Skocz do zawartości
fisherman

Akwarium spoinowane bezbarwnym silikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z tu obecnych forumowiczów wie może gdzie mógłbym skleić zbiornik o poj. 112 litrów ew. kupić już gotowy z użyciem BEZBARWNEGO silikonu ? Najlepiej na terenie Katowic lub Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamedic-Poznań. Dostarczają kurierem.


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqua Medic klei bezbarwnym silikonem, ale jeśli chodzi o opinie to Ci nie pomogę, bo nie zamawiałem u nich akwarium.

Pozdrawiam Michał

edit:sledzik-wawa mnie wyprzedził;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, a czy mógłbyś napisać dokładnie w którym miejscu ? Co do Poznania to kawał drogi. Nie ukrywam że nie chciał bym kupować akwarium w drugim końcu Polski, otóż za cenę transportu zbiornika powyżej 60 cm mógłbym kupić drugi. Aczkolwiek zawsze jest to jakaś alternatywa :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Aquamedic to muszę polecić. Świetnie kleją akwaria i nie zostawiają zbędnego nadmiaru kleju - naprawdę warto ze względu na solidność i estetykę !!! Zresztą życie też mają ciekawe i w dobrych cenach ale to juz inny temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquamedic towar rozwozi po całej Polsce. Ja odebrałem w Warszawie bez opłaty transportowej.

Zadzwoń zapytaj.


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za ekspresową pomoc w doborze szkła :unworthy: Wybór padł na producenta w Mikołowie. Blisko i przede wszystkim bardzo konkurencyjne ceny. Co do wykonania to się okaże. Ale opinie są pozytywne. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od Mycioka baniak i naprawde nie ma sie do czego przyczepic. Bedziesz zadowolony.


300 litrow: 120x50x55h przod i bok opti, swiatlo 2x150HQI+2x54T5, ok. 40 kg LR, 10kg zwirku koralowego, sump ok.70 l.,odpieniacz LGM 450, obieg Eheim compact 2000, cyrkulacja 2 x Koralia 5200

3881_3881.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pracuję w firmie Aqua Medic. Baniaki które macie od Aqua Medic przechodziły przez moje rece.

Kleimy akwaria na silikon czarny i transparętny. Używamy silikonu renomowanej firmy Soudal.

Szkło z których kleimy akwaria - Pilklington

Szkło float i opti white.

Od nowego roku spawamy również stelaże ze stali węglowej i austenicznej.

PROMOCJA.

Dla wszystkich forumowiczów 10% rabatu na akwaria i stelaże.

Zapraszam do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proszę udzielić mi te 10% rabatu na wczorajsze zamówienie.Odnośnie Mikołowa to na PW i osobiście u mnie słyszałem negatywne opinie.Cenowo nawet wyliczył taniej AM niż Myciok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

PROMOCJA.

Dla wszystkich forumowiczów 10% rabatu na akwaria i stelaże.

Zapraszam do współpracy.

to ja poproszę o promocyjną ofertę na akwarium:

150x70x60h cm, szkło 12 mm przód z Opti, klejone bezbarwnym silikonem, komin w prawym tylnym rogu :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko,że próbowałem zamówić szkło chyba przez miesiąc i tylko kłody pod nogami miałem.Trzeba pytać o wszystko by nie było rozczarowań.Przerobiłem kilka firm i pierwsza wycena była fajna,ale potem na moje pytania o szczegóły okazywało się,że są dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Arku !!

Widzę, że robisz dobrą promocje !!! Rozmowa nie poszła na marne !!! Pozdrowienia z Ostrowca !!!


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku korespondowałeś z moim kolegom. Potem był na urlopie i sprawa się rozjechała. Widziałem Waszą korespondencje meilową i tochę tego było. Ale w koncu się dogadaliście. I dzis wpłyneło Twoje zamówienie na baniak.

Rafi Twój już sknie i co dzień na niego lukam by było wszystko ok. Pozdro

Edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim. I popraw proszę błędy :)

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku korespondowałeś z moim kolegom. Potem był na urlopie i sprawa się rozjechała. Widziałem Waszą korespondencje meilową i tochę tego było. Ale w koncu się dogadaliście. I dzis wpłyneło Twoje zamówienie na baniak.

Trochę się martwię czy wszystko zrozumiałe bo jak piszesz trochę tego było i nie było nieporozumień,oczywiście nie specjalnych.Stelaż też długo zamawiałem i można prawie suwmiarką mierzyć.W razie czego czekam na pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AM na kleju transparentnym. Genialne, nic sie nie dzieje i mimo ostrzezen wcale nie ma problemu z latwym wyczyszczeniem.

Ogolnie 1,5 roku akwa i nadal ten sam super efekt braku czarnego badziewia do klejenia opti szyby thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif

Co do zamowienia, wyslalem projekt narysowany odrecznie, wplacilem zaliczke, poczekalem i przyjechal.

bez zbednego korespondowania ( ba nawet byla korekta otworow o grubosc profili stelaza ktorych nie wzialem pod uwage cool.gif )


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę mieć wszystko pod kontrolę więc pytam o wszystko.Przyzwyczaił mnie do tego mój zawód a i tak często klienci są niezadowoleni.

Ps.Sledzik,a jak byś miał przewidziany profil dalej to co by było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

to ja poproszę o promocyjną ofertę na akwarium:

150x70x60h cm, szkło 12 mm przód z Opti, klejone bezbarwnym silikonem, komin w prawym tylnym rogu :welcome:

faktycznie ceny są naprawdę promocyjne, :thumbsup:

powiem szczerze że szczęka mi opadła jak dostałem wycenę i nie zastanawiając się długo zamówiłem większe szkło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pracuję w firmie Aqua Medic. Baniaki które macie od Aqua Medic przechodziły przez moje rece.

Kleimy akwaria na silikon czarny i transparętny. Używamy silikonu renomowanej firmy Soudal.

Szkło z których kleimy akwaria - Pilklington

Szkło float i opti white.

Od nowego roku spawamy również stelaże ze stali węglowej i austenicznej.

PROMOCJA.

Dla wszystkich forumowiczów 10% rabatu na akwaria i stelaże.

Zapraszam do współpracy.

W Warszawie tej promocji chyba nie ma, albo już nieaktualne, a szkoda :(


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nanorafa - napisz do @Szkło !!!! Promocja dopiero co się zaczęła dla forumowiczów !!! :unworthy: Zamówisz w Bogucinie odbierzesz w Warszawie !!! :welcome:


AKWARIUM - ok.650litrów w obiegu !!!

ZBIORNIK ZALANY !!!

START 07.11.2012r.

Akwarium 150x65x60+sump 80x40x45, LR 60kg., odpieniacz mBK200, obieg NJ6000, lampa LED PS Phobos, i takie tam ....

6018_6107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Chłopaki którzy dostali akwaria w tym tygodniu jak wrażenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.