu kolega dostał. Ej admin do ciebie mówię :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Nie mogłem się powstrzymać sorry @SkoczekPL

@akvarius Kolego nie do końca się z tobą zgadzam ,ale wielu nowych naprawdę przegina ,szczepkami należy się dzielić oczywiście nie zawsze za darmo,ale nie róbmy się snobami.


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jako nowy na etapie zakładania podepnę się pod temat, przyjmę wszystko najlepiej komplet z akwa, światłem, odpieniaczem itd. a i zapas energii na pół roku i pokarmy jakieś i sól co bym się na koszty nie narażał :) aha, no i jak się już znacie lepiej ode mnie to może mi to wszystko przyjedziecie poskładać i napiszecie instrukcję obsługi?? :w00t: z drugiej strony szacunek dla arian98, ma tik do interesu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoc jest ważna, szczególnie na starcie. Ja też dostałem... np: mój pierwszy wspaniały koral, do którego cieszyłem michę po kilka godzin dziennie - to była ksenia - ok Darek S :unworthy:

Osobiście jestem jak najbardziej za pomaganiem, ale... wypadało by podstawy opanować.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, no nie badzmy tacy zasadniczy. :welcome:

Arian ma 13 lat. To wiek, w ktorym jeszcze sie nie zarobilo az tak duzo pieniedzy, a chcialby troche tego hobby posmakowac. Rodzice nie zrozumieja jego zachcianki i nie zasponsoruja calej potrzebnej sumy, bo sa normalni. Gdyby im przedstawil wszystkie koszty, to by mial w domu wojne. Iluz z nas tak troszeczke oszukalo zone, jesli kiedys zapytala, ile cos kosztuje ? :nuke:

Jasne, prosciej by bylo, gdyby kolega napisal co ma, na co konkretnie zbiera i czy ktos ewentualnie mialby i takie tam. No ale przynajmniej zadeklarowal podwojny koszt transportu, co juz mozna pochwalic. On sobie zdaje sprawe, ze "za darmo" brzmi zle. :book:

Przebywajac wsrod kolegow, spodziewal sie tego tez tutaj, stad jego "szybki", troche niefortunny zwrot do Rafala. :lol:

Powyzszemu gratuluje opanowania :unworthy::ouch:

Mysle, ze gdyby juz mial zalozony zbiornik, to ktos hodujacy od lat miekkie korale ma ich tak duzo, ze to przyslowiowe wiadro kseni by mu za szesciopaka oddal.

Arian, mamy mape uzytkownikow. Moze postaraj sie nawiazac kontakt z kims mieszkajacym w poblizu. Jak ktos ma akwarium kilka lat, to ma wszystkiego podwojnie, takze szanse isnieja, ze skompletujesz zestaw. Latwiej bedzie, gdy przyjmiesz normalnie obowiazujace formy grzecznosciowe, bo mimo ze czasami sa tu ostre dyskusje, czujemy sie tu raczej jak w luznej rodzinie, no ale na tate nigdy nie krzyknalem "ej" :lol:.

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arian ma 13 lat. ????

chyba 13 postów :harhar:


 435 l 150x55x53 ,DeltecMCE600, Aquasunlight 2x250&2x54 ,

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej.... już dajmy spokój. :smoke:

Arian już dostał lekcję i mam nadzieję że się nie obrazi a wyciągnie jakąś naukę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jezeli cyfra przy nicku to rok urodznie to wiele sie Stani nie pomylil.

Arian dawaj na zlot, w dwa dni dowiesz sie wiecej niz w szkole :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał uparł się na kolegę rofl.gifhttp://nano-reef.pl/...-kupic-czy-nie/ bez urazu ale ale to post tygodnia .

Ps.Przydał by się temat coś w stylu Durne teksty .


Szkiełko 110x50x60.Odpieniacz DIY na NJ . Obieg Tunze.Oświetlenie DIY CREE 200 W 5546_5620.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz nie sprowadzaj chłopaka na złą drogę pamiętaj deprawacja młodzieży to wykroczenie :clap:

Stani ja też mówię że trzeba pomagać sobie nawzajem ale to przesada jak sam widzisz to 3 4 takie tematy są w miesiącu to sie zaczyna robić nudne

Kolega Arian mógł wylecieć w kosmos jak Francuskie rakiety Ariane więc Kolega Skoczek ma chyba anielską cierpliwość :ouch: :ouch:

z5003766X.jpg

Wiem że to nie ten dział ale może koledzy może trzeba wprowadzić obowiązkowo wpisywanie wieku przy rejestracji a dla młodszych kolegów dopisek Junior jak jest np na allegro


gallus in suo sterquilinio plurimum potest

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.