Skocz do zawartości
grzegorz-b

Spotkanie Cykliczne Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

co do Koziej Górki. termin to 13-15 maj 2011. jeśli chodzi o zaliczkę to Pani powiedziała, że najlepiej od razu całość, czyli po 30 zł od osoby za noc. biorąc pod uwagę, że spędzimy tam dwie noce (piątek-sobota, sobota-niedziela) więc całkowity koszt od osoby wynosi 60 zł. co do dzieci nic się nie dowiedziałam, bo ta Pani jakaś taka mało inteligentna :clowning co do transportu, to mam tam zadzwonić dzisiaj koło 12, 13, bo wtedy już będzie osoba która się tym zajmuje... może ten ktoś będzie się bardziej orientował :(

no i rzeczywiście, jakoś ten Pan wiedział o co chodzi :)

13-15 maja 2011

ostateczna lista:

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd + Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + 2dzieci

6. kiflu

7. Inmar + Inga + mały Bartek

8. mintaje sztuk 2

9. leoni + Besia + 2dzieci

15 dorosłych i 5 dzieci.

dorosły 60 zł, dziecko 24 zł za pobyt (dwie noce). jedzenie we własnym zakresie. Transport na górę wynosi 10 zł od osoby. jeżeli chodzi o przesłanie pieniędzy, to proponuję, żeby zebrała je jedna osoba i później przesłała im całość. jeśli nikt nie ma nic przeciwko to mogę się tym zająć, z racji, że staram się to jakoś zorganizować/ogarnąć ;p jeśli chcielibyście się dodatkowo czegoś dowiedzieć, to podaję numer na Kozią Górkę: 33 816 23 70. :) mam nadzieje, że wszystkie informacje zamieściłam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saro nie wiem czy zauważyłaś moje pytanie więc pozwolę je sobie powtórzyć....

Do kiedy można najpóźniej zgłaszać chęć wzięcia udziału w tym "Mini-zlocie"?:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym wpadł... ale nie wiem czy dam rade z czasem bo ostatnio zapracowany jestem... a są jeszcze miejsca?do kiedy trzeba dać znać?


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no najlepiej to już. bo muszę się właścicielowi określić co i jak :clowning za chwile może nie być miejsc :( więc jak? dopisywać? i tylko Ciebie, czy bierzesz kogoś? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331407 b10 :

Też chętnie bym wpadł... ale nie wiem czy dam rade z czasem bo ostatnio zapracowany jestem... a są jeszcze miejsca?do kiedy trzeba dać znać?

W razie czego zawsze możesz przyjechać na jeden dzień.W tamtym roku Sienki tak zrobił i chyba jeszcze ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#331479 inmar :
#331407 b10 :

Też chętnie bym wpadł... ale nie wiem czy dam rade z czasem bo ostatnio zapracowany jestem... a są jeszcze miejsca?do kiedy trzeba dać znać?

W razie czego zawsze możesz przyjechać na jeden dzień.W tamtym roku Sienki tak zrobił i chyba jeszcze ktoś.

No właśnie tak myślę, lepszy jeden dzień niż żaden.... jeszcze z żoną obgadam sprawę i zapiszę się u Sary:strutin


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie dopisuję do listy :waving im więcej Nas będzie tym lepiej :waving dzisiaj wieczorem postaram się umieścić nowe informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję że moja osoba na tym zlocie zostanie zaje.... Super przyjęta a więc i ja za namową Gardena wesprę przemysł alkoholowy :)

Tofik wyraża chęć! :waving No to teraz trzeba jeszcze nakłonić adamusa :waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#332407 Tofik :

czuję że moja osoba na tym zlocie zostanie zaje.... Super przyjęta a więc i ja za namową Gardena wesprę przemysł alkoholowy :)

Tofik wyraża chęć! :waving No to teraz trzeba jeszcze nakłonić adamusa :waving

No tak,teraz to już komplet będzie.Czy my się tam wszyscy zmieścimy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym, a z Warszawy by ktoś był co by mógł mnie zabrać? :waving

Aha, a nie możemy tego zlotu zrobić gdzieś w okolicach Wawy? Żeby każdy miał bliżej? :waving

Upominam- nie pisz posta pod postem, edytuj.

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe moze kiedy zrobimy w jakims Otwocku do ktorego mam sentyment i do Kasztelana :waving

No ale to juz temat na inna rozmowe, takze Tofik przybywaj! Oby wiecej entuzjastow co by sie obecnym z listy chcialo jechac!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd + Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + 2dzieci

6. kiflu

7. Inmar + Inga + mały Bartek

8. mintaje sztuk 2

9. leoni + Besia + 2dzieci

10. Tofik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tofik o plan to ty się nie martw, przyjedź a zobaczysz


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponieważ ja mam mały zamęt na uczelni, Grzesiu za moją namową zgodził się "przejąć pałeczkę" :p także pieniążki wysyłamy na konto Grzesia :mooning przepraszam za zamieszanie :whip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jak już Sara pisała, zajmę się zbiórką pieniędzy na zlot, oraz wspólnie organizacją zakwaterowania. Przez weekend wystawie numer konta do wpłat. Niestety mam zbyt mało czasu, żeby nawet coś sensownego napisać na temat zlotu.

Pozdrawiam

Grzegorz


350L., Hyperion R2+, sump 170 L., Deltec.

IMG_20180226_192721.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak sprawa jest daleko posunięta??, dzieje się coś grzesiu w tej kwestii??


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo,tu Ziemia do Zlotowiczów,czy jeszcze ktoś jest chętny z listy ?

1. Grzegorz-b

2. LiZaRd + Sara

3. luft + Anastazja

4. Mr_Garden

5. Anna + Maciej + 2dzieci

6. kiflu

7. Inmar + Inga + mały Bartek

8. mintaje sztuk 2

9. leoni + Besia + 2dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bije sie w pierś i musze powiedzieć, że ja rezygnuję z Anastazją z powodu mojego wyjazdu (Bolonia). Jeśli ktoś z mojej strony poniósł jakieś straty z tytułu rezerwacji to prosze do mnie pisać na PW.

Dodam, że trochę brakło tutaj dyspozycyjnej czasowo osoby do tej imprezy, która w odpowiednim momencie by tupnęła, budziła przypominająco, że jest wyjazd, , że wszystko gotowe organizacyjnie, że się wpisalismy i że ten plan żyje... Życzę Wam dobrej zabawy i mam nadzieję, że spotkamy się przy kolejnej okazji. Pozdrawiam!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już sobie odpuściłem bo raczej z tego nic nie będzie!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.