Skocz do zawartości
MaXPaC

Deltec.............

Rekomendowane odpowiedzi

Wieszasz to z tyłu aqwa, załacz se umum w wersji angielskiej to zobaczysz cały opis.

To spieni biostara na pył :)


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akcji nie ale widziałem inne produkty delteca i jak pisza przy małej obsadzie do 500litrów to tak jest. Am jak pisze 250 litrów (biostar) to licz na 200


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak Masz jakies zaufanie do BiostrFlotora i Chlopakow z AquaMedica, ale nie kompletne..!

Ja potrzebuje cos do ok.180l,wiec chyba wybiore BiostarFlotora,tylko mysle w jaki najprostszy i skuteczny sposovb zrobic przelew,juz mam pomysla wiec narysuje,przeskanuje i dam jutro na Forum,a co niech Ludziska ocenia czy to wypali a moze nie...........

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deltec mce600 jest znacznie wydajniejszy niz Biostarflotor. Poradzi on sobie latwo z 400l akwa. Jedyny problem to czyszczenie. Nie jest prosto wyciagnac pompke ze srodka opieniacza.

Jego moc podobna jest do aqua medic turboflotor 1000multi.

No i nie zabiera on duzo miejsca.Przeznaczony on jest dla awkarium bez sump. Jet tazw. hang on model, czyli unieszczasz go on bocznej lub tylnej sciance akwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaXPaC: w instrukcji do biostara jest narysowane co zrobić...wydaje mi sie, że nie ma co kobinować z montażem.

Pozdrawiam


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzialem instrukcje,wiem co zrobic z Biostar...,ale..lepiej chyba bedzie jak nie bedzie widac ani pompy ani pudelka w akwarium.

Tak wiec wspominany wczesniej prze ze mnie Projekt Panelu pzrenoze do Dzialu Technika.

Ocencie i powiedzcie cos o skutecznosci.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A butelki z preparatami Kenta ładnie, równiutko ustawione przodem do obiektywu:) Nie jestem pewien opisu oświetlenia. 4x39W T5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, chociaz ja non capisco Italiano :D ale chyba tak.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.