Skocz do zawartości
Gość konto_usuniete

Blue Coral Method

Rekomendowane odpowiedzi

bibik gdybys choc troche liznął tematyki HGH, wiedzial bys ze podczas kuracji pozytkowana jest insulina w nadmiarze, trzuska nie nadarza jej produkowac i wlasnie po to aby nie przeciazac trzuski doklada sie insuline w scisle okreslonej dawce, rodzaju, porze dnia i odstepie miedzy posilkami.

w akwarium insulina nikomu nie potrzebna.

Darecki, po Twoim poscie mniemam, ze nie do konca zapoznales sie z tym co wczesnij napsialem. Wiec powtorze jeszcze raz. Korale nie maja receptorow ludzkiego hormonu wzrostu, który jest po prostu zjadany jak kazdy inny aminokwas.

Wg Ciebie hodowanie przez 10 lat skarlowacialego zniedoleznialego spsa jest fajne, bo wg Ciebie to nie oszukiwanie natury. A ja Ci powiem, ze jest wysokie prawdopodobienstwo, ze to wlasnie dzieki bogactwu aminokwasow, na ktore rozbija sie hormon wzrostu, mozemy dostarczyc koralem takich wartosci odzywczych (JAK BY NIE PATRZEC ODZYWCZYCH), ze zaczynaja sie opierac o szyby. Byc moze korale tez potrzebuja aminokwasow endogennych (takich, ktorych same sobie nie stworza, i musza pobierac z zewnatrz) tak jak czlowiek. I wyobraz sobie, ze gdyby Darecki jedynym bialkiem w Twojej diecie od urodzenia byla żelatyna (zakladajac ze np zostalbys porwany przez hodowce ludzi i karmiony tylko zelatyna) to bys w tej chwili mial problemy ze zrozumieniem tego tekstu (jak i oczywiscie wszystkiego innego). Swiat korali jet w dalszym ciagu nieodkryty, niezbadany, i nie wiadomo, czego dokladnie im potrzeba. Moza to oszacowac z wiekszym lub mniejszym prawdopodobienstwem.

boogie nie wiem jak to polczyles ale Ci drogo wyszlo. ja mam 150 jednostek hgh za 1700zl + owoce morza 5kg to mam zapas na caly rok albo lepiej za 1900zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki KIDULT za przybliżenie mi tej dziedziny ja zostałem na witaminie M,O,T.

Co do reszty to KIDULT może mieć racje, tylko w takim wypadku ja bym badał wodę morska na obecność aminokwasów w niej zawartych. Potrzeba do tego czasu i środków :). Rozbić HGH w słonej wodzie i popatrzeć jakie aminokwasy zostają w niej wytworzone. Też czas i środki :) .


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darecki, po Twoim poscie mniemam, ze nie do konca zapoznales sie z tym co wczesnij napsialem. Wiec powtorze jeszcze raz. Korale nie maja receptorow ludzkiego hormonu wzrostu, który jest po prostu zjadany jak kazdy inny aminokwas.

Wg Ciebie hodowanie przez 10 lat skarlowacialego zniedoleznialego spsa jest fajne, bo wg Ciebie to nie oszukiwanie natury.

Kidult, jesli chodzi o aminokwasy to juz zostalo ustalone wieki temu jakie sposrod 191 sa potrzebne koralom dla efektywnego rozrostu. Tutaj ameryki raczej nikt nie odkry, akurat to czego potrzebuja mozesz im dostarczyc placac grosze. Nie chce googlowac za duzo w sieci ale podam ci pierwszy lepszy preparat Aminvit Mix - QFI, choc o skutecznosci jego nie ma co dyskutowac. Mowa natomiast jest o tym ze sa one dostepne i nie potrzebna tu specjalna zaglerka farmaceutyczno hormonalna. Metoda podana w pierwszym poscie jesli dobrze zrozumialem wymaga po pierwsze wrecz laboratoryjnego spreparowania Ca i Mg w powiazaniu z lista aminokwasow i szczegolnym zstosowaniem ludzkiego hormonu wzrostu jakim jest somatotropina. Mozemy byc odmiennych zdan jesli chodzi o taka metode ale w naturalnych warunkach ona nigdy nie wystapi. Chyba przyznasz ze sie nie myle.

Odnosnie zniedoleznialych i skarlowacialych sps'ow to troche poleciales bo bandzie bo w takim razie ,zakladam 98% morszczakow chocby tu zarejestrowanych powinna wlasnie takie zniedolezniale miec bo nie laduje sterydow a jednak zamieszczane zdjecia mowia co innego i wbrew tej tezie wybronia sie same sensu stricto: przyrostem i wygladem. I powiedz ze frajdy przy tym nie ma. Nie mniej jednak temat ciekawy.

pozdrawiam

P.S. bedac malym dzieckiem ogladalem czeski film jak facet w doniczce wychodowal roslinke cos w rodzaju rosiczki. Facet karmil ja wlasna krwia. Najpierw ssala jego palec. Tak sie rozrosla ze zaczela zjadac zwierzeta, ludzi, w koncu sterroryzowala cale miasteczko. Jakos tak mi sie skojarzylo... :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze kiedys czytalem, ze korale rosna w akwariach szybciej niz w oceanie... :welcome:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

191 aminokwasow owszem istnije atylko 20 jest wykozystywane do budowy białek, tkanek peptydow sa formy L. Kilka organizmow wykorzystuje w pewnych białkach forme D. Tak wiec macie do testowania znacznie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jedna wielka masakra i gości co tak hodują sam chętnie tym bym go nakarmił ,sami się trujmy i pakujmy ,korale zostawmy w spokoju niech sobie rosną bez syfu satysfakcja z akwarium bezcenna , człowiek wszędzie musi coś wykombinować co by szybciej rosło ,a potem kura hodowana na sterydach ,i cała masa żywności zmodyfikowanej genetycznie ale co tam aby szybciej i więcej TO SMACZNEGO potem nam wszystkim cycek na czole urośnie to zaczniemy się w tedy zastanawiać , zły kierunek i przykład dajemy co dalej :question: z nami będzie :Blush2


Akwarium 150*65*60 ,sterowanie iks, reaktor vertex ,odpieniacz ,250 bk vertex,filtr vertex1,5 ,vertex filtr Biopallets XL, ,oświetlenie - 8*80w t5 ,cyrkulacja 2*6105,+multi7095, obieg BK 8500 http://nano-reef.pl/....-ceramiki/ ,http://nano-reef.pl/..,

zapraszam po szczepki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i nie wim co mam lać i sypać do baniaka ??? jaki "koks" zapodać ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbsup: ... a potem wsadzę łapy do skoksowanego akwarium i mi cyce wyrosną na klacie :harhar:

Od 05.01.2014 nowe: 100x50x45, sump 112 l, 6 x T5 39W Dozownik EBTECH ze sterowaniem bluetooth, pompy Tunze 6025, 6045.

c9007dcceed49c71m.jpg26a1ff863e576da5m.jpg6d058997d459df13m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: ... a potem wsadzę łapy do skoksowanego akwarium i mi cyce wyrosną na klacie :harhar:

raczej nabawisz się ginekomastii :) .

http://pl.wikipedia....ki/Ginekomastia

Czytam i czytam i nie wim co mam lać i sypać do baniaka ??? jaki "koks" zapodać ?

Idzi pod działający koksownik :) zabierz i wsadź do akwarium :) .Żart


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: ... a potem wsadzę łapy do skoksowanego akwarium i mi cyce wyrosną na klacie :harhar:

zawsze jest opcja można poprosić dziewczynę żonę , żeby zrobiła coś w akwarium i cyk rozmiar XXXL :w00t:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawać siano na "cuda" wzrostwzmacniające i "dopalacze" kolorywyciągające, wydajcie je lepiej na dobra sól i zamiast robić podmiankę 5% co dwa tygodnie, zacznijcie robić 10% co tydzień, a gwarantuję że przyrosty i kolory będę zadowalające :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak abstrahując od tematu seb to wlasnie u mnie wszystko wyglada lepiej jak zwolnilem z podmiankami.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czasu :) Ale jak to mówią, wiele jest dróg...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie narzekam, glony maja sie dobrze...


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

zawsze jest opcja można poprosić dziewczynę żonę , żeby zrobiła coś w akwarium i cyk rozmiar XXXL :w00t:

Tylko żeby kobieta po takiej kuracji zachowała zdolność do poruszania się na 2 nogach w warunkach "ziemskiej grawitacji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kidult nie ucz ojca dzieci robić: prowadze od wielu lat pacjentów na intensywnej insulinoterapii legalnie!!!!!!! i wiem co piszę później takie egzempalrze po tej twojej podziemnej metodzie trafiają do mnie z przerostem przegrody międzykomorowej itp trzydziestoletni rencisci

weź może nie mąć młodym ludziom w głowach na legalnym ogólnie dostepnym forum temu o czym piszesz mowie stanowcze nie!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to powienienes wiedziec ze przerost komor to po sterydach anabolicznych pochodnych od testosteronu, a nie po hormonie wzrostu, ktory tego nie powoduje. I te egzemplaze co do Ciebie przychodza to pewnie jakies glupie piwniczne koksy, wychowane na omnadrenie i metanabolu. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje omka i metka - niech żyje :)


Początek 01-10-2010

Szkło 120x55x50 optiwhite , cyrkulacja 2x tunze 6045 1 x tuzne 6055, Odpieniacz BK 200 mini VS12, UV JBL 18 W, Tunze Wavebox,Phobos 2x110 Cree + 2x39W T5 .... masa innych rzeczy

dsc02048d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie komór ale przegrody międzykomorowej -nieważne nie propagujmy takich metod na forum!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.