Skocz do zawartości
kaspy

Great Portland Street, Londyn?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się że słyszałem polskie głosy na zapleczu, czy pracują tam jacyś rodacy?

Przy okazji, to wczoraj widziałem tam fajne stadko małych brzydali - zielonych w żółte łatki. Szkoda że nie mam jeszcze baniaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaaaa cale stado :thumbup: Kierownikim jest Grzesiek, z tym ze w dzial morski sie nie miesza.

Daniel robi serwisy do tego napewno dwoch sprzedawcow to tez rodacy wiec czuj sie jak u siebie w domu :thumbup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej londynczycy,

mozliwe ze bede w ten weekend przejezdzal przez west london. macie namiar na jakies dobre miejsca z morszczyzna ktore warto bylo by odwiedzic??? na wszelki wypadek wezme z soba polyboxa :)

podrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachu, a w twoich okolicach jest jakis fajny sklep, moze bym sie wybral na jakas wycieczke za Chester


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze wyslalem posta kilka godzin temu ale go nie ma :(

Zachu - sam bym sie wybral na objazd po sklepach. Daj znac jakby co, bo znam z piec w okolicy :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w stoke-on-trent sa dwa sklepiki ktore odwiedzam :

- Ocean Reef Aquatic (TSB)

- Mermid Aquatics

ten pierwszy 100% morszczyzna, w drugi 70% (marine) / 30% (tropical)

wielkie dzieki, jak mi dadza w robocie wolna niedziele to mozliwe ze wpadne pocieszyc oko, a moze i co kupie????


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tester - odezwe sie przy weekendzie, bo moze byc tak ze odstawie zone do westfielda co zagwarantuje mi kilka godzin wolnego...a zarazem mozliwosc posmigania po sklepikach

Darecky3 - daj znac podjedziemy razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko bede cos wiedzial to na pewno dam znac. Wiem ze dluzej jak tydzien na tylku nie usiedze, musze znalezc jakis nowy sklep..hehe


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys jezdzilem na brentford do maidenhead aquatics , jeszcze tam petsathome z morszczyzna, nie bede nic polecal gdyz nie bylem w tych skepach 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma coś na wymianę chodzi o żywe istoty!

Jak jestes w UK to moze i bym mial cosik do zamiany. Dopiero rozmyslam jakie szczepki wprowadzic to akwa. Baniak sie stabilizuje (ca i mg), Robie to powoli i walcze jeszcze z glonami po dojrzewaniu. Wiec na korale sie nie zamienie. Mam za to mandaryna, dostalem w prezencie ale juz w moim plywal jeden i teraz sa dwa. Troche chyba za duzo na 125L. Mrozonek jakos nie chce tykac, tylko skubie od 3 tygodni skalki. Zgodnie z opiniami to moze byc dla niego za maly biotop jak sie nie przyzwyczai do mrozonek. Musze to przemyslec. :wacko:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zastanowisz to napisz bo gdyby marcin nie chcial to moze ja bym od ciebie mandaryne przechwycil, zawsze chcialem miec ja u siebie w sloiczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachu, bede forsowal sprawe z mandarynem. Zona nie chce go oddac, ale bede dzialal. Tak czy inaczej odezwe sie na priv bo mnie nosi z jazda po dalszej okolicy. Niestety u mnie sie juz wyjasnilo i musze pracowac w niedziele, ale od wtorku mam pare dni wolnego, wtedy gdzies uderze na pewno. Prawdopodobnie w nastepny weekend'dzik. Dam ci znac, a co do mandaryna to popracuje nad ta sprawa choc przyznam ze moja zona jest wrecz nieprzekupna :wallbash:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie denerwój zony bo ci jeszcze czegos do akwarium doleje. ja sie mandaryny jeszcze dorobie. w ten i w nastepny weekend mam raczej wyjazdowo, ale na tygodniu dysponuje czasem wiec moge cie tu oprowadzic po sklepikach. :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek Wielkie Dzięki za Mandaryna :) jest niesamowity. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala przyjemnosc po mojej stronie. Wiem ze trafil w dobre rece. Bede spac spokojnie. Dzieki za szczepki, cos w koncu trafilo na skalki. Musze jeszcze kiedys odwiedzic Stoke bo sklep naprawde zajefajny, no i stalem sie niewolnikiem twojej maszyny do kawy... :thumbsup:

pozdrawiam


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robicie jakiś kolejny wypad kiedyś to chętnie dołącze :) a i chętnie za niedługo odkupie jakieś szczepki jesli ktoś ma cos na zbyciu


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robicie jakiś kolejny wypad kiedyś to chętnie dołącze :) a i chętnie za niedługo odkupie jakieś szczepki jesli ktoś ma cos na zbyciu

Gdybys sie po szczepki jakies wybieral, to pisz do zachu, bedzie wiedzial na biezaco czy jest cos ciekawego. Mozna nabyc fajne za 5 F sztuka. Jeszcze tam wpadne na pewno. Mozemy zrobic zlocik..albo nalocik :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze jakiś nalot jest jak najbardziej wskazany :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tanie szczepeczki :) dzis kupilem 3 glowki favia za 3 funciaki.

zawsze cos mozna znalesc w tych sklepikach, lps czy softy bo spsami to u mnie ciezko ale beda juz niedlugo.

Ja osobiscie poluje na malego hammerhead'a byla kiedys glowka za 5 ale moje akwarium wtedy kulało z parametrami :(... jeszcze kiedys go dopadne. :2guns::police:

cncrob, a jakie korale chcesz trzymac w swoim przepieknym nowym zbiorniczku?

a co do zlocik/nalocik to bardzo chetnie, mozna by przy tym jakas morska rybke z grillowac przy wegielu z dębowej beczki :gathering::beer:

:czapki z głów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachu, na początek chce wszystko bo wszystko mi się podoba :) pewnie z czasem się jakoś ukierunkuje ale na chwile obecna planuje mieszankę :) więc gdybys kiedyś miał chwile na oprowadzenie mnie tam gdzie tanio i pomoc w wyborze to bym był wdzięczny :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachu, na początek chce wszystko bo wszystko mi się podoba :) pewnie z czasem się jakoś ukierunkuje ale na chwile obecna planuje mieszankę :) więc gdybys kiedyś miał chwile na oprowadzenie mnie tam gdzie tanio i pomoc w wyborze to bym był wdzięczny :)

...no to zachu ci pokaze gdzie maja rekiny... :rofl:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.