Skocz do zawartości
robi

Nowy dział forum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myśle czy by się nie przydało wprowadzić trzy nowe działy na forum ,albo dział "korale" podzielić na 1 SPS 2 LPS 3 NF 4 Miękkie . Co myślicie o tym ?


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak czytam tylko to co mi się wyświetli jako nowe wpisy więc jak dla mnie to można dodać i sto nowych działów :) po prostu do nich nie zaglądam. :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze przydalaby sie rowniez druga strona "Portalu" bo czesto wpisy nastepuja tak szybko, ze zeby sobie poczytac, trzeba przeleciec wszystkie tematy, a nie chce sie :crybaby:


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, ciekawe, czy da sie wrzucić taka opcje "wybór ilości wyswietlanych tematów na ścianie glownej". Również z chęcia bym poszerzył. Do sciany glownej tak "przyrosłem", że w poszczegolne dzialy nie chce sie wchodzic.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytam tylko s strony portalu więc jeśli nie zdążę przeczytać z tej strony to reszta jest przegapiona.Na lokalnym forum jest opcja "zobacz nieprzeczytane posty"

http://www.sma.org.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytam tylko s strony portalu więc jeśli nie zdążę przeczytać z tej strony to reszta jest przegapiona.Na lokalnym forum jest opcja "zobacz nieprzeczytane posty"

http://www.sma.org.pl/

A u Nas się to nazywa "Wyświetl nową zawartość"

:welcome: :welcome:

post-8473-0-61414200-1333187286_thumb.pn


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, a na sobie wchodzę na Forum i na dole mam Przegląd codzienny i wtedy widzę posty z ostatnich 24 godzin


Było - Yarcio na słono 260

Obecnie - Yarcio na słono 650

650 litrów w obiegu, Start 16.05.2013

40 kg LR +40 kg LS,

Odpieniacz: Bubble King DeLuxe 250 Internal

Oświetlenie ATI 8x54w

Cyrkulacja Tunze 2x6105 + WP 40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.