Skocz do zawartości
sledzik-wawa

PILNIE POSZUKUJEMY KONTAKTÓW W ARABII!

Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuje może ktoś ma kontakt do osób w Arabii lub Egipcie najlepiej z łodziami:

"Tutaj rodzina Janka Potrzebujemy waszej pomocy ! Czy ktoś ma jakiś kontakt w Arabii Saudyjskiej aby udzielił nam jakiejś pomocy w poszukiwaniach Janka, ponieważ są problemy z koordynacją polskiego SAR`u z SAR`em saudyjskim. Janka wciąż nie znaleziono, w mediach są sprzeczne informacje. Tel : 606264466 Rodzina i znajomi"

Człowiek jest od 48h w wodzie morza czerwonego i wzywa pomocy Przez system COSPAS-SARSAT !!

Szczegóły tvn24.pl

http://masterkiteboarding.com/index/index2.php

http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=43851


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500L OptiW.12mm +sump112L

Odpieniacz BubbleKing mini200.Pompa obegowa New Jet 4500L/h , cyrkulacja 2xTunze6095 + multicontroler7096+JEBAO RW15 .oswietlenie Giesemann Infinity 2x250W+4xT5 ok 35kg skaly + 20kg Livesand+ Sera Siporax 3l.Automatyczna doleweka i inne duperele + TM Bio NP Pellets sie kreca.Reaktor Wapnia ala Dastaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest "kozak":) mimo ogółu niechęci społeczeństwa telewizyjnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest "kozak":) mimo ogółu niechęci społeczeństwa telewizyjnego

I to jaki :unworthy: :unworthy: z chęcią też wykonał bym taki numer pomijając poszukiwania.

Tylko ja na desce ( czytaj windsurfing )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez mózg a nie kozak i totalna ściema, kto by mu potwierdził że przepłyną taką odległość na desce z latawce..??

Takich rzeczy nie robi się bez asysty, lekarzy i ratowników medycznych... Dla mnie to jest niemota która nie potrafiła okiełznać wiatru i latawca.

Dwa lata temu w Jastarni kit-surfera poderwała do góry i zniosło nad ląd. Kilkaset metrów od brzegu runą na ziemię. Zmarł na miejscu. Wtedy tez chodziły ploty że chciał przeskoczyć półwysep Helski na stronę otwartego morza z zatoki.

Edytowane przez seb (wyświetl historię edycji)

ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan

Weź przestań. Powinni robić testy IQ przed wydaniem paszportu. Gdzie nie pojadą to wiocha i głupota jedzie z nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawiak; kapitan; Pierwsze pytanie któryś z Was pływa na kitach lub na windsurfingu ??

Tak nawiasem mówiąc to można by skrytykować samego Leonida Teligę lub Krzysztofa Baranowskiego którzy samotnie opłynęli świat, bez zbędnej asekuracji ( śmigłowce, motorówki i inne ) ten pierwszy zrobił to w 1969 na s/y Opty. A drugi w 1973 na s/y Polonez

Aleksander Doba opłynął samotnie Atlantyk w kajaku !!!!!!!!!!!!

Czyli według Waszej opinii można by ich nazwać bez mózgami. Ja ze swojej strony to ich mogę podziwiać, i zazdrościć wielkiej przygody :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Gapienie się w akwarium to nie wszystko co dla nie których.

Po prostu coś poszło nie tak, jednym słowem mówiąc powinęła mu się noga.

Aleeeee jak by mu się udało, nooooooo to bohater narodowy. Taka nasza mentalność Polaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo robić co chce w sposób jaki chce i każdy ma prawo do własnej opinii ... ale zastanów się co można powiedzieć o Tobie bo może z ciebie nie taki "kozak" żebyś mógł kogokolwiek w taki sposób oceniać i jechać po człowieku z góry na dół ... a człowieka nie znasz i nie widziałeś nawet na oczy ... zresztą gość znalazł się w takiej a nie innej sytuacji i ktoś pisze bo szuka pomocy bo się martwi a w odpowiedzi coś takiego. :vava: ... jeszcze za to plusy dają masakra :X


900 l (180x85x60) + 250 l sump, cyrkulacja Jebao WP-60 + Jebao RW-15 + 2 x Tunze 6105 + Tunze 6215, RedSkim 250, obieg Laguna 7600, 60 kg LR,8x80W T5+LED, Aquacare Calcium Reactor 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi w życiu to na co wystarcza mu odwagi. Każdy podąża własną drogą. Nie znam faceta, więc nie oceniam. Bezmózgi człowiek to jednak chyba nie jest, skoro miał aparaturę do nadania sygnału SOS. Ludzie są różni i mają odmienną potrzebę przeżycia swojego krótkiego życia. Głupota... hmmm chyba jest niemierzalna :) Widziałem w tv żonę tego śmiałka, która powiedziała "niezle nam stracha narobił, ale wiem, że on nie odpuści".


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja te wszystkie pasje rozumiem, i jezeli pan nie mial wizy i odpowiedniego ubezpieczenia a ma kase na zaplacenie rachunkow za akcje ratownicza, na jaka narazil "dosyc bogate" kraje, do tego byl zdecydowany narazac swoje zycie, to chyba jego sprawa. Proszenie o jakakolwiek lodke ratownicza, uwazam za przedwczesne i nie podparte argumentami. Kazdy ma prawo do decydowaniu o jego zyciu. Fajnie jest, gdy wczesniej ustali to z rodzna. Kozakow nikt nie docenia. :rambo: Przynajmniej gosciu stal sie slawny, choc pol swiata sie z niego wymiewa.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.