Skocz do zawartości
Bartboss

Sklepy Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów od niedawna jestem na forum kompletuje sprzęt do morszczyzny i mam pytanie. Będę służbowo w Warszawie i mam pytanie gdzie warto zajrzeć po sprzęt np.odpieniacz,cyrkulatory ,oświetlenie,itp.

Pozdrawiam.


160x55x50 600l sump 160l tunze6055 tunze 6025 2xaquel obieg eheim profilux 4x80wt5 2x120w led aquatrend dooser reaktor wapna i cala reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ul. Lisia, MArki pod warszawa! tam jest taki sklep ERYBKA nie wiem czy slyszales o nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acropora na Wałbrzyskiej


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Pozdrawiam.


160x55x50 600l sump 160l tunze6055 tunze 6025 2xaquel obieg eheim profilux 4x80wt5 2x120w led aquatrend dooser reaktor wapna i cala reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Korale przy ulicy arkuszowej. :animier:


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie korale i acropora! resztę sobie daruj! albo koszmarny dojazd albo koszmarny sklep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta po mrożonki można jeszcze pojechać do aquamedica ;) hehehehe żartuje oczywiście i podtrzymuje swoje zdanie!

co do Marek to dojazd to jakaś porażka jedynie w weekend można próbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no zalezy po co jedzie

Dokładnie,do jednego się jedzie po sprzęt a do innego po życie a do jeszcze innego po porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten od porad biznesowo ma przerabane... :)

Szczególnie że ceny ma ciut wyższe niż inni. Ale ja wychodzę z założenia że za wiedzę trzeba płacić więc życie wezmę u niego:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koralu nigdy nie miałem problemu z życiem, dbają o nie i podchodzą z pasją do pracy.

Warto wspomnieć że korale to już nie to samo co było kiedyś, a to co jest to trzeba pojechać i zobaczyć :outtahere::

Brakuje tylko jakiejś wygodnej kanapy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korale bardzo dobrze sie spisuja - kupowalem tam juz kilka razy i za kazdym razem super

jutro jade do aquamedica to sie zobaczy jaka roznica :)


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jeszcze jest Atollzoo. Mały sklep ale za to bardzo dobry. Akwarystyka słodkowodna i morska na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquamedic - sklep fajny , sporo zbiornikow i ryb - minus ze trafilem na dzien przed dostawa i prawie niczego nie bylo no coz peszek, wzialem tylko wężowidło :) ale wybiore sie jeszcze po jakiejs dostawie (fajnie jakby takie info bylo na stronie www)

acropora - super obsluga - taka powinna byc w kazdym sklepie (jak podczas zbiernia zamowienia powiedzialem ze mam jeszcze 20pln ktore chce zostawic u nich to bez problemu na miejscu mi szczepke do zamowienia dorobili - ciach ciach i na podstawke klejem) , wybor korali spory ale zwierzatek tez nie mieli (tez czekaja na dostawe - tez brak info na www o terminach dostaw), maja duzo tanich szczepek (np. kupilem dosyc spora xenie na skalce za 25pln)


zoasy to kwintesencja koralowców

solanka ponownie kreci się od czerwca 2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.