Skocz do zawartości
SkoczekPL

Plusy i minusy a....

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wiedza, nie ma nic wspolnego z pokzaywaniem swojego baniaka.Co ma jedno do drugiego?

Hmmm no a jak nie ma ? :) Oczywiście nie mówimy tych baniakach gdzie właściciel tylko czyści szyby a resztę robi mu firma.

CHyba mi nie powiesz że np: JAcek czy Andrzej czy Krzysiek Tryc mają takie baniaki bo.... mają farta ? :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wiedza, nie ma nic wspolnego z pokzaywaniem swojego baniaka.Co ma jedno do drugiego?

bo mozesz miec 10000 postow a nie miec nic wiedzy , tylko klikanie w klawiature :)

skad ktos, kto ma jakis problem ,ma wiedziec ze jakas odpowiedz jest dobra??? ma patrzec na ilosc postow ??? na + ?? bezsens :rofl: :rofl:

uwierz mi ze w Polsce jest tyle mega baniakow , a nikt z wlascicieli sie nawet nie odezwie :)

dlaczego ??????

bo albo maja ta wiedze!! i nie chca sie odzywac z roznych wzgledow , albo baniaki serwisuja im firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek chodzi mi o to, ze np. na forum motoryzacyjnym ktos sie pyta jak wymienic przeplywozmierz powietrza sterujacy turbina, a ktos mu nie uwierzy bo nie pokazal, za ma samochod diesla, a koles moze byc jednym z lepszych fachowcow w kraju.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że... żeby wymienić przeplywozmierz powietrza sterujacy turbina to bierzesz instrukcję i jedziesz śrubka po śrubce (mój pierwszy zawód to mechanik samochodowy)..... a żeby poprowadzić pożądany baniak morski to żadna książka nie pomoże niestety - i nie ma jasnej instrukcji na każdą przypadłość jaka może wystąpić.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kojaczek5

Skoczek chodzi mi o to, ze np. na forum motoryzacyjnym ktos sie pyta jak wymienic przeplywozmierz powietrza sterujacy turbina, a ktos mu nie uwierzy bo nie pokazal, za ma samochod diesla, a koles moze byc jednym z lepszych fachowcow w kraju.

mylisz pojęcia a może on pomylić przepływomirz z czymś innym jeśli się nie zna. Zresztą uważam że ta dyskusja tu powstała jest całkowicie bez sensu bo niektórzy mają swoje zdanie jak widać i za nic nie da się im przetłumaczyć.

Jest forum są i zasady, jak się komuś nie podobają to wcale nie musi tu przebywać.

pozdrawiam anka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz sie :harhar: Jesli ktos chce potwierdzic wiarygodnosc danego forumowicza, nie potrzebuje widziec jego baniaka.I tak jak qba25 napisal, mozesz miec milion postow, a wiedzy zadnej.Pewnie, ze fotki baniaka potwierdzaja wiarygodnosc, ale jesli baniak jest prowadzony przez "firme", a wlasciciel ogranicza sie tylko i wylacznie do karmienia?

kojaczek5 forum jest publiczne, wiec do ogolnej dyskusji.Ostatnie Twoje zdanie uznaje za przejaw cynizmu.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję już wyluzować, nie ma co się spierać.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi ze w Polsce jest tyle mega baniakow , a nikt z wlascicieli sie nawet nie odezwie :)

dlaczego ??????

bo albo maja ta wiedze!! i nie chca sie odzywac z roznych wzgledow , albo baniaki serwisuja im firmy

A dlatego że brak sił na tego typu przepychanki, jakieś plusy minusy itp. To jakaś dziecinada :thumbdown: Na palcach praktycznie jednej dłoni policzysz ile jest tzw " starych wyg " siedzą cicho (przez takiego typu bzdury) i tylko czytają, jeśli już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam czepiasz sie :harhar: Jesli ktos chce potwierdzic wiarygodnosc danego forumowicza, nie potrzebuje widziec jego baniaka.I tak jak qba25 napisal, mozesz miec milion postow, a wiedzy zadnej.Pewnie, ze fotki baniaka potwierdzaja wiarygodnosc, ale jesli baniak jest prowadzony przez "firme", a wlasciciel ogranicza sie tylko i wylacznie do karmienia?

owszem i tu masz racje :) mialem tez o tym napisac :)

mozna miec baniak na forum z mega zdjeciami itp itd a prowadzi go firma , tylko tu rodzi sie znow pytanie czy to fair wobec innych , pisac cos czego sie nie wie??

A dlatego że brak sił na tego typu przepychanki, jakieś plusy minusy itp. To jakaś dziecinada :thumbdown: Na palcach praktycznie jednej dłoni policzysz ile jest tzw " starych wyg " siedzą cicho i tylko czytają, jeśli już

dokladnie i mysle na tym zakonczmy ta konwersacje :)

kazdy ma swoje zdanie i to uszanujmy , temat i tak musza podjac moderatorzy :) czyli osoby ktore maja rowniez wplyw na wizerunek forum :)

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem i tu masz racje :) mialem tez o tym napisac :)

mozna miec baniak na forum z mega zdjeciami itp itd a prowadzi go firma , tylko tu rodzi sie znow pytanie czy to fair wobec innych , pisac cos czego sie nie wie??

Dlatego ja sie nie wymadrzam, bo dalej malo wiem.Jesli widze w dziale identyfikacja fotke aiptasi, to pisze ze to szkodnik.Za to mam dostac plusa?Mimo dwoch lat ze slona woda dalej czerpie mnostwo wiedzy z tego forum dzieki ludziom, ktorzy wiedza co i jak.A czy widzialem ich baniaki?Nie pamietam bo i tak kazda informacje weryfikuje na roznych forach, a zdjecia solniczek mi nie sa potrzebne.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się tam swojego baniak nie wstydzę - w końcu to jest hobby - to jest forum na ten temat - wiec ;%29.gif

p.s

akwa mi serwisuje qba25 - a co mi tam

mialo sie nie wydac :realmad: ale co tam masz + :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wcześniejsze rozwiązanie gdzie plusy nie były widoczne było znacznie lepsze. Wtedy były prawdziwe teraz są "plastikowe" na pokaz :)


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się tam swojego baniak nie wstydzę - w końcu to jest hobby - to jest forum na ten temat - wiec ;%29.gif

p.s

akwa mi serwisuje qba25 - a co mi tam

Przeciez tu nie chodzi o wstyd tylko......No wlasnie o co?Kazdy ma swoje powody dla ktorych pokaze badz nie pokaze swoja solniczke.

Zanim napisalem pierweszy post w tym temacie mialem 2 plusy, a teraz mam cztery.Za co te dwa?Jak to sprawdzic?Jutro sie obudze z 5 minusami bo ktos stwierzdil, ze moje wypowiedzi nie zgadzaly sie z jego przekonaniami.

Proponuje zrobic ankiete na temat tych + i - bo moim zdaniem to tykajaca bomba zegarowa.

Edytowane przez rogalov (wyświetl historię edycji)

4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale... Nic tutaj o akwarystyce morskiej tylko o jakiejś metodologii działania :horse:


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luft od pierwszego posta byla dyskusja o glupich "nominacjach".W tym temacie akwarystyka jest na dalszym planie, ale temat jak dla mnie bardzo wazny.Mam nadzieje, ze Skoczek jutro przejrzy temat i wyciagnie odpowiednie wnioski.Jak najbardziej to nie jest temat do kolejnych przepychanek i pyskowek, ale jak widac zdania sa podzielone.Ja traktuje te forum jak multimedialnego profesora biologi i mam nadzieje, ze ktos kiedys ktos napisze o mnie to samo.Na dzien dzisiejszy czerpie wiedze od ludzi, ktorzy maja baniaki latami i rady takich forumowiczow sa dla mnie cenniejsze niz najlepsze fotki NATIONAL GEOGRAFIC.Ty jako moderator tez masz "wladze" zeby cos tu zmienic, bo jak sami widzimi nic z tego dobrego nie bedzie.

No i prosze;)Szybciej niz myslalem zarobilem minusa.To jest jakas PARANOJA.

Edytowane przez rogalov (wyświetl historię edycji)

4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz plusa za ten dopisek :]


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz plusa za ten dopisek :]

luft teraz moge isc spokojnie spac :harhar: .Wielkie dzieki :unworthy: Rowniez daje plusda za to, ze dopisek sie podobal.


4284_4296.png

Akwa 60x60x60 + 40L sump,oswietlenie LED 120W plus 4x24W T5,cyrkulacja Tunze 2x6055,Red Devil Cone Protein Skimmer RDC-850,obieg Rio plus 2100L,40kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że te widoczne plusy i minusy pod avatarem tylko dzielą ludzi na lepszych i gorszych.

Nie chodzi tu o wiedzę, praktykę, baniaki ... po prostu ja mam 6 plusów ty masz 3 to co się odzywasz jak ja wiem lepiej ... :p

Zaraz się zacznie pogoń za plusikami .. wrzucanie dziwnych wypocin byle by dostać plusa.

Cała ta psudoreputacja powinna być widoczna tylko w profilu.


Akwarium morskie 800 litrow w obiegu, 50kg LR + 20kg LS,

Odpieniacz białek: WhiteSkim 250

12x54W T5

Słona woda płynie i coraz bardziej mnie wciąga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastek, dobrze prawisz ! daje Ci plusa !

tylko jak dać tego plusa ???nie ma takiej opcji !!!


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"+" i "-", przecież to nie o to chodzi, chodzi o wiedzę...bezsensowne klikanie...po staremu było lepiej, bo można było dać komuś +, za np. profesjonalne przesłanie szczepek i za różne inne rzeczy, które można było ładnie opisać, a teraz to wg mnie wielka lipa...a pokazywanie baniaka w celu weryfikacji...nie wiadomo czego...jest bez sensu, bo np. ja nie mam "patyków", to ktoś powie, że się nie znam, itd...ale to jest moje zdanie

Hough


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyy...no to powie ktoś w końcu jak wymienić ten przepływomierz? :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Jak widać po postach więcej jest "minusów" reputacji niż plusów.

Akwarium jest również jakimś wykładnikiem wiarygodności piszącego. Może dodajcie do profilu rubrykę na link do tematu z akwarium danego forumowicza. Ktoś pozujący na eksperta ze słabym tankiem to sorry, ale akwarystyczny erotoman :) To jakby 14latek prawiczek doradzał jak postępować z kobietami :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=UpFPo8wTAp4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.