Skocz do zawartości
Kraszan

O nabijaniu postów...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio było tu głośno o użytkowniku bodajże Adrianie... Wszyscy się popsz(rz?)tykali i zaczeli wyrzucać sobie że durnymi wypowiedziami nabijają licznik awansując niby w hierarchii :-)

Otóż wszedłem dzisiaj na pewne forum, konkretnie na http://forum.vwgolf.pl

i tam jest fajny system: obok nicka i ilości napisanych postów jest też opcja "pomógł".

Sam zadałem pytanie nt mojego golfa i gdy czytałem odpowiedz miałem do wyboru opcję: pomógł - zaznacz jezeli odpowiedz tego uztykownika pomogla Ci w rozwiązaniu problemu".

Jezeli ktoś zadaje pytanie techniczne, albo ma problem ze zdrowiem podopiecznych lub chemią w baniaku, a w odpowiedzi dostaje wskazówkę która mu pomogła, to warto wrócić do tego posta i dać punkt owemu "podpowiadaczowi". I taki punkt jest wart 1000 razy wiecej niz bicie piany przez niektórych produkujących masowo posty w off-topicu.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w pełni popieram taki pomysł.

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan, napisz o tym do Przemka.

Przedstaw sytuacje, napisz o tych "wojnach" na forum - bo byc moze Przemek wszystkiego nie sledzi.

Zasugeruj rozwiazanie - Przemek jest adminem i jest najbardziej wladny cos z tym zrobic.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za , bo po co w oczy pokolei wszystkich zgadz :) ? tym ze jeden ma 5 postow a drugi tysiac czy dwa , przeciez to az sie serce i gul z zazdorsci (?) telepie, musowo cos z tym zrobic ! pomyslala sobie swiezo upieczona plotka i w ten oto sposob zostaniemy wszyscy plotkami :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie myle ale dla mnie to nie jest dobry pomysl.

Wyobrazcie sobie sytuacje kiedy taka funkcja jest dostepna to polowa postow w topicu bedzie nagabywanie do klikniecia w button "Pomogl" tekstami typu "przeciez ci pomoglem", "jak nie klikniesz w button to juz ci nic nie napisze" itp

przerabialem to juz i wiem ze to nie zda egzaminu. Mozna jeszcze oficjalnie zabronic nagabywania i dreczenia zwiazanego z klikiem w button. Wtedy przejdze to na PW i kto to skontroluje ??


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest Marius .. narazie w oczy dzga ilosc postow , pozniej bedzie jeszze gorsza wojna ..aha ten pomogl , ten nie ,a to ch.... a ten to spoko gosciu ..na gadu bedzie temat ..pomogl ci cos ten ..taki czy taki ? itd...

Wysuwam propozycje zresetowania mi licznika na " 00000 " i temat zakonczony juz was w oczy nie bedzie razilo , a mnie i tak kalafior ile mi tam przy nicku *stoi" postow :) heh dziecinada .

Przemku prosze zresetuj mi licznik jak mozesz :)thx, bo temat sie ciagnie juz od tygodni , ludzi w oczy jak widac wszysko pali , a to ze "maja" brud za paznokciami tego nie widza :)

A najlepiej jeszcez wez prosze usun "redaktor" i bede mia swiety spokoj :) ja tylko zawsze bylem i jestem soba wiec mi to i tak dyndasior :) tak zrob prosze .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
andrniew :

Myślę że licznik postów powinien pozostać, ponieważ świadczy o aktywności danego forumowicza

Bez urazy ale to jest totalna bzdura. AP tez byl aktywny ?

@Swirlej2 nie zazdroszcze ci wcale Twoich postow zle mnie odebrales, chodzil mi tylko o to ze nie znasz magicznego linku "Edytuj" i piszesz posty za postami co wprowadza w zamieszanie ludzi ktorzy to czytaja.


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a to mnie rozsmieszyles :) popatrz na siebie jak sypales postami z rekawa przed chwilka w topicu ,hihi a mozna bylo napisac 1:D:yes

zreszta nie przyszedlem sie tutaj z wami uzerac , wracam na swoje awaryjne bo mnie zaczynacie wku....

Po zatym to Cie Marius nie poznaje , byles taki fajny koleszka do puki nie pokazales swojego kawalka stronki i nie obrosles w rozki :] proponuje zabronienie pokazywania swoich HP na tym forum :) skasowanie licznikow itd....poniewaz ludziom sodowa odbija :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swirlej2 przeciez ja TYLKO napisalem tak w Twoich topicach i liczylem ze zaskoczysz o co mi chodzilo. Czy widziales zebym w swoich topicach tak sie wypowadal ?


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przekomazanie do niczego dobrego nie prowadzi , wiec zycze milego dnia wsyzstkim :)

pochwalony :)

Ps; A tak sie dobrze zapowiadalo , mialem wam jeszcze tyle do pokazania ciekawych rzeczy :)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swirlej2 :

przekomazanie do niczego dobrego nie prowadzi

Racja....

Swirlej2 zrob swoja strone i tam pokazuj co chcesz bez zadnych ograniczen :)


-------------------------------------------------------

160 x 70 x 70 (800l)optiwhite, sump 200l, BK 250 intern, ATON 2x250 Watt (E40) + 4x54 W T5, pompa zwrotna red dragon 6500, cyrkulacja 2 x 6100 tunze + multikontroler, FR509, Profilux, pompki grotecha - balling i ZEOvit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem AP więc licznika nie powinno być w OGÓLE bo i po co ktoś nie jest aktywny ale w 10 lat napisał 10000 na ten przykład a ktoś dopiero coo eiś zalogował i ma 200 tak? w tej sytuacji ten pierwszy ma tylko dłuższy staż na foru i tyle w ogóle WYWALNY LICZNIK!!!! on o niczym nie świadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy przypadkiem Swirlej2 i Adi to nie ta sama osoba??

Mozna ocipieć czytając wypociny co poniektórych.

Pozdrawiam

Artur


150x50x50, OR3500, OR2500,Marea3200 45kG LR, xenia, sacro, cladiella, euphylia, diadema, kraby x8, ?limaki x 10, nemo x 3 + ukwiał i żółtek :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że od pewnego czasu temat ilości postów przypomina PO-PIS-owe negocjacje koalicyjne.

Niepotrzebnie łączone są dwie sprawy w jedną dyskusję:

mianowicie nabijanie postów oraz ważniejsze błędne doradzanie niedoświadczonych forumowiczów.

IMHO ilość postów to nagroda za zaangażowanie (nieważne w jakiej formie-czasem potrzebne są również luźne tematy), świadczy o tym, że dana osoba chce pomagać innym, natomiast jeśli jego rady są funta kłaków warte, to po to są pozostałe osoby, żeby to naprawić.

W końcu trzeba taką zbłądzoną duszyczkę nawrócić-to jest rola tego forum-dzielić sie doświadczeniami i pomagać innym.

Całe to pisanie o nabijaniu postów tylko pogarsza atmosfere.

Tak naprawde dla mnie jako nowicjusza nie jest ważne kto mi pomaga liczy sie sam fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mu dojść do 50 dziś :) a za 51 na targowisku dostanie urlop plus cofnę mu licznik ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście kotleta odgrzali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście kotleta odgrzali :)

Ale na temat :)

No , kolega Uciu zrobił w 2 godziny 33 posty :p i już smaruje ogłoszenie w sprzedam sprzęt :p

Ale zaraz się zdziwi :p hehehehe


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smaruje, bo się zawziął i dobił do pięćdziesiątki:-)))))

Choroba, sam mam czasami serie po kilka postów w kilkanaście minut.

Rafał, nie banuj tylko:-)

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.