Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci Prezes..... natchnąłeś mnie :coffee:

Zróbmy polskiego TOTM, ale z uwagi na skromność klubowiczów zamieńmy go na TOTQ (czyli zbiornik na kwartał?)

Co Wy na to ? A potem z tych czterech baniaków wybierzemy TOTY ( czyli zbiorniczek roku nano-reef) może jakieś prezenty się uda zrobić od sponsorów...


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robimy !!!

Nagroda ode mnie. Mikroskop.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Podoba mi się ten pomysł :thumbsup:

ja również się dorzucę do puli nagród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jakieś zasady trzeba by ustalić ? np zdjęcie pierwsze podczas zakładania, a drugie np dwa miesiące później

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz chwila, czy to post pt. kto wygra ?

spokojnie, będzie wszystko ustalone......

Pytanie było czy chcecie.......


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie robił nagród, konkursów - to zawsze wzbudza zbyt duże te niechciane emocje :)

wg mnie TOTM to wyróżnienie - czy miesięczne czy kwartalne... fajnie by było takie tu na naszym forum dawać

ale bez akwarium roku :)

jedyny minus tego - to kiedy przyznawać te wyróżnienia... bo jak wiemy większość akwariów mamy młodych - i na bank za jakiś czas będą ładniejsze - dać już czy czekać? :) akwarium po roku może już nie istnieć - i głupio by było gdyby zostało akwarium roku :)

no i zostaje kto wybiera - tak jak wszędzie grono wybrańców - czy ankieta... ?


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Donek i nie schowam się w pokoju i ustalę zasady..... to MY wybierzemy zasady co i jak......... wspólnie.

Tylko dajcie mi chwilę na przedstawienie opcji.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Ja uważam że to baaaaaardzo dobry pomysł i jeśli będą nagrody to ja dorzucę do puli swoje krewetki lub inne stwory które udało mi sie rozmnożyć.

Myślę że dobrym rozwiązaniem jest wybór przez głosowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robmy wstydu sponsorom :thumbup:

Rafal poszedl na zebranie a seba pewnei foci nowa dostawe :harhar:

Nasz skoczek jak zwykle zapyta o glos ludu wiec moj pomysl jest taki:

1. NIE BAC SIE

2. TOTM jest dla wszystkich bez wzgeldu na rozmiar (akwarium oczywiscie)

3. TOTM jest dla calej Polski nie tylko osob zarejetrowanych, wyciagnac ziorniki z pod ziemia

4. TOTM jest dla tych co trzymaja ksenie czy akropory pod warunkiem z woda jest slona

5. TOTM to nie tylko wyglad zbiornika, ale serce wlasciciela i kondycja podopiecznych

6. TOTM POLSKA ma pokazac ze nie odstajemy od reszty swiata, ale ze jestesmy najlepsi :thumbsup:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi, żeby zadowolić wszystkich - tak jak są moderatorzy i to oni ustalają pewne zasady - tak samo takie wyróżnienie nie powinno być ankietą :) i ktoś niestety musi ustalić zasady w ciszy i spokoju - nie przez kolejną ankietę :) chcesz czy nie chcesz wszystko wskazuje na to, że zostaniesz Donkiem :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę bałbym się takiego ustalania zwycięzcy w samotności bo zaraz ktoś wpadnie na pomysł że po za kulisami będzie kumoterstwo.

Tak jak mój kolega serdeczny wymyślił że jak teraz moderatorzy akceptują każde ogłoszenie na targowisku to pewnie będą wykupywać lepsze towary......

Czy to będzie ankietą ? Nie wiem, raczej nie, może kapitułą jakąś np: kilku sponsorów + kilku najbardziej aktywnych klubowiczów.

Zobaczymy, na spokojnie coś się wykmini.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze akwarium nie powinno byc wybierane przez glosowanie.

Zaglosowac mozemy kto powinien siedziec w kapitule i automatycznie zostanie pozbawiony prawa startu.

Moje propozycje do kapituly

Kriss Ty juz dostales wyroznienie nie masz baniaka, ale masz wiedze- wiec sie nadajesz

Adrniew na forum sie nie udziela, ale loguje. Wierze ze wiedza i doswiadzczniem podzieli sie i pomoze przy wyborze

Seb jest "umoczony" ale oprocz tego ze swietnie gra na gitarze zna sie na rzeczy.

Przemek jako patrotant

Rafal jako koordynator.

Nika do redagowania co by bykow nie bylo :harhar:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczek - dlatego uważam, ze nie powinno być konkursu z nagrodami bo wtedy regulamin i właśnie te głupie komentarze... - a to ma to być fajną pamiątką i satysfakcja właściciela - że dostał wyróżnienie - POLSKI TOTM!

sam ten fakt już jest fajna nagrodą


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa moje szybko komentarze :)

Grzesiu - Nika już nie zamiata.....

Kris - ja mówiąc o nagrodzie.... bardziej mi chodziło o nagrodę dla baniaczka który dostanie tytuł Baniak Roku. Ale... to jesio dogramy.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolwiek bedzie wierze ze pomysl wypali. Dojrzelismy do TOTM i na to by na glownym pasku menu pojawila sie kolejna zakladka. Patrzac z perspektywy czasu moze za jakis czas media zaczna o tym mowic jak o wystawach psow i kotow. Wiec TOTM to nie tylko wyroznienie, ale propagowanie akwarystyki w koncu bedzie mialo pchniecie


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł!! Na forum jest sporo ładnych baniaczków więc napewno będzie w czym wybierać.

Myślę że bardziej ożywi forum, bo tematy z fotkami są chętniej oglądane niż same teksty. Tak przynajmniej jest na forach zagranicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku miło Cię widzieć :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolwiek bedzie wierze ze pomysl wypali. Dojrzelismy do TOTM i na to bn Glownym Pasku menu pojawila sie kolejna zakladka. Patrzac z perspektywy czasu moze za jakis czas media zaczna to tym mowic jak wystawach psow i kotow. Wiec TOTM to nie tylko wyroznienie, ale propagowanie akwarystyki w koncu bedzie mialo pchniecie

jestem jak najbardziej "ZA" , niech ludziska zobacza ,ze w Polsce tez sa pasjonaci, ktorzy moga z sukcesami prowadzic prawdziwe akwaria rafowe , i to niewazne jaka jest jego pojemnosc, liczy sie zaangazowanie akwarysty i chec do dalszej nauki i rowniez pomocy innym na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, a że Polacy potrafią to każdy wie!

Też uważam że nie poprze głosowanie tylko szanowne jury (w składzie nie tylko z 3miasta) ;)

Pozdrawiam


250L SPS, ATI sunpower 6x39, Schuran 150, Tunze 6095 + 7092, 2xRW8, Jebao WP 25

Poprzedni zbiornik 130L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...225#entry375225

Obecnie 250L SPS/LPS http://nano-reef.pl/...097#entry416097

pppzm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa :) będzie też motywacja do robienia zdjęć no i może komentowania z większą uwagą. Nagrody rzeczowe raczej bym odpuścił.


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę ofiarować swoja pracę, serwer na stronę, o ile ma to być oddzielny projekt nie związany z forum (taki mój pomysł).

Obecny TOTM jest na silniku joomli i takie rozwiązanie oferuję.

Potrzeba by było kilka zdjęć do leyautu, jakieś logo (po koszulkach widziałem że mamy artystów) i możemy walczyć póki temat gorący.

Trzeba by było tylko ustalić co ma zawierać zgłoszenie, tak żeby można było się uczyć.


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Proponuję zrobienie kilku kategorii konkursu np.: nanorafa, mikrorafa, roślinny zbiornik morski, akwakultura, produkt DIY. Różne kategorie będą promowały różne obszary akwarystyki a nie tylko wygląd zbiornika. Powinno to wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności konkursu i dało by szansę na start zarówno tym bardzo zaawansowanym akwarystom jak i tym początkującym, tym z grubym portfelem i tym z cienką kasiorką,

Proponuję też wprowadzenie corocznych wyborów komisji sędziowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś się dzieje :) aż miło :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooh....kurcze....chyba będe musiał wreszcie szyby wyczyścić po południu ... :thumbup: :thumbup:


na razie 50 l żeby nie wypaść z obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.