Skocz do zawartości
SkoczekPL

Automatyczne blokowanie postów w Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Celowo nie robię ankiety, bo już kilka razy udowodniliście że w wypowiedziach jest siła - i może coś wspólnie wymyślimy.

Nie wiem jak Was ale mnie osobiście denerwuje kolejna rzecz. Teraz w Sprzedam mamy kilkaset postów 3/4 z nich jest otwartych no bo nie było informacji od sprzedającego że towar sprzedany - lub nie.

Zdarzają się rodzynki że ktoś trafia na takiego posta z przed 12 miesięcy i pisze: Aktualnie ? :)

Moja propozycja:

* W dziale Sprzedam, utworzyłbym "poddział" Archiwum

* Posty w dziale Sprzedam (jeśli nie będzie informacji czy aktualne czy nie) będą automatycznie po 14 dniach zamykane i przenoszone do Archiwum

Zastanawiam się czy nie po 7 dniach, ale 14 myślę że będzie ok.

Co Wy na to ? :coffee::unworthy:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

jestem za :)

7 - dni spoko

p.s

sam nie zamknąłem parę razy postów - moja wina :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14/7 dni od wystawienia liczone, czy ostatniego posta w temacie?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że od ostatniego posta ? Tak będzie fair.

Bo jeśli ktoś co kilka dni robi "UP" no to wiadomo że temat aktualny.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest ok, że od ostatniego i 14 dni, żeby nie było, że sie spieszy ze zwinieciem ogloszenia, a i tak zrobi sie super czysto w porownaniu do tego co jest. "poddział" Archiwum bedzie z możliwoscią wglądu w ogloszenia?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, nie będzie tylko można w nim pisać, ale podgląd będzie jak najbardziej.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochaj rzadz i dziel. :clap:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bomba, niesamowicie takie narzędzie poprawi jakość... Rafał :thumbup:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochaj rzadz i dziel. :clap:

Wiedziałem Grześ że mnie poprzesz :D:harhar:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Pomysł bardzo dobry.

Tu u nas na lokalnym forum funkcjonuje podobny system. Post nie podbity, nieaktywny znika po 14 dniach od daty ostatniej odpowiedzi. Dzięki temu są tylko dwie strony aktywnych postów w targowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem Grześ że mnie poprzesz :D:harhar:

Nic za darmo :harhar:

Jak juz skonczysz cale to ciecie i rabannie skrecanie naszego jarmarku obiecaj ze sie wezmiesz za te plusy i miusy zeby bylo widac nie tylko kto kogo, ale za co. Obecne :thumbup:VS:thumbdown: nie jest tak obiektywne jak na starym silniku.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: :thumbsup:

pomysl jak najbardziej git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczku pogadaj z Masterem, moze by tak zrobic jakis portal aukcyjny gdzie mozna by licytowac szczepki, korale, itp ? Taka wymienialnia korali. Kazdy moglby wystawic co ma w ofercie, tak aby mozna to bylo w kazdej chwili przejrzec. Allegro samo sie zrzeklo bycia platforma, a Wy macie i know how internetowe, serwer, i renome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczku pogadaj z Masterem, moze by tak zrobic jakis portal aukcyjny gdzie mozna by licytowac szczepki, korale, itp ? Taka wymienialnia korali. Kazdy moglby wystawic co ma w ofercie, tak aby mozna to bylo w kazdej chwili przejrzec. Allegro samo sie zrzeklo bycia platforma, a Wy macie i know how internetowe, serwer, i renome.

Ja się boję zawsze, gdy rodzą się takie tematy... w świetle obowiązującego prawa europejskiego, mało precyzyjnej wykładni przepisów prawnych w Polsce, urzędniczej niewiedzy/ nadinterpretacji tychze przepisow, strasznie obawiam sie, że wiecej moze z tego być kłopotów...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysl i bedzie bardzo przejzyscie.


500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do działu Archiwum będzie wgląd ?


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do działu Archiwum będzie wgląd ?

Skoczek napisał wyżej, że bedzie wgląd

@Kubek - pewnie przeniesie sie po 2 tygodniach od zamkniecia, lub od razu jest recznie mod to przeniesie do archiwum. Sprawa do dogrania myślę.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek napisał wyżej, że bedzie wgląd

@Kubek - pewnie przeniesie sie po 2 tygodniach od zamkniecia, lub jesli recznie mod to przeniesie do archiwum. Sprawa do dogrania myślę.

Bardzo dobry pomysł będzie porządek myśle że 7 dni zupełnie wystarczy,chyba że sprzedający umieści informacje ; aktualne i co zostało do sprzedarzy i wtedy przedłuży się ogłoszenie o kolejne 7 dni na tych samych zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł. Myślę że 7 dni to dobra opcja, jak ktoś chce przedłużyć to i tak robi "up" lub aktualizację a przejrzystość będzie rewelacyjna i odsetek nieaktualnych minimalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja widzę że na NR panuje ogólne zboczenie na punkcie targowiska które na każdym innym forum akwarystycznym jest najbardziej olewanym działem albo go wręcz nie ma :)

Włączyć tylko auto-czyszczenie tematów nie kontynuowanych przez 7 dni i po sprawie :)

Kto przegląda nieaktualne ogłoszenia? To już podchodzi pod dewiację :)

Pogonić handlarzy, rozdać piwo hobbystom :rambo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z postami zamkniętymi przez sprzedających?

Dla mnie zamknięcie = przeniesienie do archiwum...

Wtedy będziemy mieć w jednym miejscu tylko aktywne i aktualne ogłoszenia.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super pomysł

a że tak zapytam jeszcze czy jest możliwość zamieszczania postów wg województw ?? bo wtedy to już by nam bardzo ułatwiło życie :) chyba że się mylę...


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.