Skocz do zawartości
CNCRob

Forum na telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest mozliwosc wprowadzenia poprawek do wersji na telefony? Teraz podczas przeglądania forum widać jedynie nick użytkownika i treść postu. Nie widać danych z avatara ani sygnaturki co czasami utrudnia życie podczas ogłoszeń lub tematów regionalnych albo nie widać kto jaki ma zbiornik podczas rozmów lub pomocy.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tej aplikacji na AppStore natomiast tu na forum jest na dole odnośnik do aplikacji na iPhone, ale nie działa. Wyskakuje błąd po nacisnieciu pobrania: Your request could not be completed.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu jest ten odnośnik? Za cholerę nie mogę go znaleźć :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt IPB w postach wyświetla tylko nick i datę/czas postu? Jeśli tą app masz na myśli CNCRob.

Ale czy "to forum" może zmienić to jak działa aplikacja Invision Power Services, Inc.?

edit: przeglądając forum z kompa tego nie widać, ale już odpalając forum z przeglądarki na iPhone jest link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum bezpośrednio z przeglądarki w telefonie bez użycia żadnych aplikacji. Wpisany mam ten adres: http://nano-reef.pl/index

Otwiera mi stronę w wersji uproszczonej na telefony, pewnie samo wykrywa z czego się łącze.

Przycisk do aplikacji na iPhone mam na dole strony.

Roon7 tak pokazuje to o czym piszesz, tylko dziwi mnie, ze nie używam żadnych innych aplikacji a jedynie przeglądarkę. Inne strony wyświetla mi normalnie jak na kompie, jedynie to forum jako uproszczone.


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Z wieloma stronami tak jest, z Onetem na przykład. Na dole się klika "pełna wersja strony" i po bólu.

Tapatalk jest w AppStore, ale nie oferuje wszystkich funkcji pełnej wersji forum w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gapa ze mnie. Czytałem na dole wszystko ale moje oczy pominely napis pełnej wersji strony :) problem rozwiązany można zamknąć. Dzięki :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.