Skocz do zawartości
SkoczekPL

Plusy i minusy a....

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra...

Ja wiem, jednym się podobają innym nie. Są ułomne bo są anonimowe i bez opisu(już niedługo), ale wychodzi na to że jak komuś się nudzi to napiernicza minusy jak popadnie :wallbash:

Dlatego kochani moi mili, od dzisiaj jeśli zobaczycie że nagle Wasza reputacja spada lub rośnie za szybko - dajcie znać. Sprawdzimy kto i co i jeśli okaże się że to "dziecko NEO" zrobiło sobie zabawę to..... straci uprawnienia oceniania na zawsze + dostanie urlop.

AVE :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: w końcu :thumbsup:

sorki za offa ale :thumbup:

AnT

Też się cieszę :) Testy moduły już trwają i jak dobrze pójdzie to od lutego będzie latało.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te plusy i minusy za "nie wiadomo co" to nie do konca trafiony pomysl.Co z tego, ze namierzymy osobnika ktory sypie minusami na prawo i lewo, skoro nie mozemy odwrocic jego szczodrosci???

Pozniej ktos chce pomoc np. nowicjuszowi, a ten widzac 20 minusow pod nickiem, nawet nie sprobuje zweryfikowac rady forumowicza, bo przeciez jak mozna zaufac komus kto ma 20 minusow?


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ rogalov - widząc kto ci dał i za co - będziesz mógł ocenić czy to była sprawiedliwa ocena. Jeśli będziesz miał podejrzenia lub będzie to ewidentna że tak powiem chamska zagrywka - zwrócisz się do moda lub admina i będzie to anulowane. Tak było na starym silniku.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wogole te plusy i minusy.... Ja bym to wywalil.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek dałem Ci plusa bo chciałem zobaczyć co się stanie nowego :D

I ja ci dałem bo miałeś 54, a lepiej wygląda 55 ;)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wogole te plusy i minusy.... Ja bym to wywalil.

Tak jak mówiłem, jednym się podobają innym nie. Jedni mają to w d.... a inni traktują je poważnie. Dla mnie mogą być, tylko nie na zasadzie samowolki bo się ludziom przewraca w głowach widzę :)

Ba możemy nawet ustalić gdzie te plusy i minusy się liczą - żeby nie było że ktoś ma 40 plusów bo... fajne kawały opowiada :) Zobaczmy :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi takich jak Stani, to moge walic plusy po kazdym poscie, bo wiem ze taki czlowiek ma wiedze i przede wszystkim chec pomocy kazdemu na forum.Jednak jak ktos dostanie plusa tylko i wylacznie za to, ze napisal kiedy i w jakiej ilosci robi podmianki to dla mnie to troszke "chore".

Nie mam pojecia jak mozna ten "system" usprawnic, ale na dzien dzisiejszy dla mnie to jest zwyklwa partyzantka.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma prawo do wykazania uznania dla danego posta. Oddając pod ocenę post, który nas poruszył oszczędzamy sobie fatygę postem o treści "popieram", "dokładnie", "dziękuję za cenną wiedzę" lub "totalne kity piszesz", "piszesz bez zastanowienia, byle co". Wielu ludzi nie ocenia i ma do tego prawo, wielu ludzi jest ocenianych dobrze, mimo, że im to do szczescia nie jest potrzebne/sami nie oceniają i to też ich prawo. Generalnie nie widze problemu (o ile ktoś na złość nie wyszukuje starych postów jednej osoby i go nie punktuje minusami. Bo to już zakrawa o nękanie).


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leon

Ba możemy nawet ustalić gdzie te plusy i minusy się liczą

Czy nie można by podpiąć pod komentarz z plusem lub minusem linku do posta za który się daną ocenę wystawia.

Wpisanie powodu +/- wydaje się wystarczające ale połączenie jednego z drugim dałoby pełny obraz sytuacji.

Wydaje mi się, że nawet jakby ktoś dał plusa z komentarzem za jakiś dowcip to w ogólnym rozrachunku nikt takiej oceny nie będzie brać na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon - tak właśnie będzie :coffee:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Albo wolność, albo wyłączcie to całkiem.

A to nie działa tak że jest limit 1 minusa na jakiś czas? Ostatnio oceny były anonimowe, dzisiaj znowu widać kto i komu.

Jeszcze innym rozwiązaniem byłoby dawanie tylko plusików, za pomoc itd, a te minusy to tylko mącą atmosferę <_<

Widzicie że już jakieś dziecinne przepychanki zaczynają się wokół tego robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze ja wtrace swoje trzy grosze.

Poniewaz jest to forum tematyczne to proponowalbym, aby wylaczyc mozliwosc punktowania w dziale off topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas ma prawo do wykazania uznania dla danego posta. Oddając pod ocenę post, który nas poruszył oszczędzamy sobie fatygę postem o treści "popieram", "dokładnie", "dziękuję za cenną wiedzę" lub "totalne kity piszesz", "piszesz bez zastanowienia, byle co". Wielu ludzi nie ocenia i ma do tego prawo, wielu ludzi jest ocenianych dobrze, mimo, że im to do szczescia nie jest potrzebne/sami nie oceniają i to też ich prawo. Generalnie nie widze problemu (o ile ktoś na złość nie wyszukuje starych postów jednej osoby i go nie punktuje minusami. Bo to już zakrawa o nękanie).

luft nie wydaje Ci sie, ze ktos "swierzy" wpadnie na forum i nie bedzie zwracac uwagi na cenne rady, tylko na ilosc plusow pod nickiem, nawet jesli bedzie tam napisane- lej litr mleka na 200l akwarium to pozbedziesz sie

aiptasi?

Pewnie, ze mozna zweryfikowac wiarygodnosc danego uzytkownika, poprzez sprawdzenie jego postow itd., ale komu sie bedzie chcialo?

Dla mnie to typowa samowolka robiaca zamieszanie, przez ktore duzo uzotkownikow forum moze wyciagac pochopne wnioski.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rogalov - sorry

ja uznaje zasadę - pokarz baniak będę wiedział w czym mi możesz pomóż :)

bez urazy oczywiście :)

AnT a ilu "swierzych" zrobi tak jak piszesz?Wiekszosc z nich patrzy po ilosci postow, no i plusow.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rogalov - sorry

ja uznaje zasadę - pokarz baniak będę wiedział w czym mi możesz pomóż :)

bez urazy oczywiście :)

jestem tego samego zdania :)

najpierw pokaz co masz ,a pozniej dawaj rady komus ,kto sie dopiero uczy lub ma jakis problem ,

teoria to jedno a praktyka drugie , a praktyka jest najwazniejsza !!

ja rowniez czytam , czytam , i czytam ,ale sorryy jak nie raz widze rozne teksty to chce mi sie.......................... i do tego gosc zbiera xxx +

jak najbardziej , jesli komus czyjas odpowiedz pomogla to super niech da + , ale ostatnio widzialem odpowiedz w jakims temacie typu - ..... - i gosc za nia dostaje + to sorry , jak sie nie zgadza to niech napisze dlaczego ew niech sie nie wypowiada i juz , po temacie,

np , Tester ma grubo ponad 100 + a niech pokaze jaka to ma rafe w domu ,a nie tylko wiedze :) , owszem wiele tematow musial tlumaczyc na "nasz jezyk" i jeszcze to opisywac ale moim zdaniem to nie to :(

nie chce nikogo atakowac, ale jak dla mnie wiedza przez niego pisana jest wazna ale nie jesli np napisal by jak u niego zachowuja sie spsy , lpsy , azoox , po np dodaniu tego czy tego

z drugiej strony np @tomasz w watku o lampie led napisal lopatologicznie, co i jak , a to sie bardzo ceni bo pomogl wielu osobom ( rowniez mnie ) zrozumiec na czym polega ta technologia , :)

przy starym silniku bylo widac za co sie dostalo + lub - i od kogo i moim zdaniem bylo wtedy git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony np @tomasz w watku o lampie led napiasal lopatologicznie, co i jak , a to sie bardzo ceni bo pomogl wielu osobom ( rowniez mnie ) zrozumiec na czym polega ta technologia , :)

Kuba ale lampy nie pokazal ;) Sama teoria ! Joke ;) Ja chyba jakies zdjecie baniaka Bartka widziałem, ale może mi się tylko wydaje :)

Wracajac do tematu to ja chetnie bym chcial zobaczyc za co dostalem plusa i ewentualnie minusa, bo poki co wiem ze jakies plusy mam, ale nie wiem za co ;) No i nie wiem czy dostalem jakies minusy ;P :p

Rafał bedzie taka możliwość z tego co zrozumiałem wypowiedź Anta ? Fajnie by było :)

Ogólnie to wszelkie liczniki, punkty itp odkad siegam pamiecia wywolywala fale dziwnej konkurencji :) Zawsze :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszelkie liczniki, punkty itp odkad siegam pamiecia wywolywala fale dziwnej konkurencji :) Zawsze :)

dokladnie , wiec daj mi + bo musze AnTa dogonic z plusami :harhar: :harhar: :p

:rofl: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz i dlatego też mnie ciekawi dlaczego nie mają ludzie w opcji -Galeria swoich zdjęć baniaka

tylko ładny napis - There are no albums to show

wielka szkoda

teraz tak patrzyłem z listy ludzi którzy są w tym wątku to na palcach policzysz ile ma ludzi Galerie aktywną :wallbash:

wielka szkoda :(

Dla mnie wiedza, nie ma nic wspolnego z pokzaywaniem swojego baniaka.Co ma jedno do drugiego?


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.