Skocz do zawartości
Waldek

To tylko mała próbka

Rekomendowane odpowiedzi

Może to coś pomoże?

ed2k://|file|RafaKoralowa.avi|724127744|EB98FBDDF69B279D60373EC418BA6181|h=ZF4ISZAODX5NLLNG4EETNKLUEDZQJ5AJ|/

To z mojego emule.

Chciałem przeprosić ale ja ze swoim emule się wycofuję, zostawiając wszystko do dyspozycji SMK:D


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emule tak działa że gdy plik ma malo zrodel to dopiero dzien, dwa po zaczyna sie rozkrecac. Cierpliwosci

pousuwalem inne pliki i praktycznie teraz jest tylko rafa i te rzeczy co mi sie sciagaja

Kataklizm - jestes teraz 2 na liscie i powinno zaraz isc do ciebie, zaraz za toba jest waldek i pare osob dalej ktos tam jeszcze


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smk :

Kataklizm - jestes teraz 2 na liscie i powinno zaraz isc do ciebie, zaraz za toba jest waldek i pare osob dalej ktos tam jeszcze

Mnie już nie ma, ponieważ nie chcę obciążać.

Zalogowałem się aby z ciekawości zobaczyć jak ten program działa.

Udostępniłem emule, chyba niepotrzebnie w ramach wprawki, ponieważ myślę, że sieć się nam przyda przy przesyłaniu dużych plików.

Chciałem przeprosić ale ja ze swoim emule się wycofuję, zostawiając wszystko do dyspozycji SMK:D


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie moj mol nie moze sie polaczyc z zadnym zrodlem do tego pliku:-( Czy ktos go udostepnia??


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr1 - u mnie działa komp 24/7 i jest udostepnione non stop. Cierpliwosci. Pliki z 1 zrodlem bardzo ciezko sie sciaga. Dlatego prosze zebyscie nie usuwali tego pliku z katalogu "emuleincoming" jak juz sciagniecie bo bedzie problemem to sciagnac.

Z emula nigdy wam sie nic nie sciagnie jak bedziecie odpalac kompa na 1h dziennie. Kilka godzin zajmuje dojscie na szczyt kolejki a dopiero potem sciaganie.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - film jest tak piekny ze nadwyreze łącza w mojej firmie hostingowej i udostepnie wam film do downloadu.

ściagnijcie sobie najpierw jakiś program do wznawiania downloadu (polecam www.downloadaccelerator.com ) i kliknijcie na poniższy link:

http://www.fornet.com.pl/smk/RafaKoralowa.avi

Jak obciazenie bedzie za duze to wycinam dostep do pliku. Na emule cały czas zostaje i niech sie wam ciagnie to bedzie wiecej zrodeł.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się chce podłączyć to e|Mule nie wiem dla czego

pomocy ja też chcę mieć ten film


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam prolemy :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki - tak jak pisałem. Na razie jest TYLKO 1 źródło zanim pobierze ten film więcej osób i trzeba emule zostawić na kilkanaście godzin żeby zaczeło coś poprawnie ściągać. Emule działa na zasadzie punktacji - im dłużej jesteś podłączony, im więcej dałeś swoich danych tym masz większą ilość punktów i tym wyżej jesteś w kolejce.

Zeby ograniczyć liczbe osób w kolejce wyciąłem dostep do filmów na dysku (poza rafą) ale i tak wskakują ludzie w kolejke na pliki które ja ściągam i których części są już pościągane w folderze tymczasowym. Żeby to ograniczyć musiałbym skasować to co ściągam (a mam chyba z 20 filmów w HDTV 1080i które ściągam już ze 3 tygodnie i ich nie skasuje).

eMule to kopalnia plików ale żeby plik się ściągał dobrze to musi miec duuuzo źródeł. Jak mam być szczery to żeby ściągnąć ten film o rafie to musielibyście mieć komp odpalony z eMulem przez 24h przez około - 5-7dni. Więc cierpliwości.

A jak ktoś jej nie ma to wrzuciłem linka do ściągnięcia filmu szybko z serwera FTP.

Chłopaki - już łatwiej tego nie moge zrobić :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też spadłem na ftp :D - ja mam problemy bo nigdy nie uzywałem p2p i emule cos nie mogę zkonfigurować :D

A przy okazji dzięki Waldek za sam film.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz widze jak mi jutro konto blokuja :D hehe

nie nie spoko jestem tam na specjalnych prawach nic nie bedzie :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do tych co już sciągneli ten film z serwera: jeżeli macie emule to udostępnijcie go, będzie choć trochę szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooouuuu jeeeeee

własnie sciągnołem z ftp ,szło do 75KB/s ,dzieki SMK

udostepniłem go odrazu w emulu tak ze sa juz 2 zródła, jestem podłaczony do "DonkeyServer No1" 62.241.53.2:4242

A teraz pifko paluszki i relaksik :D

hy hy mały edit juz 4 zródełka


"Plany...,plany ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ma tylko 5 serweró czy to normalne

poraz pierwszy używam eMule w celu ściągnięcia pliku


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko 5? To znaczy ze juz az 5 osob ma co najmniej jakis kawałek tego filmu na eMule :D

Rozprzestrzenia sie jak wirus hehe

A nie mi dziękujcie tylko waldkowi i temu gościowi co to nagrywał :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciagne przez ftp i zaraz ogladanko :D Dzieki koledzy.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolejny link emule ściągnąłem pełen filmn z ftp-a SMK

Mój link do emule ed2k://|file|RafaKoralowa.avi|724127744|EB98FBDDF69B279D60373EC418BA6181|h=ZF4ISZAODX5NLLNG4EETNKLUEDZQJ5AJ|/

serwer:

DonkeyServer No5

Pozdrawiam

Lesio

GG 643001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam.... film jest mocno psychodeliczny :D

Fajne zblizenia... ogolnie film sciska gacie.

Jestem w 20 min. filmu i oczy mnie juz bola :D

No nie widzialem jeszcze takiego filmu :D Czad, i montarz i muza, moje najwyzsze uznanie dla autorow i dzieki za kupe radochy.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciagne z ftp. Wilekie dzieki smk bo jakos osiolek nie chcial mi go ciagnac.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ja mam transfer 750 kb/s!!


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.