Skocz do zawartości
grzegorz-b

Spotkanie Cykliczne Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prowadzimy od trzech tygodni dyskusję, na temat cyklicznych "pijackich" - jak zwał tak zwał, spotkań w regionie bielskim. Do tej pory wyłoniła nam się lista 9-ciu uczestników chętnych na spotkanie w bielsku. Spotkanie ma się odbyć w dniach 13-15 maja na Koziej Górce, w Bielsku-Białej. Wszystkich zainteresowanych proszę o dyskusję, do dnia dzisiejszego lista morszczaków chętnych na spotkanie wygląda tak:

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd+ Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + dzieci

6. kiflu

7. michalko37 + Justyna + dziecko

8. Inmar + Inga + mały Bartek

9. mintaje sztuk 2

Ilość miejsc ze względu na rodzaj obiektu bardzo ograniczona :waving,ale jak to mówią "małe jest piękne"

Pozdrawiam

Grzegorz


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że coś się ruszy!

Grzesiu, do skałkarium trzeba wprowadzić jakąś sofę, lodówkę macie, także nie widze problemu, ażebyśmy cyklicznie spotykali się małą grupą u Was na Jutrzenki :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zapraszamy, wczoraj odwiedził nas Wolf, przyniósł szczepeczki :D, nie mogliśmy się nagadać na temat naszych podopiecznych.

Miło jest spędzić czas z przyjaciółmi na rozmowach o naszej pasji i wymienić się wiedzą. Dlatego mam nadzieję, że takie cykliczne spotkania wejdą nam w krew, oczywiście nie mając na myśli tylko "%" :clowning


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu. słyszałam, że ustalona data Ci nie zbyt pasuje, więc może tydzień później? tj. 13,14,15.05.2011? :D mi osobiście odpowiada każdy termin, także czekam na propozycje :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest możliwość 13-15, i reszta się zgodzi to jak najbardziej byłby to dla mnie dogodniejszy termin, jednak jeśli ustalicie tak jak to było wcześniej planowane 6-8, to ja się dostosuje. Jak pisałem wcześniej zostanie piątek i sobota.


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu z ta sofa lizard ma racje przydała by sie jak ci to ostatnio powiedziałam kozetka by się odprężać w skalkarium

jezu normalnie jak w przedszkolu każdy błąd się czepiają śmiechu warte normalnie naprawdę nudzi się tym moderatorom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj elvis, w skałkarium się nie odpręża tylko dyskutuje na tematy akwarystyczne :clowning


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328391 elvis80 :

Grzegorzu z ta sofa lizard ma racje przydała by sie jak ci to ostatnio powiedziałam kozetka by się odprężać w skalkarium

jezu normalnie jak w przedszkolu każdy błąd się czepiają śmiechu warte normalnie naprawdę nudzi się tym moderatorom

bez złośliwości: albo respektujesz warunki forum, albo przynajmniej nie uzewnętrzniasz w taki sposób swej dezaprobaty wobec mrówczej pracy modów. I nie mówię tego ze złośliwości, ale w trosce o Ciebie :clowning


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#328391 elvis80 :

jezu normalnie jak w przedszkolu każdy błąd się czepiają śmiechu warte normalnie naprawdę nudzi się tym moderatorom

Gdybyśmy nie poprawiali błędów, wtedy mogłabyś narzekać, ale tak... :clowning


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Z przyczyn techniczno-logistycznych nie będę się mógł niestety z Wami spotkać,ale życzę Wam udanej zabawy no i wypicie moje zdrowie:tongues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazuje się że ja również nie będe mógł sie pojawić . Życzę udanego wypoczynku .


3967620a16878ca2.jpg

60x60x50+sump 57l ,30 kg LR , 10 kg LS, LED Hydra 52 hd+ 2xT5 , jebao cp 25, Deltec 1351 , New Jet 3000 Nowa bańka

Stara bańka - nie istnieje

http://nano-reef.pl/topic/82915-akwarium-4000-l-w-pracy/page__st__20#entry888530

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście podoba się to sprawdzanie pisowni przez moderatorów, bo przynajmniej jest motywacja, żeby się zastanowić co i jak napisać, żeby Nasza wypowiedź miała sens ;p bo w sumie jak to wygląda jak dorosłe osoby robią takie byki ;d WSTYD ;p a wracając do sprawy spotkania. nic się Crab nie bój! na pewno wypijemy za Twoje zdrowie wspominając Cytrynówkę ;p

skoro michalko37 nie może, więc lista wygląda następująco:

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd+ Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + dzieci

6. kiflu

7. Inmar + Inga + mały Bartek

8. mintaje sztuk 2

co do terminu to ustalamy 13-15 maj.

prawdopodobnie trzeba będzie zapłacić jakąś zaliczkę, więc jak się czegoś dowiem, to Was poinformuję. żeby już wszystko było jasne, to o jedzenie i alkohol każdy martwi się sam. płacimy wspólnie tylko za nocleg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie ta Kozia to Sara ustal dowóz do i z góry jak będziesz zamawiać nocleg.Powinni się zgodzić bo za bardzo nie mają tam klientów a tu się trafi grupa zorganizowana więc trochę zarobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że wy tu ładnie pitu pitu a o mnie zapomnieliście!!!! no ładnie:bow


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja to chyba zlot w milówce trochę przespałem :clowning, Sara ? ja Ciebie nie znam ?? :D

Co do miejsca to mi wszytko jedno byle by ładnie było :D

Termin 13 - 15 maj jak najbardziej mi odpowiada, mam nadzieje że nic do tego czasu ważnego nie wypadnie.

Myślę że będzie to fajny zlot w okrojonym składzie, a co za tym idzie, może w końcu pogadamy o solance :)


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tak przesypiam, to mi głowa na drugi dzień pęka :clowning


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd + Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + 2dzieci

6. kiflu

7. Inmar + Inga + mały Bartek

8. mintaje sztuk 2

9. leoni + Besia + 2dzieci

15 dorosłych i 5 dzieci ;p jeszcze ktoś? :D wybacz leoni, ale taką listę znalazłam :) już ją poprawiłam :D

inmar, o dowóz się nie martw, bo na pewno jakoś to będzie :D jak będę dzwonić, to od razu zapytam :clowning

kiflu, widocznie za bardzo opowiadałeś o solance :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustal wszystko,podaj numer konta do wpłat zaliczek i zberajmy od razu bo potem połowa wymięknie albo miejsca nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopisz leoni+Besia+2dzieci:), skoro tyle wujków chętnych mamy :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy trzeba zgłaszać akces?:)

Może by tak zapoczątkować jakieś "jedno-wieczorowe spotkania piwowe" dla naszych podbeskidzkich morszczaków?

Jacyś chętni na niedzielne PIFFko?:)

(proszę o nie korygowanie moich błędów przez moderatorów gdyż jak można się domyśleć błędy zostały poczynione umyślnie*)

skoro umyślnie, to oczywiście korygowania nie będzie.

ale wtedy warto używać cudzysłów.

:)

np. "PIFFko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, dobre piwko nie jest złe :) tylko gdzie?


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może być wszędzie;) Proponuje takie cykliczne spotkania np. w Magnum:) ale tu jestem elastyczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.