Skocz do zawartości
dzym

Aquael i jego genialne pomysły

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dziesiejszym utwierdziłem się, że firma pomysły ma - ale średnio trafione.

Ciekaw jestem co wymyślą do morskiego.

Link niestety na strone rosyjską.

http://vitawater.ru/shop/product_info.php?products_id=15700

Ale dla wytrwałych można pooglądać sobie ich dzieło na profilu na FB.

Pozdr,


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dziwisz? Jest Klient to jest i towar. Prawo popytu i podaży.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś już było jak zestaw czesio i spółka :) . Kierują sie gustem potencjalnego klienta czyli dziecka. Pracowałem w owej firmie i nie mam o niej pochlebnego zdania nawet PITu nie przysłali :( . Pod etykietą kryje się zaściankowość i tandeta tyle mam do powiedzenia.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Włodek ja sobie zdaję sprawę z popytu i podaży oraz tego, że do klienta trzeba trafić, ale pytanie czy tak ?

@ArT może i gustem klienta (dziecka), tylko że to nie dziecko 5-6 letnie płaci za zestaw :) [ nie wiem do jakiej grupy wiekowej trafia Hello-Kitty]


Było 340 litrów: http://nano-reef.pl/...042#entry344042

Obecnie (zdjęć na forum nie ma): 600 litrów słonej wody. Skała: 20kg, Piasek: 10kg albo i mniej. Korale i ryby: kolorowe; Światło: ATI 8x54W T5; Odpieniacz: Vertex Alpha 250; Obieg: RD6500; Cyrkulacja: ciągle za mała ale markowa :); Sól: Red Sea (niebieska) + Balling z Trace Elements od FM i węgiel ale to dla właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dzym płacą oczywiście rodzice. Pan(i) w ich firmowym sklepie wpycha ryb ile tylko wlezie bo i tak jak padną to przyjdą po wiece. Wymyślą że pewnie woda zła i sprzedadzą następny zestaw rybek plus chemię oczywiście firmową :) która jest nie potrzebna itd. Biznes jest biznes dlatego dzisiaj Banki a nie rządy ustalają politykę :) . Jak ktoś ma ochotę i czas to może obejrzeć http://www.youtube.com/watch?v=lvH2yQbc108


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linia ze skarbonką na monety, jest tez dla chłopców wersja piracka :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahhahaahah MOC :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

I wokoło tego było tyle szumu? To jest nowy Reefmax? :harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę nic w tym złego. Jak ktoś lubi różowe akwa to jego wybór.


Się robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę,że tacy jak my akwaryści nie kupią tego,ale nie macie pojęcia ilu jest ludzi nieświadomych prowadzenia akwarium.Dziennie chodzę do klientów i do dziś widzę akwaria gdzie światło jest włączone wieczorem na chwilę a przy okazji filtr bo po co jak woda jest czysta.Powiem Wam,mam to prawie codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pink Hello Kitty fish tank zamowiony :) gupikom to ryba w jakich barwach kopuluja a corcia bedzie zachwycona :D


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, od czegos trzeba zaczalc zeby potem posolic.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio będąc na zakupach widziałem akwarium o wymiarach okolo 10cm X 10cm X 10cm całe pomalowane brokatem i farba ale nie jestem pewien ze to tez byl aqua-el. Ale w nim "pływał" gurami który zajmował 3/4 miejsca , no zgroza.

Ciekawi mnie czy ludzie są już tak głupi i to kupują czy firmy to produkują żeby zrobić papke z mózgu w celu męczenia tych biednych ryb.

Więc pink hello kitty jeszcze ujdzie :D


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Ja się zgodzę z Inmarem ma rację dużo ludzi kupuje akwa a nie ma o nim zielonego pojęcia.

A tak poza tym śmiejecie się z aquaela a sami macie reefmaxy :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsi są ci co kupują szklaną kulę i bojownika


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskując po obrazkach z opakowań to to można rozumować, że w tych przystosowanych fachowych zestawach można hodować w baniaku (z powodzeniem), pieniądze, syrenkę oraz kota :clap:


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Ja myślę,że tacy jak my akwaryści nie kupią tego

A jak kupią to 5 letniej córeczce, do kompletu z koszulką i etui na telefon Hello Kitty.

Patrzcie jaki wypas :)

Na pewno bardzo trudno utrzymać odpowiednie parametry żeby to wszystko nie zarosło glonami :harhar:

To wyższa szkoła jazdy ;)

img_6401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

395943_353778431312471_137800802910236_1222834_1350956517_n.jpg

396179_353778464645801_137800802910236_1222835_1593623377_n.jpg

429564_353778501312464_137800802910236_1222836_1445586549_n.jpg

Moim zdaniem idiotyzm i herezja .. :wallbash:

już wiadomo czym Garden zaskoczy podczas kolejnego konkursu aranżacji akwarii :thumbsup: to będzie szok dla sędziów, a to miała być tajemnica :harhar:

PozdrT


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hello kitty...hmm kurcze nie znacie sie....gdzie to moge zamowic???? :thumbsup:


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli znowu Garden się wygadał, a miał dopiero to oznajmić w Milówce :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmem i herezją jest głoszenie, że tylko jedna droga jest słuszna i właściwa. Są gusta i guściki, mody, trendy i rozwiązania. W pokoju dziewczynki przyozdobionym lalkami, świecidełkami i wszystko w tonacji różowej takie akwarium będzie wyglądało bajecznie. Rolą dorosłych jest zadbanie, aby w akwarium znalazły się właściwe rybki - czy coś innego. Zadbanie by dziecko nauczyło się odpowiedzialności choćby za jedną rybkę w tym zbiorniku. W Japonii dwa lata temu był szał na gadżet elektroniczny - hodować można było np. rybkę którą trzeba pamiętać nakarmić - niby głupie, ale uczy obowiązku.

Więc młodzi rodzice kupujcie akwaria swoim pociechom takie, które się im podobają a nie Wam, gdyż nie są dla waszej przyjemności i nauki.



140l + 42l + 12l podmiana; obiegowa NJ4500; cyrkulacja JVP-101;

DSR

UAPS

Zalane 18-11-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że zwierzeta cierpią przez takie zachcianki,bo wiekszosc trafia potem do kibla :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.