Skocz do zawartości
Kraszan

Logo na samochód

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś będąc w Klubie Malawi Pan Krzysztof KAŹIMIERCZAK sprzedawał nakleiki klubu na samochód właśnie na aukcjach WOŚP. Dlaczego by tego nie zrobić u nas, a każdy też może sypnąć kasą według własnego uznania, ale dlaczego by tego nie łączyć wiecej kasy by się zebrało, a przy okazji zaistniejemy gdzieś tam :D no i oczywiście spotkać drugie auto z taką samą naklejką na drugim końcu polski BEZCENNE :clowning

Ps.

Projekty kolegi kiflu super !!! (tylko może nie w prostokącie)

Maciek RZĄDZISZ!! :D


...jeszcze tu wróce...

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ,pokolei pierwsze projekt moglo by sie troche wiecej forum zaanagazowac mysle ze znajda sie jacys graficy.

Moze jakis taki projekt iz: w sumie przyznam sie ze zapozyczone z k*ral.pl otoz kolo a w srodku zwierze dla przykladu niezle by wygladalo ,białe kolo a w nim wystajaca z tego kola czarna krewetka ,co myslicie, wiecie o co mi chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co wywarzac otwarte dzrwi przecie z taka akcja juz bylo i logo bylo zrobiene i kupe osób ma wlsnie takie na samochodach? http://www.nano-reef.pl/datas/users/333-focus.jpg szablon moge wysłac na priva a wykonanie ja robilem na alegro -pełno jest firm ktore robia takie naklejki pod zamowienie. ja mam tez w negatywie -2 wersje na ciemne i jasne samochody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bibik a masz takie gotowe do przyklejenia?chetnie kupie bo nie mam a podoba mi sie :clowning

(ładne to akwa,jak juz bede mial czym zrobic fotki to wkoncu pokaze)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze własnie strzeliłem sobie autko i przykleilem ale jak ci bym wyslał szablon to za pare groszy ci zrobia nalepke albo wtedy przlepiasz biale lub czarne elementy a tlo stanowi karoseria samochodu niezle to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jutro wyślewzorzec naklejka jest w formie prostokatu na ktorym naklejone sa somoprzylepne kontury biale lub czarne układajace sie w formie błazenka teak ze trzeba przemyslec mijesce naklejenia bo poprawki sa niemozliwe z wiadomych wzgledów[tak jak np naklejka rejestracyjna na szybe]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód by powtórzyć akcję wysyłki naklejek. Tak jak poprzednio wystarczy zaadresowana koperta zwrotna ze znaczkiem i odrobina cierpliwości bo nie zawsze mam możliwość zająć się tym od razu oraz informacja w jakim kolorze ma być nemek. W miarę możliwości postaram się sprostać wymaganiom choć podstawowymi wersjami jest kolor czarny, biały i srebrny.

Naklejki już kiedyś brały udział w aukcji WOŚP. Wystarczy przeczytać ten wątek (i być może zapytać kolegów z większym stażem) by dowiedzieć się czegoś więcej o plusach i minusach podobnych przedsięwzięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to zapraszam na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rs ale jaki projekt?

ja sam chetnie bym jezdzil z taka naklejka, nawet z adresem forum, czy reefshopu, a co mi tam!

jesli ktos na tym zarobi to dobrze! niech zarobi, chetnie pomoge moja astra :clowning nie przeszkadza mi to!

a mysleliscie o ramkach na tablice z napisem na zamowienie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby pojawila sie opcja wysylki na wyspy to i ja sie pisze :clowning


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja wysylki na wyspy musi sie pojawic:D


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

RS jak możesz to podeślij projekt.

Pzdr

Intryg


Borsuk nie żyje !!! :(

4669-2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja poproszę na 78yanke@gmail.com

Będzie okazja żeby sprawdzić czy ploter w pracy działa.

pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, chętnie zapłacę za naklejkę tylko w wersji białej


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ci co auta nie mają? Może by jakiś inny gadżet, torba na laptopa, siatka z ekologa;) czy cóś w tym guście?


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co auta nie mają mogą chodzić w koszulce albo sobie tatuaż strzelić z błaznem :)


240l (120x40x50)

2 x Tunze Nanostream 6045 - 9000 l/h + Koralia 1 - 1500 l/h + Koralia 2 - 2300 l/h + Obiegowa AM Ocean Runner 3500 - 3500 l/h = 14950 l/h

4 x 54W T5 (2x Arcadia Marine Blue + 2x Arcadia Marine White),odpieniacz TMC V2 1000, autodolewka Niveaumat SP3000

Sump 72l

30kg LR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tatuaż dziękuję, koszulki - owszem czytałam, ale o tej porze roku trzeba by ją chyba zakładać na sweter...Jednym słowem przydałaby się insza inszość:)A może kalendarze "firmowe" w sumie czemu nie cała oprawa promocyjna;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną sprawą dla bywalców zlotowych są koszulki z nickiem, no ale to najpierw musimy zaczą organizować zloty ogólnopolskie, co wbrew pozorom nie jest niemożliwe:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#227801 seb :

Fajną sprawą dla bywalców zlotowych są koszulki z nickiem, no ale to najpierw musimy zaczą organizować zloty ogólnopolskie, co wbrew pozorom nie jest niemożliwe:)

Pozdrawiam

seb

To co mam się tym zając zaraz coś zorganizuje :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba :) najpierw ogarniemy styczniowe spotkanko trójmiejskie, a potem można coś pomyśleć :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.