Skocz do zawartości
grzegorz-b

Spotkanie Cykliczne Bielsko-Biała

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dieter25

Wiesz szczerze to jakoś mnie osobiscie nie interesuje dostawa w skrzydlicy bo i tak w erybie kupuję..Bardziej chodzi o spotkanie przy browarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za spotkaniem w skrzydlicy,wiem z pewnych doniesień że szykują kilka ciekawych atrakcji,a poza tym niema jak

dobry browar i przy okazji ciekawe zakupy PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest umówić się na piwko poza skrzydlica, ale po euro . spotkanie w skrzydlicy było fajne lecz miało jedną wadę że ludzie się po rozwodzie po sklepie . wyglądało to zupełnie inaczej niż poprzednio . gdzie siedzieliśmy jednej grupie i śmialiśmy się w tych samych rzeczy .

no i deski nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Właśnie Paweł trafiłeś w sedno sprawy dlatego nie jestem za spotkaniem w skrzydlicy.Powinnismy raz zrobić w skrzydlicy a raz w karczmie haha,bo przecierz skrzydlica jest otwarta 6 dni w tygodniu wieć nie trzeba organizować spotkania żeby coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Owszem planujemy w najbliższym czasie spotkanie w Skrzydlicy... Myślę, że warto jednak aby wszyscy zainteresowani wpadli wtedy do nas gdyż wraz z Aqua Medic Poland planujemy bardzo ciekawą prelekcję niespodziankę:) Co do daty dokładnie poinformujemy Was niebawem, jak tylko dogadamy szczegóły z naszymi gośćmi:) będzie sporo niespodzianek no i świeżutka bardzo duża dostawa Korali Twardych:) Tak jak wspomniałem, więcej szczegółów już niebawem:):)

Pozdrawiamy

Michał i Bart

Skrzydlica.pl

p.s.

Wybór lokalizacji determinuje spory lokal z rzutnikiem komputerowym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybór lokalizacji determinuje spory lokal z rzutnikiem komputerowym:)

To gdzie będzie bo widze że nie tylko morszczaki się wybierają.

Podobno ktoś już plotke ostatnio na stadionie puścił, że jest darmowe piwo na spotkaniach. :-P

39b89629582946d9a27160addb9b9a49.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to Cieszy i oczywiście piszę się na to ... niezależnie od euro!

:thumbsup:


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze tylko spróbujcie to zrobić kiedy będę miał zjazd na uczelni to...to...porozwalam wam akwaria :harhar:


Start 1.03.2012 250L + 96L sump, LR 18kg, LS 18kg, NJ3000, Schuran Jetskim 120, ATI 6x39w, Tunze 6045 i 6095 probiotyka z AF

http://nano-reef.pl/...us/page__st__60

4718_4730.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też się podpinam pod skrzydlice, dlatego że rozpoczęliście organizację spotkania, wiec nie będę się teraz wpierdzielał między wódkę i zakonske.

Moja propozycja jest taka by następne spotkanie zrobić gdzieś w barze przy desce oczywiście w jak największej grupie tak że obecność barta i wolf-a będzie obowiązkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście też się podpinam pod skrzydlice, dlatego że rozpoczęliście organizację spotkania, wiec nie będę się teraz wpierdzielał między wódkę i zakonske.

Moja propozycja jest taka by następne spotkanie zrobić gdzieś w barze przy desce oczywiście w jak największej grupie tak że obecność barta i wolf-a będzie obowiązkowa

Paweł z całym szacunkiem ale skoro spotykamy się w sklepie u chłopaków to wolał bym żeby tak zostało, jest klimat i wszystko co daje atmosferę morszczyzny+ Wy i My :), jeżeli chcecie spotkać się w kafejce to oczywiście można ale dla mnie to niema sensy i pewno chłopaki z mojej okolicy to potwierdzą, bo po co mamy jechać do Bielska jak możemy w kafejce u siebie wypić piwko.

Także ja jestem za kolejnym spotkaniem w sklepie :thumbsup:


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł z całym szacunkiem ale skoro spotykamy się w sklepie u chłopaków to wolał bym żeby tak zostało, jest klimat i wszystko co daje atmosferę morszczyzny+ Wy i My :), jeżeli chcecie spotkać się w kafejce to oczywiście można ale dla mnie to niema sensy i pewno chłopaki z mojej okolicy to potwierdzą, bo po co mamy jechać do Bielska jak możemy w kafejce u siebie wypić piwko.

Także ja jestem za kolejnym spotkaniem w sklepie :thumbsup:

ok, niech cię jeszcze kilka osób potwierdzi i nie rozpoczynam tego tematu na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

W zasadzie to nie ma aż tak wielkiego znaczenia gdzie będzie spotkanie bo przecierz chodzi o to żeby się zobaczyć i porozmawiać ja dałem propozycje taką ale skoro chłopaki ze skrzydlicy coś szykują to nie krzyżujmy im planów.Tylko niech dadzą nam znać co z terminem żeby sobie wolne załatwić :harhar:

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie popieram Leoni-ego żadna kafejka nie zapewni tego klimatu ani swobody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Całkowicie popieram Leoni-ego żadna kafejka nie zapewni tego klimatu ani swobody.

Nie wiem Sylwek o co chodzi z tą swobodą??? ale popieram :thumbup:

P.S Inmar a my sobie porozmawiamy na tym spotkaniu poważnie :vava:

:lol: haha

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Więc czekamy na termin, oby jak najszybciej :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Sylwek o co chodzi z tą swobodą??? ale popieram :thumbup:

P.S Inmar a my sobie porozmawiamy na tym spotkaniu poważnie :vava:

:lol: haha

Czuję,że wtedy będę chory i nie przyjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

no co Ty nie wygłupiaj się masz być i nie interesuje mnie to.

Bo jak zachorujesz to znajdziemy Cię w tym Jastrzębiu i całe spotkanie do Ciebie przeniesiemy :harhar:

Mam nadzieję że tym razem będą obowiązkowo:

1.JARO-M

2.NIEJEDENZNAS

3.INMAR

4.WOJTESU

5.KMIRKO

bo jak nie to :rant:

Edytowane przez dieter25 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

I jak przygotowania ??? coś już wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

halo Panie Pawle co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.