Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zamowic pomnik ze skaly wlasnej roboty :ice:

Przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac. Szacun dla DIY


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejkę na przednią szybę na baniak. :D


Pozdrawiam

Robert "Hełmofon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursu to bardzo fajny pomysł.Moje propozycje - Nazwa w języku polskim ,w końcu to nasz kraj.Wybory co miesiąc , pozwoli to zaistnieć dużej grupie tych mniej wypasionych zbiorników i zwiększy zainteresowanie forumowiczów.Wygrany ma roczną karencję do kolejnego startu.Brak podziału na wielkość i typ czyli kategoria open.Przeglądając forum ,jest sporo fajnych małych zbiorników które moim zdaniem śmiało mogą walczyć z tymi większymi.Na moje oko po paru miesiącach trwania konkursu oklepią się pewne typy zbiorników i dojdzie do większej różnorodności w ocenach.Nagród bym nie przyznawał poza zdjęciem w kalendarzu.Głosować mógłby każdy forumowicz bez ograniczeń ,jeden głos miesięcznie.Głosowanie jawne ,przy danej propozycji lista tych co zagłosowali.Zlikwidowałoby to ewentualne podejrzenia i możliwość manipulacji oraz byłoby czytelne dla wszystkich.Uczestnik oprócz zdjęć (przykładowo 10sztuk) powinien opisać historię i działanie systemu.Pieczę i ewentualne spory rozstrzygają moderatorzy.Moje przemyślenia zostawiam pod ocenę.Pozdrawiam.


580 L.panel.FO i 73 L.sump.rafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co bedzie ten totem czy nie? bo nie wiem cz wyciagac kolory w akwa czy dać sobie na luz :coffee:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co bedzie ten totem czy nie? bo nie wiem cz wyciagac kolory w akwa czy dać sobie na luz :coffee:

PozdrT

Nie ma sensu żebyś się starał i tak już uzgodniliśmy że wygra moje nie istniejące akwarium :harhar:


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje układy u modków i wiesz mi już obiecali że najpóźniej do maja będzie TOTeM, nawet koperta już poszła :whistle:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierajmy w końcu tego TOTMa bo nie będę codziennie szyb czyścił heheeh . :harhar:

A tak na poważnie to mamy gotowy kalendarz z baniaczków które otrzymają tytuł .


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.