Skocz do zawartości
seb

III Letni Zlot Morszczaków na Kaszubach

Rekomendowane odpowiedzi

W kazdym razie, Tobie Seb naleza sie duze podziekowania. Naprawde ladnie integrujesz nasze male spoleczenstwo. Po tych zlotach poznaje sie mase fajowych ludzi, z ktorymi latwiej jest w tym naszym "bezosobowym" internetowym swiecie rozmawiac. Naprawde dziekuje Ci.

Pozdrawiam i zycze sobie, zebys dalej trzymal te klase. :unworthy:

Gruß

Staszek,ja tam dla Ciebie jadę bo resztę już chyba znam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, ciesze sie, bedziemy sie razem integrowac. Poza tym, jak widze, czeka Cie chrzest, ale nie martw sie, wszyscy sie posmiejemy :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega chrzest pierwszaków?:):harhar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AnT

A na czym polega chrzest pierwszaków?:):harhar:

bardzo fajna sprawa :thumbsup:

polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz popros Seba, zeby Cie oszczedzil. Nie ma zartow. :ouch::w00t::nuke:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdrosc mnie zjada jak sobie mysle o tym waszym zjezdzie.....

za daleko mam, 5tysi km

:thumbdown:


Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-----To juz popros Seba, zeby Cie oszczedzil. Nie ma zartow. :ouch::w00t::nuke:

Pytanie tylko, czy Seb zna słowo "litość" ? :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"litosc", tego po Sebie nie mozemy oczekiwac, ale zeby Piotrkowi nie bylo smutno...

gdyby tak zorganizowal kiedys zlot na wyspach w okolicach jesieni, to przeciez go nawiedzimy i pocieszymy :smoke:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, bez przesady, nasze towarzystwo samo się integruje, wystarczy tylko dać mu ku temu okazję i nie przeszkadzac w trakcie :) Najfajniejsze jest to że jesteście wszyscy kompletnie nieupierdliwymi zlotowiczami, wszystko załatwiacie sami, nie macie pretensji że w kiblu woda ciurka, albo czajnik nie grzeje, więc organizator nie ma za bardzo nic do roboty i może sie integrować do woli, a możecie mi wierzyć że on to lubi :thumbsup:


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady, choć mój synek wyjątkowo szybko się rozwija,to w chwili wypadu będzie miał tylko 8 miesięcy i to za mało na taką wyprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Milówce były dzieciaki kilkumiesięczne.Słucham czasem wypowiedzi,że ma małe dziecko i nie może,ale to mi się wydaje,że rodzice tych dzieciaków czują się już dziatkami i nie mogą.Moi rodzice prawie pół wieku temu zwiedzali Polskę i jakoś dzieci im nie przeszkadzały i nawet wszystkie przeżyły a teraz każdy ma auto i wymyśla problemy :whistle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę i wydaje mi się ,że latem taka wyprawa by mu niezaszkodziła... Już teraz daje znać ,że woli mieć fotel skierowany w stronę akwarium niż telewizora, więc trzeba go od małego w środowisko morszczaków wprowadzić... Nie wiem czy nie bedzie marudził tyle czasu w aucie... Mi dziewczyna twierdzi że jest za mały na taką wyprawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę i wydaje mi się ,że latem taka wyprawa by mu niezaszkodziła... Już teraz daje znać ,że woli mieć fotel skierowany w stronę akwarium niż telewizora, więc trzeba go od małego w środowisko morszczaków wprowadzić... Nie wiem czy nie bedzie marudził tyle czasu w aucie... Mi dziewczyna twierdzi że jest za mały na taką wyprawę...

Witam.

Ja z moim synkem pojechałem w pierwszą podróż 230 km kiedy miał 3 miesiące. Ważne jest aby tak ułożyć plan podróży, żeby zatrzymać się co ok 1,5 godziny (jedzenie odpoczynek) dla małego dziecka nie jest wskazane zbyt długie przebywanie w foteliku, ale dla 8 miesięcznego dziecka nie powinno być problemów grutn żeby pojechać w czasie drzemki.

Dziecko trzeba jak najszybciej przyzwyczajać do podróży mniej problemów w przyszłości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ptysiaki, ostatnie korekty i zamykajmy listę bo jest kilka tematów do ogarnięcia.

Przy okazji dziekuję " na razie anonimowym kolegom" za oferty pomocy przy identyfikatorach :thumbup:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac!!!!!!!!!

Jakas pogoda tym razem bedzie!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby była pogoda to trza zapłacić :)

32 1020 1462 0000 7102 0166 6379

Usługi turystyczne Zbigniew Galiński

ul. Maciaszka 145

85-366 Bydgoszcz

musimy uzbierać w sumie 1650zł zaliczki, więc tak jak w zeszłym roku, jak kazdy pośle 50 zł to będzie git :) W tytule przelewu wpiszcie "Zlot Akwarystów", potwierdzenia przelewów proszę wydrukować i zabrać ze soba na miejsce. Mamy zaklepane 50 miejsc, do domków dobierał Was nie będę, sami się podobierajcie, czy teraz na priv, czy telefonicznie, czy na miejscu. Machina ruszyła :) Kto będzie we czwartek?

Telefon jakby co do nich to (58) 686 12 15


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz kaska leci :thumbsup: Panowie reaktywujemy skład domku numer 2 ? :playing:thumbup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę w czwartek

I ja :welcome:


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja , no i domek numer 2 mi jak najbardziej pasi.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bedziemy w czwartek. :thumbup:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie przeciwwskazań to moja ekipa z pociągu może spać w jednym domku.Nie wiem ilu osobowe są domki i ilu nas pociągiem z Katowic jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian a powiedz mi które domki klepałeś ? te co w tamtym roku ?

Słuchajcie, umawiamy się że lista uczestników zamknięta zostaje 30 maja. Bo muszę identyfikatory obgonić, a nie chcę żeby było jak w tamtym roku - seb i Konrad pamiętają :whistle:

Także po 30 maja jak ktoś się zapisze.... no to oczywiście welcome ale będzie goły latał :p


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.